Lietuvoje

2024 m. sausio 23 d.

2023 m. gruodžio 19 d. Abromiškių svirne įvyko susitikimas su Elektrėnų krašto tautodailės meistrais Ona Rasute Šakiene, Vida Jukneliene, Ona Patronaitiene ir Romaldu Skorupsku. Žymūs krašto tautodailininkai susirinkusiems svečiams pasakojo apie savo kūrybos kelią ir darbus. Susitikimo metu atidaryta O. R. Šakienės ir R. Skorupsko tapybos darbų paroda, kuri veiks iki 2024 m. vasario 26 d.

2024 m. sausio 23 d.

Elektrėnų sav. Semeliškių vaikų darželis "Gandriukas“ įgyvendino tęstinį projektą - relaksacijos erdvė "Pažink emocijas ir atsipalaiduok“. Laimėjus Elektrėnų savivaldybės 2023 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą, darželiui buvo skirta 926,00 eurai, už kuriuos įrengtas relaksacijos/poilsio kampelis ir nupirktos priemonės projekto veiklų įgyvendinimui. Tęstinis projektas relaksacijos erdvė "Pažink emocijas ir atsipalaiduok“ buvo vykdomas

...
2024 m. sausio 23 d.

Kultūros ministerijos teikimu Vyriausybė patvirtino Dainų šventės metų minėjimo 2024 m. veiklos planą. Seimas 2024-uosius yra paskelbęs Dainų šventės metais, šimtmetį mininti Lietuvos dainų šventė "Kad giria žaliuotų“ bus surengta birželio 29-liepos 6 dienomis, o minėjimo plane numatyti renginiai ir veiklos vyks visus metus.

2023 m. lapkričio 1 d.

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Steigiamojo suvažiavimo 35-osios metinės. Tiksliau - šio įvykio (ne)paminėjimas. O juk paminėti yra ką. Nes jei ne šis istorinis įvykis, kaži, pasak šviesaus atminimo Jurgos Ivanauskaitės, ar būtų pasikeitusi Lietuva...

2023 m. rugsėjo 16 d.
Šeštadienį (09-04) Lentvario (Graužio) ežero pakrantė tapo miesto traukos centru: čia vyko vasaros sezono uždarymo šventė "LENTVARIS FEST: drakonų laivų lenktynės“.
2023 m. rugpjūčio 31 d.

Galvoti. Gyvenant tarp žmonių, labai lengva nustoti galvoti, nes tą tylų ir vienatvei, bet ne vienišumui skatinantį užsiėmimą pakeičia žiūrėjimas, klausymas, skaitymas, kalbėjimas. Tačiau šitie būtini, bet ne pagrindiniai užsiėmimai, jei nededama pastangos ir neturima tikslo, nesukuria meno: meno gyventi galvojant.

2019 m. lapkričio 25 d.

Elektrėnuose sukčiavimų banga

2016 m. birželio 9 d.
Sostinės kriminalistai per keletą dienų nustatė 30 000 eurų vertės turtą iš bedrovės išmoningai pagrobusius įtariamuosius ir surado vogtas prekes.
2016 m. birželio 9 d.
2016 m. gegužės 26-27 dienomis Lietuvos policijos pareigūnai kartu su užsienio šalių partneriais vykdė tęstinę prevencinę priemonę "Dviračiai - 2016", kuria trečius metus įgyvendina bendradarbiavimo formą, padedančią užkirsti kelią užsienyje pavogtus dviračius realizuoti Lietuvoje.
2016 m. balandžio 28 d.
Trečiadienio popietę muitinės pareigūnai Utenoje sulaikė du Lietuvos piliečius, kurių automobiliuose aptikta po kelis tūkstančius pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Dėl įvykio muitinės kriminalistai pradėjo ikiteisminį tyrimą.
2016 m. kovo 13 d.
Rūpindamiesi gyventojų saugumu informuojame, kad išaiškėjo naujas būdas, kuriuo bandoma piktnaudžiauti "Sodros“ klientų pasitikėjimu. Panevėžyje pasitaikė keletas atvejų, kai žmonės gauna neva "Sodros“ darbuotojų siųstus laiškus apie dėl kompiuterinės klaidos susidariusią socialinę išmoką už praėjusius kelerius metus, kurią atgauti esą galima susimokėjus tam tikrą mokestį.
2016 m. kovo 13 d.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet per gaisrus Lietuvoje jau žuvo 29 žmonės - tai didžiausias žmonių aukų ugnyje skaičius per pastaruosius penkerius metus tuo pačiu laikotarpiu.
2016 m. vasario 5 d.
Praėjusiais metais vien Tauragės apskrityje mažiausiai du policijos pareigūnai buvo pripažinti pažeidę tarnybinę etiką už tai, kad agresyvius, psichikos ligomis sergančius asmenis lydėjo dviese, kaip to reikalauja teisės aktai ir saugumo taisyklės, o ne po vieną. Tačiau situacija, kai taisyklių paisantys pareigūnai yra baudžiami, Policijos departamento nė kiek nejaudina.
2016 m. vasario 5 d.
Lietuvoje netrukus bus įteisinta alkoblokų - antialkoholinių variklių užraktų - sistema ir neblaivių vairuotojų reabilitacijos programa. Naujovę numatoma įtvirtinti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo bei Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisomis, kurias rengia Susisiekimo ministerija kartu su Vidaus reikalų ministerijos ir Kelių ir transporto tyrimo instituto specialistais.
2016 m. sausio 22 d.
Sausis 21 d. Vilniaus teritorinėje muitinėje sulaikyta jau antra šią savaitę "kontrabandos dvynių“ pora - šįkart muitininkams įkliuvo du Vilniuje gyvenantys kaimynai, cigaretes gabenę "Audi‘“ automobilių dujų bakuose.