Naujienos

2014 m. liepos 31 d.

"Aplinkosauga - tai visų pirma priemonė pagerinti Lietuvos žmonių gerovę, sveikatingumą, todėl šios srities specialistų poreikis tik didės“, - įsitikinęs visame pasaulyje garsus aplinkosaugininkas Valdas Adamkus. Beveik tris dešimtmečius JAV sėkmingai kovojęs su oro, vandens tarša, Kauno technologijos universiteto (KTU) garbės daktaras ragina jaunimą rinktis prasmingas ir perspektyvias Aplinkosaugos inžinerijos studijas.

2014 m. liepos 30 d.
Rugjpūčio 1-ąją dieną, penktadienį, Kauno tvirtovės VII forte vyks I-ojo pasaulinio karo pradžios 100-ųjų metinių minėjimas.
2014 m. liepos 30 d.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) tvirtina naujus universaliosios pašto paslaugos didžiausius tarifus.

2014 m. liepos 30 d.

LESTO atkreipia gyventojų dėmesį, kad įspėjamųjų ženklų apie elektros srovės keliamą pavojų nepaisymas, neatsargus ir neleistinas elgesys kelia didžiulę grėsmę žmonių gyvybei bei aplinkai.

2014 m. liepos 29 d.

Sinoptikai praneša, kad liepos 29-30 dienomis Lietuvoje numatoma kaitra. Temperatūra dienomis kai kur sieks 30-35 laipsnius karščio. Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininėmis, inkstų, širdies kraujagyslių).

2014 m. liepos 25 d.

Pagal šį rytą paskelbtus Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) duomenis, Kauno technologijos universitete (KTU) studijuoti nemokamose vietose pakviesti 1 485 stojantieji. Tai yra 230 daugiau nei praėjusiaisiais metais.

2014 m. liepos 24 d.

Apie 8 proc. Lietuvos gyventojų, prieš įvedant eurą, ketina įsigyti reikalingų daiktų ir paslaugų. Latvijoje ir Estijoje tokių pat pirkėjų, įsigijusių stambesnių daiktų prieš įvedant eurą, buvo apie 10 proc.

2014 m. liepos 24 d.

Nuo š. m. rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 30 d. bus renkamos paraiškos gauti paramą naujiems miškams įveisti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programos priemonę "Pirmas ne žemės ūkio paskirties žemės ir apleistos žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“.

2014 m. liepos 24 d.

Nuo liepos 24-osios, apribojamas lankymasis Neringos miesto savivaldybės administruojamos teritorijos miškuose. Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į tai, kad miškų gaisringumas.

2014 m. liepos 24 d.

Per pirmąjį šių metų pusmetį palaidi ir agresyvūs šunys užpuolė daugiau laiškininkų nei pernai per visus metus. Iš viso šiemet buvo užpulti ir sužaloti 7 Lietuvos pašto darbuotojai, kai pernai per visus metus tokių atvejų buvo 5.

2014 m. liepos 23 d.

Šiandien Europos Sąjungos bendrųjų reikalų ministrų taryba priėmė galutinį sprendimą dėl Lietuvos dalyvavimo Ekonominėje ir pinigų sąjungoje (EPS) nuo 2015 m. sausio 1 d. Nuo šios datos Lietuva tampa devynioliktąja visaverte euro zonos nare, kurioje naudojama bendroji Europos Sąjungos valiuta - euras.

2014 m. liepos 23 d.

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas uždraudė UAB "Bionovus“ nuo liepos 28 d. priiminėti statybos ir griovimo atliekas iš gyventojų ir įmonių, kol bendrovė savo eksploatuojamoje tokių atliekų priėmimo, rūšiavimo, perdirbimo ir saugaus šalinimo aikštelėje sostinės Liepkalnio gatvėje nesutvarkys didžiulių sukauptų šių atliekų kiekių.

2014 m. liepos 23 d.

Atsisveikindami su universitetu ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto absolventai savo Alma Mater įteikė netradicinę dovaną. Studentai įsteigė studijų stipendiją jaunuoliui iš socialiai remtinos šeimos. Absolventų dėka visuomeniškas ir talentingas, tačiau finansinių galimybių studijuoti privačiame universitete neturintis studentas, bakalauro studijas galės baigti nemokamai.

2014 m. liepos 23 d.

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys (CERT-LT) įspėja, kad pastarosiomis dienomis smarkiai išaugo neva nuo judriojo ryšio operatorių siunčiamų elektroninių laiškų kiekis, prie kurių pridedama suklastota sąskaita ir zip archyvas su kompiuteriniu virusu infekuotu failu.

2014 m. liepos 17 d.
Liepos 17 d. Kauno rotušės aikštėje visuomenei pristatyti nauji ekologiški miesto autobusai, įsigyti iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos specialiosios programos lėšų. Penkiolika autobusų jau šiandien pradės vežioti Kauno gyventojus ir svečius.