Naujienos

2022 m. vasario 17 d.

Rutina - vienas didžiausių žmonijos priešų ir nesunku pastebėti, kad ši nekviesta viešnia gali įsibrauti į pačias įvariausias gyvenimo sritis. Dviejų gyvenimas, verdantis už miegamojo durų, taip pat ne išimtis. Tad, ką daryti, kad rutinos pavyktų išvengti? Ypač didelė erotinių apatinių įvairovė yra vienas iš būdų tai padaryti.

2021 m. rugpjūčio 30 d.

Paveldėjote butą, tačiau šis įkeistas bankui, o kreditas negrąžintas, kas turės grąžinti kreditą?

Visų pirma, tam, kad paveldėtumėte turtą ir jis taptų Jūsų nuosavybe, Jums reikia jį priimti. Tą turite padaryti per tris mėnesius kreipdamiesi į notarą pagal paveldimo turto faktinę buvimo vietą.

2020 m. sausio 10 d.

Sakoma, kaip sutiksi pirmąją Naujųjų Metų dieną, tokie bus visi metai. Aš tokia laiminga, kad aplankiau Zofiją Seiliūnaitę-Neimontienę - vyriausią Abromiškių gyventoją, kuri sausio 6 dieną švęs 95-erių metų jubiliejų. Būtų didžiulė dovana man, jei visus metus galėčiau aplankyti visus savivaldybės senolius.

2019 m. lapkričio 25 d.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Vilniaus AVMI) informuoja, kad pradedama pervesti gyventojų paramos gavėjams, meno kūrėjams, profesinėms sąjungoms ir profesinių sąjungų susivienijimams bei politinėms partijoms skirta parama.

Šiemet nuo 2018 m. sumokėtų mokesčių maždaug 4 tūkst. Elektrėnų savivaldybės gyventojų paramai skyrė apie 114 tūkst. eurų.


2019 m. lapkričio 25 d.

Šiais laikais daugybė žmonių daug savo laiko praleidžia tiesiog sėdėdami namuose. Jeigu grįžtume į praeitį, tai būtų išties labai sudėtingas procesas dėl gana didelės veiklos stokos. Tačiau laikai smarkiai keičiasi, todėl namuose taip pat galima susikurti sau daugybę veiklų ir pramogų.

Šiame straipsnyje būtent apie tai ir pakalbėsime. Straipsnį skirsime aprašyti penkiems dalykams, kuriuos galite daryti namuose kada tik panorėję.

2016 m. balandžio 28 d.
Pacientai kenčia. Dar ekonominiu sunkmečiu sumažintą sveikatos apsaugos sistemos finansavimą iki šiol lydi neigiamos pasekmės - neužtikrinama sveikatos priežiūros paslaugų kokybė, gydytojams ir slaugytojams mokami neadekvatūs atlyginimai.
2016 m. kovo 13 d.
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, šiais metais pirmosios aktyvios erkės jau aptiktos skirtingose Lietuvos vietose vasario pabaigoje. Jau žinoma ir apie erkių įsisiurbimo atvejus.
2016 m. kovo 13 d.
Daugumai sveikatos priežiūros specialistų reikėtų pasitempti atskleidžiant privačius interesus. Tokia išvada peršasi Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK), išanalizavusiai beveik 10 tūkst. viešajame sektoriuje dirbančių gydytojų, odontologų ir farmacininkų pateiktų deklaracijų.
2016 m. kovo 13 d.
Visuomenės sveikatos saugą kuruojanti sveikatos apsaugos viceministrė, dr. Jadvyga Zinkevičiūtė prasidedant pavasariui ragina visuomenę daugiau dėmesio skirti savo gyvenviečių švarai, šulinių vandens kokybei.
2016 m. vasario 4 d.
Jau nuo kitos savaitės pradeda veikti užstato už vienkartines pakuotes sistema. Aplinkos ministerija parengė trumpą atmintinę vartotojui, kuriame pateikiama pagrindinė informacija.
2016 m. sausio 22 d.
Šiemet pasinaudoti valstybės garantuojama teisine pagalba galės dar daugiau mažas pajamas gaunančių Lietuvos gyventojų - nuo sausio pradžios padidintas pajamų ir turto lygis teisinei pagalbai gauti.
2016 m. sausio 14 d.
Šių metų pradžioje įsigaliojus pluoštui Civilinio kodekso ir Notariato įstatymo pataisų, klientai gali kreiptis į notarus dėl naujų paslaugų, taip pat numatyta aukštesnių reikalavimų patiems notarams.
2015 m. gruodžio 30 d.
Su viltimi sutikdami naujus metus, norime pasveikinti visus kraujo donorus su šventėmis ir palinkėti kuo geresnės sveikatos ir tokio pat širdies gerumo, kuris neleidžia jums būti abejingais.
2015 m. gruodžio 30 d.
Šventinis laikotarpis atneša daug džiaugsmo, tačiau kartu padidėja ir nelaimių skaičius. Kasmet dėl nesaugiai leidžiamų fejerverkų Lietuvoje nukenčia mažiausiai pusšimtis žmonių, daug šių sužalojimų patiriama akims. Tad ką svarbu žinoti apie fejerverkus ir kaip apsaugoti savo akis atėjus žiemos šventėms?
2015 m. gruodžio 30 d.
Susirūpinti apsauga nuo ūmios virusinės infekcijos reikia ir suaugusiesiems.