Sveikata

2023 m. birželio 28 d.

Praktiškai kiekvienam iš mūsų yra tekę tai patirti: bandote susikaupti ties kažkuo svarbiu, bet tiesiog negalite to padaryti. Nesate labai pavargęs, bet ir nesate visiškai budrus. Ši būsena vadinama "smegenų rūku" arba "smegenų migla". Žmonės visada ieško būdų, kaip išsklaidyti rūką ir pasijusti žvaliems.

...
2023 m. birželio 28 d.

Šunims skirto ėdalo spektras labai platus, o renkantis svarbu atsižvelgti ne tik į kainą, kokiems keturkojams ėdalas skirtas, tačiau itin atidžiai reikėtų skaityti sudėtį ir įvertinti, ar maistas aprūpins šuniuką visomis jam reikalingomis medžiagomis. Pastaruoju metu labai populiarus variantas - šunų maistas internetu. Tai patogu, tačiau pasikliaukite tik patikimais pardavėjais, pateikiančiais detalią informaciją apie produktą. O mes šįkart skirkime dėmesio baltymams. Kokia jų

...
2023 m. birželio 18 d.

Nesvarbu, norite atnaujinti esamą ar įrengti naują būstą, kiekviena namų detalė turi būti apgalvota. Šiai dienai viena iš populiarėjančių langų uždangų pasirinkimų - plisuotos žaliuzės. Šios tinka bet kokios formos langams ir galima rinktis iš plataus fiksavimo pasirinkimo. Be to, jų priežiūra paprasta, todėl nenuostabu, kad vis daugiau žmonių renkasi šį langų uždengimo būdą. Tad jeigu nusprendėte rinktis šį langų uždengimo būdą, žemiau pateikiame aspektus, į kuriuos svarbu atsižvelgti prieš įsi

...
2023 m. birželio 9 d.

Dažniausiai švenčių metu stengiamės nustebinti artimuosius ar draugus. Visuomet norisi įteikti malonią, įsimintiną dovaną, todėl ilgai užtrunkame ieškodami tobuliausios dovanos. Vis dėlto, dažnai pamirštame save ir neskiriame sau tiek daug dėmesio, kiek aplinkiniams. Tad šiame straipsnyje pateiksime 5 dovanų idėjas, kuriomis galite palepinti save dar šiandien.

2023 m. birželio 9 d.

Atostogos - tai, ko su malonumu laukia daugelis. Tačiau palikti netvarkingi namai gali kelti stresą. Norite atsipalaiduoti ir mėgautis atostogomis, nesijaudindami dėl neišjungtų elektroninių prietaisų ar daiktais apkrautų baldų, kurie jus pasitiks grįžus? Tuomet pasinaudokite keletu patarimų, kaip sutvarkyti namus, kad tiek atostogų metu, tiek po jų jaustumėtės gerai.

2023 m. birželio 9 d.

Nesvarbu, įsigijote nekilnojamąjį turtą užmiestyje, sodų bendrijoje ar atokioje kaimo vietovėje, bet kuriuo atveju svarbu tinkamai pasirūpinti buitinėmis nuotekomis. Tinkamai prižiūrimos nuotekos nedaro žalos aplinkai ir žmogaus sveikatai. Vienas iš efektyviausių būdų tvarkyti nuotekas - biologiniai valymo įrenginiai. Žinoma, siekiant, kad įrenginys atliktų savo funkciją ilgą laiką, šį taip pat svarbu tinkamai prižiūrėti. Toliau apžvelgsime įrangos veikimo principus bei pasidalinsime pagrindinia

...
2023 m. birželio 1 d.

Dažniausiai švenčių metu stengiamės nustebinti artimuosius ar draugus. Visuomet norisi įteikti malonią, įsimintiną dovaną, todėl ilgai užtrunkame ieškodami tobuliausios dovanos. Vis dėlto, dažnai pamirštame save ir neskiriame sau tiek daug dėmesio, kiek aplinkiniams. Tad šiame straipsnyje pateiksime 5 dovanų idėjas, kuriomis galite palepinti save dar šiandien.

2023 m. gegužės 29 d.
2023-05-19 Elektrėnų bibliotekoje vyko švietėjiškas renginys ,,Cukrinio diabeto prevencija. Išgirsti - sužinoti - padėti“.
2023 m. kovo 21 d.

VšĮ Elektrėnų ligoninė ieško gydytojo anesteziologo-reanimatologo, medicinos gydytojo ir vidaus ligų gydytojo darbui draugiškoje, saugioje ir ramioje aplinkoje nuostabios gamtos apsuptyje Elektrėnuose.

2023 m. kovo 7 d.
Aš, Karolina, kartu su mama Roberta, atidarėme gėlių saloną FLORISA Elektrėnuose adresu: Rungos g. 2-3. Tai jau antroji mūsų parduotuvė. "Robertos“ gėlių salonas Kaišiadoryse, Gedimino g. 109 - pirmoji mūsų parduotuvė. Gėlėmis prekiaujame jau 18 metų, todėl žinome klientų poreikius - norėdami pradžiuginti juos, stengiamės sukurti kaskart vis kitokias puokštes, skirtas įvairių švenčių progoms.
2023 m. kovo 7 d.
"MediCA klinika“ tinklas, vienijantis daugiau nei trisdešimt šeimos sveikatos klinikų visoje šalyje, keičia pavadinimą ir tampa "InMedica“. Nuo šiol pacientai reikalingas šeimos medicinos paslaugas galės gauti daugiau nei šešiasdešimtyje "InMedica“ klinikų visoje Lietuvoje.
2023 m. vasario 23 d.

Dantų implantavimas šiandien yra vienas pažangiausių ir dažniausiai pacientų pasirenkamų būdų, padedančių atkurti prarastus dantis. Į Vilniuje įsikūrusius odontologijos centrus "Jelendenta“ atvykstantys pacientai dažnai pasakoja, kad juos neramina daugybė klausimų apie dantų implantus, jie svarsto, ar galės gyventi ir jaustis kaip įprastai, kokią įtaką tai turės jų gyvenimo kokybei.

2022 m. gegužės 25 d.
Greičiausiai kiekvienas asmuo sutiktų, jog antakiai yra be galo svarbi veido detalė. Pastarieji iškart prikausto dėmesį, o atitinkamai sutvarkyti gali stipriai pakeisti žmogaus bruožus. Nors šiuos pagražinti galima profesionalo kabinete, ne kiekvienas asmuo tam turi noro, laiko bei pinigų. ...
2022 m. gegužės 25 d.
Tinimas - problema, su kuria susidūręs yra kone kiekvienas. Turbūt geriausiai tinimus matome po traumų. Tačiau apie tai, kas tiksliai juos sukelia, ką jie reiškia ir kokie tinimai turėtų versti nerimauti - žinome mažai.
2022 m. balandžio 2 d.
Seksualinio gyvenimo įvairovė - labai svarbi. Eksperimentuodami geriau susipažįstame su savo kūnu, tuo, kas mums teikia malonumą ir tai, kaip jį efektyviau, lengviau pasiekti.