Įdomybės

2024 m. balandžio 3 d.

Turkija vilioja turistus iš visų pasaulio šalių ne tik dėl aukšto lygio viešbučių, aptarnavimo, bet ir dėl nuostabios gamtos, kraštovaizdžio bei plataus pramogų pasirinkimo. Tad nenuostabu, kodėl poilsiautojai dažnai renkasi šią kelionių kryptį. Jeigu ir Jūs planuojate atostogauti Turkijoje, žemiau išvardinsime ir trumpai aptarsime 5 įspūdingas vietas, kurias verta pamatyti atostogaujant Turkijoje.

2024 m. kovo 22 d.
Lietuvoje plaukų garbanojimas išgyvena atgimimą, kuris atkartoja pasaulinį kadaise septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje populiarių stilių. Tai ne tik madingas reiškinys, bet ir rafinuotas tradicijų, naujovių ir išskirtinio dėmesio plaukų sveikatai derinys.
2024 m. vasario 27 d.

Net ir labai gerai pažįstant savo mylimą vyrą, kartais gali būti sunku nuspręsti, kokia dovana jam labiausiai tinka. Ypač tokiu atveju, kai ieškoma tinkamiausios Valentino dienos proga. Juk tai yra meilės šventė, tad parodyti kitam žmogui, kad jis jums yra svarbus, būtina kuo skoningiau, gražiau ir praktiškiau.

...
2024 m. sausio 29 d.
Net ir pasibaigus žiemos ar pavasario švenčių maratonui, likusius metus pasitaiko reikšmingų progų, kai prireikia padovanoti nebanalią kokybišką dovaną. Kai kurie žmonės pasakytų, kad moterims rasti solidžią dovaną yra paprasčiau nei vyrams. Tačiau tai nėra teisinga nuomonė.
2024 m. sausio 25 d.
Pasirinkę tinkamą oro kondicionierių savo namams, galite labai padidinti savo komfortą šiltomis dienomis. Norint užtikrinti, kad per karščius jums ir jūsų artimiesiems būtų maloniai vėsu, verta atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių aspektų.
2024 m. sausio 10 d.

Darbo batai yra svarbi darbuotojų apsaugos dalis, kurių istorija prasideda dar XVII amžiuje. Pradiniu laikotarpiu, darbininkai Europoje naudojo medinius batus, vadinamus "sabotais“. Šie batai buvo naudojami ne tik apsaugoti kojas nuo smūgių ar aštrių daiktų, bet ir buvo svarbus saugumo elementas ūkininkams.

...
2023 m. gruodžio 22 d.
Perkant virtuvės baldus itin svarbu atsižvelgti į virtuvės erdvės dydį ir išplanavimą. Baldai turi patogiai tilpti virtuvėje, leisti lengvai judėti ir pasiekti svarbiausias zonas: šaldytuvą, kriauklę, stalviršį ir viryklę.
2023 m. gruodžio 17 d.
Sunku ir patikėti, kaip toli technologijos nuėjo per pastaruosius du dešimtmečius. Mūsų namai, kadaise puošti praeities relikvijomis, dabar yra pasirengę išskėstomis rankomis priimti ateitį.
2023 m. gruodžio 8 d.

Virtuvė - maisto gaminimo erdvė, kurioje gimsta skanūs patiekalai, atsispindi šefo individualumas, stilius ir aistra maisto gaminimui. Tiek profesionaliems virtuvės meistrams, tiek gaminantiems namuose svarbu pasirinkti aukštos kokybės įrankius, kurie ne tik palengvina maisto gaminimo procesą, bet ir garantuoja puikų galutinį rezultatą. Galbūt šiuo metu kaip tik ieškote naujų virtuvės pagalbininkų? Tuomet kviečiame susipažinti su TOP 3 reikmenimis, kuriuos rekomenduoja patyrę virtuvės šefai.

...
2023 m. balandžio 5 d.

Vos 30 dienų! Tik tiek laiko beliko namų darbams atlikti, kad maudymosi sezonas neužkluptų mūsų nepasiruošusių!

Ir jau kai pradedi svajoti apie Atlanto vandenyno bangas, Baltijos jūros ošimą ar Alaušo ežero ramybę, supranti, kad kažko trūksta! Kažkas ne taip! - "Kur mano maudymosi kostiumėlis?“
2023 m. sausio 5 d.

Jeigu pamėgintume nuspręsti, kuris iš dekoratyvinių augalų yra pats gražiausias, vargu ar greitai pavyktų rasti atsakymą. Tačiau tikrai niekas nepaneigs, jog dekoratyvinių sodo augalų plejadoje ryškią vietą užima medėjantis bijūnas. Šis augalas papuošia bet kurį sodą, kuriame jis bujoja.

...
2022 m. liepos 27 d.

Šiame straipsnyje aptartsime pagrindinius nagų priežiūros patarimus moterims ir kokias nagų priemones primones rekomenduojame naudoti norint išlaikyti nagus gražius ir sveikus.

2022 m. liepos 13 d.

Tai, ką pasirinksite savo apvalesnėms kūno linijoms, yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi dėvint didelių dydžių drabužius. O kadangi nemaža dalis apvalesnių kūno linijų moterų kelia vieną ir tą patį klausimą, t.y., kokie didelių dydžių drabužiai joms būtų tinkamiausi, būtų naudinga šia tema pakalbėti šiek tiek išsamiau.

2022 m. liepos 13 d.

Kukurūzai į Europą atkeliavo iš Amerikos žemyno dar XV amžiuje, juos iš Peru, kur jie buvo labai populiarūs tenykščių indėnų virtuvėse, pargabeno portugalas jūrininkas Kristupas Kolumbas. Mūsų žemyne jie, kaip augalai, labai greitai prigijo, o iš jų gaminami patiekalai įgavo populiarumą.

...
2022 m. birželio 28 d.
Šilti orai vis dažniau skatina pagalvoti apie poilsį prie vandens telkinio. Visai nebūtina toli keliauti, kad galėtume pasidžiaugti nuostabia gamta. Lietuvoje gausu nuostabių ežerų, prie kurių gali mėgautis vėsios jūros bijantys poilsiautojai. ...