Naujienos

2015 m. rugsėjo 24 d.
Europoje "Statoil“ degalines valdanti pasaulinė mažmeninės prekybos bendrovė "Couche-Tard“ pranešė suvienodinanti jos valdomų degalinių ir parduotuvių tinklų pavadinimus ir plėtosianti vieną pasaulinį prekės ženklą "Circle K“.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Tą bandys išsiaiškinti paroda "Vaikų šalis“, tradicinius savo renginius šiemet papildanti dar viena iniciatyva - vaikų piešinių konkursu "Mano šeima“. Dalyvauti šiame konkurse gali visi Lietuvos darželiai, o laimėtojus išrinks kompetentingi vertintojai.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Tėveliai, norintys pasinaudoti valstybės skiriamu finansavimu neformaliajam vaikų švietimui, turėtų suskubti. Paslaugų sutartis su neformaliojo vaikų švietimo teikėjais - organizacijomis ar laisvaisiais mokytojais - būtina sudaryti iki 2015 m. spalio 1 dienos.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Vieni parduoda vasaras, kiti - rudens savaitgalius. Visoje Lietuvoje jau įsibėgėjęs bulviakasis anūkus suskirsto į dvi grupes: geruosius, kurie padeda, ir bloguosius, kurie į bulviakasį neatvažiuoja. Bulvių, beje, dažniausiai gauna ir vieni, ir kiti. Vis dėlto šiandien bulvės Lietuvoje auginamos ne tik šeimai - stambieji ūkininkai savo derlių parduoda ir įmonėms, kurios bulves naudoja savo produkcijai gaminti.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Džiugi prognozė išsipildė: Lietuvos ūkininkai šiemet sulaukė rekordinio grūdų ir rapsų derliaus. Vis dėlto, per karštymetį į sandėlius suvežę sausus grūdus ūkininkai negali būti visiškai ramūs dėl jų kokybės.
2015 m. rugpjūčio 25 d.
Lietuvoje formuojasi paradoksali situacija: naujojo Darbo kodekso (DK) projektas dar net nesuderintas iki galo ir tik užregistruotas Seime, o juo jau vadovaujamasi. Deja, bet panacėja naujoms darbo vietoms ir investicijoms turėjęs tapti DK veikia priešingai. Juo jau gąsdinami darbuotojai, kai kuriose įmonėse keičiami darbo grafikai, o pradėtos kolektyvinės derybos stringa.
2015 m. rugpjūčio 19 d.
Vyriausybė patikslino Mokesčiams apskaičiuoti naudojamų apskaitos duomenų išrašymo ir pripažinimo taisykles ir nustatė, kad gyventojams pridėtinės vertės mokesčio (PVM) sąskaitos faktūros už atliktus daugiabučių renovacijos darbus nebus išrašomos.
2015 m. liepos 30 d.
Detaliai išanalizuoti kiekvienos savivaldybės, dalyvaujančios renovacijos procese, situaciją, susitikti su rangovais ir atsakyti į kylančius klausimus - tokią užduotį išsikėlė daugiabučių modernizaciją kuruojanti aplinkos viceministrė Daiva Matonienė.
2015 m. liepos 20 d.
Liepos 20 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Advokatūros įstatymo pataisas, kuriomis įtvirtino Lietuvos advokatūros kaip institucijos, spręsiančio advokatų ir jų klientų ginčus dėl nesąžiningų standartinių sutarčių sąlygų, statusą. Įstatymas numato, kad komisijos narius skirs Advokatų taryba kartu su teisingumo ministru.
2015 m. liepos 2 d.
Namo statyba visuomet yra rimtas iššūkis, tačiau jau nuo kitų metų šis darbas taps dar sudėtingesnis. Visi naujai statomi namai, kurių statybos leidimas bus išduotas po 2016 m. sausio 1 d., privalės būti ne žemesnės nei A energetinio efektyvumo klasės. Vadinasi, gyvensime šilčiau ir taupiau. Vis dėlto, kad namo statybos neapkarstų, viską, kas su jomis susiję, teks vertinti kur kas atidžiau - tiek renkantis projektuotojus, tiek įsigyjant statybines medžiagas.
2015 m. liepos 2 d.
Dėl Viešųjų pirkimų įstatymo (VPĮ) nuostatų pažeidimo Lietuvos jūrų muziejui teks iš naujo vykdyti dviejų viešųjų pirkimų procedūras.
2015 m. birželio 14 d.

VĮ Ignalinos atominėje elektrinė (IAE) sėkmingai užbaigė 2-ojo energijos bloko reaktoriaus avarinio aušinimo sistemos įrangos išmontavimo ir dezaktyvavimo projektą (projektas B9-0(2)).

2015 m. birželio 12 d.

Sinoptikai praneša, kad savaitgalį temperatūra kai kur sieks 30-31 laipsnį karščio. Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininėmis, inkstų, širdies kraujagyslių).

2015 m. birželio 12 d.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos duomenimis, šalies miškams padidėjo gaisrų pavojus. Dauguma miškų yra trečios gaisringumo klasės (vidutinis pavojus), o Radviliškio, Panevėžio, Kėdainių, Raseinių, Jonavos, Kauno, Dubravos, Kazlų Rūdos, Prienų, Veisėjų, iš dalies Šakių, Kaišiadorių, Alytaus, Marijampolės ir Kupiškio urėdijose - ketvirtos klasės (didelis pavojus). Toks gaisringumas prognozuojamas ir rytoj.

...
2015 m. birželio 12 d.
Penktadienį sukanka 89 metai nuo pirmosios Lietuvos radijo transliacijos.