Naujienos

2014 m. liepos 17 d.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje, kuriame Europos vadovai aptarė padėtį Ukrainoje bei situaciją Artimuosiuose Rytuose. EVT pasmerkė tebesitęsiančius karinius susirėmimus Rytų Ukrainoje ir atsižvelgdama į tai, jog Rusija neįgyvendino keturių birželio 27 d. EVT nustatytų sąlygų, sugriežtino atsakomąsias priemones.

2014 m. liepos 15 d.
Fizinis aktyvumas labai svarbus įvairaus amžiaus žmonėms. Jis reikalingas ne tik fizinei formai palaikyti, bet ir savijautai gerinti.
2014 m. liepos 15 d.

Neatsiejama studentiško gyvenimo dalis - bendrabutis. Nors jo gyventojai kasmet keičiasi, tačiau čia sutinkamos problemos - ne. Psichologai pripažįsta, kad studento gyvenamoji vieta turi labai didelę įtaką jo mokymosi rezultatams.

2014 m. liepos 15 d.

Vienoje šio Pietų Amerikos krašto pusėje nusidriekusios stepės ir dykumos, ryškiaspalvėse lagūnose miega flamingai, pievose ganosi grakščios lamos, o kitoje - stūkso ledynai. Tai - kontrastų žemė Čilė. Būtent tokia dvasia persismelkia į "Cristóbal Rey Quintet“ muziką, kuri lengva lyg vėjas, bet tuo pačiu gili it vandenynas ir įvairiaspalvė kaip visa Pietų Amerika.

2014 m. liepos 14 d.

"Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika yra būtent tos studijos, kurių aš norėjau“, - sako Lietuvos edukologijos universiteto studentė Jolita Juozapavičiūtė. Ji džiaugiasi savo studijomis, ateitį sieja su vaikais ir pedagogės darbu.

2014 m. liepos 14 d.

Daugeliui miestų ir miestelių gyventojų nebereikia sukti galvos, kur padėti ar kam atiduoti nebenaudojamą smulkią elektronikos įrangą, baterijas ar dujošvytes lemputes. Nuo liepos 1 dienos, devynių didžiųjų prekybos centrų parduotuvėse pastatyti 360 trinarių konteinerių, iš kurių surinktos atliekos bus tinkamai utilizuotos ir perdirbamos.

2014 m. liepos 14 d.
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba ir siekdami kuo skaidresnio ir sėkmingo euro įvedimo Lietuvoje proceso, 2014 liepos 11 dieną suorganizavo verslo ir pagal kompetenciją priežiūros institucijų atstovų pasitarimą. Tokių institucijų, kurioms pagal euro įvedimo įstatymą pavesta vykdyti nustatytų reikalavimų laikymosi priežiūrą, yra net septyniolika.
2014 m. liepos 14 d.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras š. m. liepos 17 d., 11.00 - 17.00 val. Vilniuje prie Baltojo tilto esančiame sporto aikštyne organizuoja vaikų sveikatingumo renginį - krepšinio turnyrą "Kai sportas suvienija mus!".

2014 m. liepos 11 d.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su antrojo Pasaulio lietuvių jaunimo suvažiavimo dalyviais. Šis susitikimas skirtas viso pasaulio Lietuvos jaunimui, šiemet jame dalyvauja apie 2 tūkst. žmonių. Pagrindinis suvažiavimo tikslas - mažinti atskirtį tarp Lietuvoje ir kitose šalyse gyvenančio lietuvių jaunimo, vienyti juos bendriems darbams ir naujų idėjų įgyvendinimui.

2014 m. liepos 10 d.
Savavališkos statybos prevencija ir jos padarinių šalinimas - vienas iš prioritetinių Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) veiklos uždavinių. Šiemet nustatyta per 250 savavališkos statybos atvejų.
2014 m. liepos 9 d.
Atėjus vasaros karščiams naminiai gyvūnai, kaip ir žmonės, turi būti saugomi nuo perkaitimo - šilumos smūgis pavojingas augintinio gyvybei.
2014 m. liepos 9 d.
Lietuvių liaudies išmintis byloja: "Blogas tas kareivis, kuris nenori būti generolu“. Iš tiesų - pradėjus dirbti natūralu svajoti apie aukštas pareigas ir atlyginimą. Tačiau retas jaunas darbuotojas suvokia ir lyderiui tenkančią atsakomybę.
2014 m. liepos 9 d.
Kalėjimų ir pataisos įstaigų pareigūnai šiandien vėl bandė prisibelsti į Teisingumo ministerijos duris - ministrui Juozui Bernatoniui įteiktas raštas su siūlymais, kaip sutaupyti lėšų gyvybėms saugių darbo sąlygų užtikrinimui.
2014 m. liepos 8 d.
Teisėjų taryba, siekdama skatinti teisminius ginčus spręsti taikiai - teisminės mediacijos būdu - patvirtino atnaujintą teismo mediatorių sąrašą ir priėmė sprendimą: teisminę mediaciją taikyti visuose šalies teismuose, nepriklausomai nuo regiono. Iki šiol teisminę mediaciją taikė tik kai kurie šalies teismai, dalyvavę bandomajame teisminės mediacijos projekte.
2014 m. birželio 17 d.
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad šiais metais gerokai anksčiau nei įprastai mūsų šalies gydymo įstaigas pasieks nemokamos sezoninės gripo vakcinos. Be to, jomis bus galima paskiepyti daugiau žmonių - šiemet vakcinų nupirkta daugiau, nes jų pavyko įsigyti už mažesnę kainą.