Lietuvoje

2023 m. lapkričio 1 d.

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Steigiamojo suvažiavimo 35-osios metinės. Tiksliau - šio įvykio (ne)paminėjimas. O juk paminėti yra ką. Nes jei ne šis istorinis įvykis, kaži, pasak šviesaus atminimo Jurgos Ivanauskaitės, ar būtų pasikeitusi Lietuva...

2023 m. rugsėjo 16 d.
Šeštadienį (09-04) Lentvario (Graužio) ežero pakrantė tapo miesto traukos centru: čia vyko vasaros sezono uždarymo šventė "LENTVARIS FEST: drakonų laivų lenktynės“.
2023 m. rugpjūčio 31 d.

Galvoti. Gyvenant tarp žmonių, labai lengva nustoti galvoti, nes tą tylų ir vienatvei, bet ne vienišumui skatinantį užsiėmimą pakeičia žiūrėjimas, klausymas, skaitymas, kalbėjimas. Tačiau šitie būtini, bet ne pagrindiniai užsiėmimai, jei nededama pastangos ir neturima tikslo, nesukuria meno: meno gyventi galvojant.

2019 m. lapkričio 25 d.

Elektrėnuose sukčiavimų banga

2016 m. birželio 9 d.
Sostinės kriminalistai per keletą dienų nustatė 30 000 eurų vertės turtą iš bedrovės išmoningai pagrobusius įtariamuosius ir surado vogtas prekes.
2016 m. birželio 9 d.
2016 m. gegužės 26-27 dienomis Lietuvos policijos pareigūnai kartu su užsienio šalių partneriais vykdė tęstinę prevencinę priemonę "Dviračiai - 2016", kuria trečius metus įgyvendina bendradarbiavimo formą, padedančią užkirsti kelią užsienyje pavogtus dviračius realizuoti Lietuvoje.
2016 m. balandžio 28 d.
Trečiadienio popietę muitinės pareigūnai Utenoje sulaikė du Lietuvos piliečius, kurių automobiliuose aptikta po kelis tūkstančius pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Dėl įvykio muitinės kriminalistai pradėjo ikiteisminį tyrimą.
2016 m. kovo 13 d.
Rūpindamiesi gyventojų saugumu informuojame, kad išaiškėjo naujas būdas, kuriuo bandoma piktnaudžiauti "Sodros“ klientų pasitikėjimu. Panevėžyje pasitaikė keletas atvejų, kai žmonės gauna neva "Sodros“ darbuotojų siųstus laiškus apie dėl kompiuterinės klaidos susidariusią socialinę išmoką už praėjusius kelerius metus, kurią atgauti esą galima susimokėjus tam tikrą mokestį.
2016 m. kovo 13 d.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet per gaisrus Lietuvoje jau žuvo 29 žmonės - tai didžiausias žmonių aukų ugnyje skaičius per pastaruosius penkerius metus tuo pačiu laikotarpiu.
2016 m. vasario 5 d.
Praėjusiais metais vien Tauragės apskrityje mažiausiai du policijos pareigūnai buvo pripažinti pažeidę tarnybinę etiką už tai, kad agresyvius, psichikos ligomis sergančius asmenis lydėjo dviese, kaip to reikalauja teisės aktai ir saugumo taisyklės, o ne po vieną. Tačiau situacija, kai taisyklių paisantys pareigūnai yra baudžiami, Policijos departamento nė kiek nejaudina.
2016 m. vasario 5 d.
Lietuvoje netrukus bus įteisinta alkoblokų - antialkoholinių variklių užraktų - sistema ir neblaivių vairuotojų reabilitacijos programa. Naujovę numatoma įtvirtinti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo bei Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisomis, kurias rengia Susisiekimo ministerija kartu su Vidaus reikalų ministerijos ir Kelių ir transporto tyrimo instituto specialistais.
2016 m. sausio 22 d.
Sausis 21 d. Vilniaus teritorinėje muitinėje sulaikyta jau antra šią savaitę "kontrabandos dvynių“ pora - šįkart muitininkams įkliuvo du Vilniuje gyvenantys kaimynai, cigaretes gabenę "Audi‘“ automobilių dujų bakuose.
2016 m. sausio 7 d.
Lietuvos policija nuolat fiksuoja sukčiavimo atvejus, kai sukčiai iš žmonių įvairiais būdais išvilioja nemažas pinigų sumas. Nors internetiniai sukčiai jau kurį laiką yra nusitaikę į skelbimų svetaines, tačiau jų išradingumui nėra ribų - plinta nauji sukčiavimo metodai.
2016 m. sausio 7 d.
Interneto svetainėje www.teismai.lt pradeda veikti bylų skirstymo protokolų paieškos sistema, kurioje visuomenė nuo šiol galės sužinoti, kokiam teisėjui yra paskirta nagrinėti jų byla, susipažinti su bylų skyrimo tvarka.
2015 m. gruodžio 30 d.
Gruodžio 28 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės ir viešosios policijos padalinių pareigūnai atliko 11 sankcionuotų kratų.