Sveikata

2024 m. kovo 29 d.
Smiginis, tradiciškai laikomas vienu iš populiariausių barų ir poilsio zonų žaidimų, iš tiesų yra puiki priemonė, skirta ne tik pramogai, bet ir asmeninių įgūdžių, tokių kaip tikslumas ir koncentracija, lavinimui.
2024 m. vasario 18 d.

Imuninė sistema - tai organų, ląstelių ir biologiškai aktyvių molekulių sistema svarbi sveikatos ir gerovės apsaugai. Vaikų imuninė sistema yra išskirtinė: ji yra besivystantis mechanizmas, kuris dar nėra visiškai subrendęs. Dėl šios priežasties vaikai serga dažniau nei suaugusieji, ypatingai žiemos metu, kuomet suaktyvėja virusų veikla, sunkiau prieinamas platus vaisių ir daržovių racionas, sumažėja saulės šviesos trukmė ir mažiau laiko praleidžiama gamtoje.

...
2024 m. vasario 12 d.

Kodėl Marijos skulptūra Maltoje verkė kraujo ašaromis ir mokslininkai nerado priežasties ir įrodymų, kad įsikišo žmogus?

2024 m. vasario 12 d.

Galvos svaigimas, silpnumas, miego sutrikimas, prasta nuotaika ir daugybė kitų fizinių ir emocinių negalavimų dažnai nepelnytai teisinami metų našta. Tačiau ir garbaus amžiaus žmonės gali džiaugtis visaverčiu gyvenimu, tereikia suskubti neapleisti sveikatos problemų - galima atstatyti ir sustiprinti tiek fizines jėgas ir koordinaciją, tiek pažinimo funkcijas bei gerą nuotaiką. O tai padeda padaryti Elektrėnų ligoninės specialistai.

2024 m. sausio 23 d.

Šlapimo pūslės uždegimas (dar vadinamas cistitu) - viena dažniausiai pasitaikančių ligų. Dažnas šlapinimasis, skausmas ar deginimo pojūtis šlapinimosi metu yra pagrindiniai simptomai, lydintys šią infekciją. Apie tai, kas ją sukelia, kokie pagrindiniai gydymo būdai ir kada reikia atlikti šlapimo tyrimą, pasakojame šiame straipsnyje.

2023 m. gruodžio 22 d.

Gerai parinkti kvepalai yra kaip geriausias stilius - su jais jaučiatės ir atrodote prabangiai. Jūsų nepaprastą energiją jaučia ir aplinkiniai. Todėl būtinai pasirinkite kvepalus, kurie tinka progai, sezonui ir jūsų temperamentui. Tačiau nepamirškite svarbiausio dalyko - savo odos. Ar žinojote, kad kiekvieno žmogaus oda kvepia skirtingai?

2023 m. gruodžio 17 d.

Kompresinės kojinės yra vienas gaminių, kurį galime įsigyti siekdami kuo geresnės savo sveikatos būklės ir savijautos. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad daugelis žmonių galvoja, kad vienintelė šio gaminio nauda yra ta, kad jis labai patogus. Ir nors kompresinės kojinės iš tiesų gali užtikrinti maksimalų komfortą kojoms, gera žinia ta, kad tai tikrai nėra vieninintelė jų nauda, todėl kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

...
2023 m. gruodžio 17 d.

Jei norite pradėti reguliariai sportuoti, naudinga savo namuose turėti tam tikros sporto įrangos, kuri jus motyvuos dažniau pasimankštinti. Šiandien prekyboje galime rasti tikrai gausų sporto inventoriaus pasirinkimą, todėl pateiksime jums keletą rekomendacijų, kokius treniruoklius naudinga turėti savo namuose.

...
2023 m. gruodžio 17 d.
Visų norime turėti gražią bei sveiką šypseną, tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo daugybės įvairių dalykų. Neretai nutinka taip, kad vien tik dantų valymo nepakanka ir tenka kreiptis į specialistus, kad būtų užtikrinta puiki dantų išvaizda bei būklė. ...
2023 m. spalio 26 d.
Priklausomybės - tai ligos, sukeliamos alkoholio ar psichotropinių medžiagų. Su jomis gali susidurti kiekvienas, nes šios ligos nepaiso nei žmogaus amžiaus, nei lyties, nei išsilavinimo. Priklausomybės išsivysto per ilgą laiką, todėl svarbu pastebėjus rizikingą vartojimą laiku kreiptis pagalbos.
2023 m. spalio 26 d.

Elektrėnų ligoninėje - permainos. Pertvarkius Chirurgijos-traumatologijos ir ginekologijos bei Vaikų ligų skyrius, nuo lapkričio 1 d. bus teikiamos tik dienos stacionaro bei dienos chirurgijos paslaugos. Taip pat planuojama plėsti antrinio lygio specialistų konsultacijų, priėmimo-skubios pagalbos skyriuje teikiamų paslaugų apimtis, o teikiant pagalbą po darbo valandų ir savaitgaliais - bendradarbiauti su Trakų ligonine.

2023 m. rugsėjo 5 d.
Vaikų dantų priežiūra yra vienas iš svarbiausių dalykų į kuriuos tėvai turėtų atkreipti dėmesį. Reguliarus dantų šepetėlio naudojimas ir sveika mityba yra pagrindinės priemonės užtikrinant dantų sveikatą, tačiau ne mažiau svarbu yra reguliariai lankytis pas odontologą. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kada geriausia pradėti vesti savo vaiką pas odontologą ir kodėl tai yra taip svarbu....
2023 m. rugpjūčio 31 d.

Elektrėnų ligoninėje jau visai netrukus, rugsėjo mėnesį, duris atvers naujas skyrius - geriatrijos dienos stacionaras, kur paslaugos bus teikiamos pagyvenusiems žmonėms. Šiuo metu senyvo amžiaus pacientus jau konsultuoja gydytojas Gediminas Zagorskis. Šio gydytojo konsultacijoms siunčia šeimos gydytojas arba gydytojas specialistas.

2023 m. birželio 28 d.

Praktiškai kiekvienam iš mūsų yra tekę tai patirti: bandote susikaupti ties kažkuo svarbiu, bet tiesiog negalite to padaryti. Nesate labai pavargęs, bet ir nesate visiškai budrus. Ši būsena vadinama "smegenų rūku" arba "smegenų migla". Žmonės visada ieško būdų, kaip išsklaidyti rūką ir pasijusti žvaliems.

...
2023 m. birželio 28 d.

Šunims skirto ėdalo spektras labai platus, o renkantis svarbu atsižvelgti ne tik į kainą, kokiems keturkojams ėdalas skirtas, tačiau itin atidžiai reikėtų skaityti sudėtį ir įvertinti, ar maistas aprūpins šuniuką visomis jam reikalingomis medžiagomis. Pastaruoju metu labai populiarus variantas - šunų maistas internetu. Tai patogu, tačiau pasikliaukite tik patikimais pardavėjais, pateikiančiais detalią informaciją apie produktą. O mes šįkart skirkime dėmesio baltymams. Kokia jų

...