Naujienos

2023 m. rugpjūčio 10 d.

Paskutinį liepos penktadienį jaukioje sakurų erdvėje prie Vievio gimnazijos atidarytas mini džiazo parkas. Tai vienas projekto "Festivalis "Vievio džiazo klavišai“ organizatorių sumanymų. Tarp tvarkingai susodintų ir pavasarį gražiais žiedais džiuginančių medelių sumontuotos penkios (kol kas!) informacinės lentelės. Jose gali perskaityti šiųmetinio festivalio dalyvio pavardę ar grupės pavadinimą, trumpai susipažinti su šių atlikėjų veikla, o nuskenavęs QR kodą išmaniuoju įrenginiu gali pa

...
2023 m. rugpjūčio 10 d.

Liepos 31 d. buvo minimos 32-osios Medininkų tragedijos metinės, kai 1991 m. ankstų vidurvasario rytą Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje per sovietų omonininkų išpuolį buvo nužudyti septyni ir sunkiai sužeistas vienas Nepriklausomybę paskelbusios Lietuvos pareigūnas.

2023 m. liepos 25 d.

Penktadienį, liepos 7 d., startuojant akcijai "Keliu vėliavą už Ukrainą Nato”, ant Elektrėnų savivaldybės pastato sienos pakabintos Lietuvos ir Ukrainos vėliavos. Jau daugiau nei 500 dienų Ukraina ginasi pati, taip gindama ir mus.

2023 m. liepos 25 d.

Liepos 11-12 dienomis viso pasaulio akys per NATO viršūnių susitikimą buvo nukreiptos į Lietuvą. Pirmadienį, liepos 10 dieną, į sostinę atvyko NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas, o vakare Vilniuje jau leidosi JAV prezidento Joe Bideno lėktuvas. Pirmadienį į Lietuvą taip pat atvyko Kanados premjeras Justinas Trudea. Liepos 11-ąją į Vilniuje vykusį NATO viršūnių susitikimą atvyko ir Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis. Esminės Aljanso narių diskusijos ir

...
2023 m. birželio 9 d.
Gegužės 30 d. Elektrėnų savivaldybėje lankėsi Konstantinopolio patriarchato Lietuvoje kunigas Vitalijus Mockus ir Elektrėnų dekanas mons. Jonas Sabaliauskas.
2023 m. gegužės 29 d.

Elektrėnų savivaldybės meras Gediminas Ratkevičius suformavo mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų komandą:

2023 m. gegužės 29 d.

Gegužės 4-osios popietę Prezidentas Gitanas Nausėda jaukioje Prezidentūros kolonų salėje susitiko su rajonine ir regionine žiniasklaida. Susitikime dalyvavo apie 50 žurnalistų, redaktorių iš trisdešimties žiniasklaidos priemonių.

2023 m. gegužės 29 d.

Būdamas tarybos nariu, kiekvienais metais turėjau tradiciją viešinti jums savo veiklos ir finansinę ataskaitas. Jos yra išlikusios mano anketos apačioje kiekvienų metų kovo mėnesiais.

Svarstydavau ar tai yra įdomu ir aktualu žmonėms. Po šiais metais A. Tapino pradėtų #Skaidrinam tyrimų akivaizdu - tokia mano iniciatyva dabar įgauna dar kitokį atspalvį.

2023 m. kovo 16 d.
2023 m. kovo 16 d.

Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas nuo 2019 metų gegužės 31 dienos eina Gediminas Ratkevičius.

2019-2023 metų kadencija G. Ratkevičiui pirmoji, todėl kviečiame gyventojus apžvelgti, kas buvo nuveikta, ir rasti atsakymus į klausimus visuomenei rūpimomis temomis.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 24-ąją per Lietuvą nuvilnijo renginys "Laisvė šviečia“, skirtas karo Ukrainoje metinėms paminėti. Įvairiuose Lietuvos miestuose ir mieteliuose vyko Ukrainai palaikyti mitingai, solidarumo koncertai, diskusijos, ekskursijos. Tą vakarą palaikymo Ukrainai akcijos vyko ir Elektrėnuose bei Vievyje.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 18 d. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyrius paminėjo savo veiklos 1-ąjį gimtadienį. Į jaukią baseino patalpų salytę susirinko gausus būrys savanorių su vadove Rasa Kulevičiene priešakyje, renginyje dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos generalinė sekretorė Kristina Meidė, Elektrėnų sav. administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius, Seimo narė dr. Silva Lengvinienė, savanoriai, žiniasklaidos atstovės.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 7 d. Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius gavo VšĮ "Elektrėnų savivaldybės Futbolo akademijos“ kreipimąsi dėl Futbolo akademijos tėvų susirinkimo, kuriame buvo informuojama, kad į savivaldybės administraciją nori kreiptis Akademijos tėveliai, kurie negali taikstytis su viešoje erdvėje pilamu purvu ir neteisybe dėl Akademijos ir jos atstovų. Tėvai nori išsakyti savo nuomonę ir poziciją šiuo aktualiu jiems klausimu. Prašymą pasirašė Futbolo akad

...
2023 m. vasario 23 d.

Vasario 1-ąją Elektrėnuose, Rungos g. 12 (buvusiose AB Swedbank patalpose), duris atvėrė naujai įsikūrusi, pavadinimą ir logotipą pakeitusi Elektrėnų kredito unija. Iškilmingai juostelę perkirpo administracijos vadovė ir valdybos pirmininkė Jolita Virganavičienė ir Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Vievio parapijos vikaras Povilas Tekorius pašventino naujas patalpas.

2023 m. vasario 7 d.

Sausio 30 d. Elektrėnų savivaldybės Viešojoje bibliotekoje Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis pristatė laiškų iš tremties, siųstų jo šeimai į Kauną, parodą "Skausmo ir vilties laiškai iš šalčio žemės“. Prieš renginį profesorius mielai sutiko pabendrauti, atsakyti į pateiktus klausimus istorinės atminties tema, apie veiklą Europos Parlamente.