Naujienos

2015 m. gruodžio 9 d.
Gruodžio 18-ąją jau septintąjį kartą visos Lietuvos miškų urėdijos įteiks šventinę dovaną šalies žmonėms - dalins eglių šakas ir tradiciškai kvies parsinešti Kalėdas į savo namus. Pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse, kitose susibūrimų vietose eglišakių kasmet išdalinama per šimtą tūkstančių. Miškininkai džiaugiasi šios socialinės akcijos populiarumu ir tuo, kad visuomenė vis labiau domisi gamtos išsaugojimu.
2015 m. lapkričio 26 d.
Pasak Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidento Roberto Dargio, Lietuvoje sparčiai senstanti darbo jėga, didėjanti migracija į užsienio šalis ir didžiuosius Lietuvos miestus bei nemažėjantis rinkai tinkamai neparuoštų specialistų skaičius greičiausiai ir skaudžiausiai smogs Lietuvos regionams.
2015 m. lapkričio 26 d.
Vilniaus apygardos administracinis teismas įvykdęs 220 nuotolinių apklausų su Lukiškių tardymo izoliatoriumi-kalėjimu valstybei sutaupė daugiau nei 8 tūkst. EUR. 100 suplanuotų nuotolinių posėdžių dar laukia savo eilės.
2015 m. lapkričio 26 d.
Bent vieną kartą metuose nuo 50 iki 80 proc. žmonių patiria vienokią ar kitokią žalą dėl kito asmens girtumo. Nuo alkoholio apsvaigę asmenys įvykdo 75% viso smurto artimoje aplinkoje ir 75% smurto viešosiose vietose, o nužudymų atveju ši dalis yra dar didesnė.
2015 m. lapkričio 18 d.
Ūkio ministerija pateikė Vyriausybei Įmonių bankroto įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siekiama optimizuoti nemokumo procesų trukmę, sumažinti administravimo išlaidas, geriau sureguliuoti administratoriaus atlyginimo nustatymą ir didinti kreditorinių reikalavimų tenkinimą.
2015 m. lapkričio 9 d.
Per ilgus metus išmokome, jog bendra visų nuosavybė, visų žemė ir visų kolūkis - nieko gero. Tačiau kai kurie objektai nuo tų senų laikų vis tiek liko visų - pavyzdžiui, bendro naudojimo patalpos daugiabučiuose. Ir čia prasideda kaimynų ginčai, kam reikia mokėti už stogą, jei jis ne virš tavo galvos, arba už liftą, jei gyveni pirmame aukšte.
2015 m. lapkričio 2 d.
"Kone kiekvienas internete aplankytas puslapis renka informaciją apie mus. Asmeniniai duomenys šiandien yra viena iš paklausiausių prekių, o mes ją atiduodame laisva valia, sutikdami su naršomo puslapio politika“, - teigia Nerijus Jusas, Kauno technologijos universiteto (KTU) Informatikos fakulteto Kompiuterių katedros doktorantas.
2015 m. lapkričio 2 d.
Antano Guogos paramos fondo ir Lietuvos kariuomenės bendras projektas "2% mūsų kariuomenei“, kuriuo buvo raginama piliečius skirti 2 proc. nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Lietuvos kariuomenei, padėjo išauginti gyventojų paramą ginkluotosioms pajėgoms septynis kartus. Tai rodo preliminarūs Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenys.
2015 m. spalio 22 d.
Lietuvoje kasmet susidaro apie 30 tūkst. tonų senų padangų, kurių atliekų didžioji dalis iki šiol tinkamai nesutvarkoma.
2015 m. spalio 13 d.
Mažeikių rajono savivaldybę pasiekė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) raštas. Iki savaitės pabaigos Savivaldybė turi pateikti STT prašomus dokumentus.
2015 m. spalio 13 d.
Artėjant laikui keisti padangas aplinkosaugininkai primena, kaip paprastai, nemokamai ir neteršiant aplinkos jomis atsikratyti.
2015 m. spalio 12 d.
Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos sudaryta Statybos užbaigimo komisija įvertino Panemunės miesto aplinkkelio, esančio pasienyje su Kaliningrado sritimi, statybos darbus Lietuvos pusėje ir, neradusi jokių pažeidimų ar nukrypimų nuo projekto, išdavė statybos užbaigimo aktą.
2015 m. spalio 9 d.
Spalio 10 d. 17 val. Tauragės kultūros rūmuose pirmą kartą šalyje rengiamas konkursas "Šauniausia Lietuvos močiutė 2015“.
2015 m. spalio 5 d.
Liubavo dvaro sodybos, esančios Vilniaus rajone, baroko architektūros ansamblis atgimsta.
2015 m. spalio 2 d.
Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga Lietuvos teismai įgyvendina iniciatyvą "Teismai atveria duris senjorams“. Šiandien penki šalies teismai pakvietė vyresnio amžiaus žmones pasižvalgyti po teismo erdves ir pabendrauti su teisėjais aktualiais teisiniais klausimais.