Naujienos

2015 m. sausio 9 d.

Šį savaitgalį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus vietose ir pasirinktame Vilniaus apskrities rajone tikrins vairuotojų blaivumą, ar nevairuoja apsvaigę nuo narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

2014 m. gruodžio 29 d.

Reisas QZ8501 pradingo 07:24 vietos laiku (23:24 GMT), pranešė AirAsia.

2014 m. gruodžio 13 d.

Priežiūros institucijos 2014 m. lapkričio mėnesį atliko 3909 patikrinimus dėl dvejopo kainų litais ir eurais nurodymo. Nors patikrinimų, palyginti su spalio mėnesiu, skaičius išaugo 16 proc., tačiau pažeidimų skaičius sumažėjo 9 proc. iki 193. Už LR Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo pažeidimus lapkričio mėnesį skirti 193 įspėjimai. Piniginių baudų šiuo periodu neskirta - visi pažeidėjai po pirmojo įspėjimo operatyviai pašalino pažeidimus.

2014 m. gruodžio 12 d.

Artėjant didžiosioms metų šventėms Aplinkos ministerija primena apie organizuojamą akciją "Parsinešk Kalėdas į savo namus“ ir ragina nekirsti medelių savavališkai.

2014 m. gruodžio 10 d.

Valstybinis turizmo departamentas prei Ūkio ministerijos (toliau - Departamentas) informuoja ir papildomai atkreipia dėmesį, kad įsigaliojus naujai Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo redakcijai nuo 2014-11-01 svečių namai tapo privalomai klasifikuojama apgyvendinimo paslauga.

2014 m. gruodžio 9 d.

Jau rytoj Vilniuje įvyks Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) organizuojamas tradicinis padėkos vakaras, kurio pagrindinis tikslas - pasidžiaugti jaunimo politikos pasiekimais, padėkoti partneriams ir parodyti, kad jaunimo organizacijoms svarbi bet kokia parama ir palaikymas.

2014 m. gruodžio 9 d.

Sąžiningo kainų perskaičiavimo iniciatyva, įgyvendinama euro įvedimui besirengiančiose šalyse, Lietuvoje susilaukė žymiai didesnio populiarumo nei Estijoje ir Latvijoje. Daugiau nei 4100 Lietuvos įmonių įsipareigojo nepiktnaudžiauti euro įvedimu prisijungdamos prie Geros verslo praktikos memorandumo. Analogiškoje iniciatyvoje Estijoje iš viso dalyvavo 526 įmonės, Latvijoje - 1224 įmonės.

2014 m. gruodžio 8 d.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius džiaugiasi JAV Kongreso Atstovų Rūmų sprendimu skirti vieną milijardą dolerių "Europos saugumo užtikrinimo iniciatyvai“ (angl. European Reassurance Initiative).

2014 m. gruodžio 8 d.

Daugiau nei pusė (54 proc.) Lietuvos gyventojų žinotų, kur kreiptis dėl pažeistų žmogaus teisių. Net 42 proc. jų kreiptųsi į Seimo kontrolierius.

2014 m. gruodžio 6 d.

Elektros skirstymo bendrovė LESTO perspėja apie sukčiavimo atvejus, kai skambučiais ar trumposiomis žinutėmis (SMS) siekiama išvilioti gyventojų pinigus. Neteisėtai naudodami LESTO vardą sukčiai prašo apmokėti neva susidariusią skolą už elektrą.

2014 m. gruodžio 5 d.

Šiemet intelektinės nuosavybės projektams vykdyti Ūkio ministerija skyrė rekordinę sumą - 2 mln. 140 tūkst. litų ir parėmė 96 projektus. Parama skirta 72 išradimų patentavimo ir 24 dizaino registravimo projektams. Palyginti su ankstesniais metais, šiemet Ūkio ministerija skyrė didžiausią paramos sumą intelektinės nuosavybės apsaugos projektams (2013 m. - 1,4 mln. litų, 2012 m. - 1,2 mln. litų, 2011 m. - 0,2 mln. litų).

2014 m. gruodžio 5 d.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius šiandien vyksta į Taliną.

2014 m. gruodžio 5 d.

Vyriausybė pritarė Teisingumo ministerijos parengtoms Baudžiamojo kodekso (BK) pataisoms, kuriomis siūloma sugriežtinti atsakomybę už kai kuriuos nusikaltimus elektroninių duomenų ir informacinių sistemų saugumui.

2014 m. gruodžio 5 d.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys CERT-LT įspėja apie brukalą ir kartu su juo platinamą kenkėjišką programinį kodą (kompiuterių virusą).

2014 m. gruodžio 4 d.

Susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus įsakymu keičiamos Pervažų įrengimo ir naudojimo taisyklės. Viena svarbiausių pataisų - anksčiau nereglamentuoti reikalavimai, kaip pėstieji turėtų saugiai kirsti geležinkelius. Pakeitimai įsigalios 2015 m. liepos 1 d.