Naujienos

2014 m. vasario 3 d.
Mieli Lietuvos žmonės,
prieš penkerius metus dūžtantys Seimo langai nuskambėjo man kaip įpareigojimas.
2014 m. sausio 28 d.
Pastaruoju metu Lietuvoje daug diskutuojama negimusios gyvybės apsaugos klausimais. Diskusijų objektas - kontroversiškoji Estrelos rezoliucija (tris kartus svarstyta - ir atmesta - Europos parlamente) bei Gyvybės prenatalinėje fazėje įstatymo projektas, kurio svarstymas Seime tęsis pavasario sesijos metu.
2014 m. sausio 28 d.
2014-ųjų pradžioje įsigaliojus Europos Parlamento ir Tarybos patvirtintai bendrai ES patentų išdavimo tvarkai, Lietuvos ir kitų šalių išradėjai galės patentuoti savo išradimus Europos Sąjungoje paprasčiau, pigiau ir greičiau.
2014 m. sausio 27 d.
Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir koalicijos partneriai politinėje taryboje svarstė klausimą dėl pensijų kompensavimo mechanizmo. Priimtas sprendimas dar šiemet kompensuoti 20 proc. netektos pensijų dalies.
2014 m. sausio 27 d.
2014 m. vasario 14 d. organizuojama ketvirtoji kasmetinė konferencija "Energetinio efektyvumo sprendimai - kelias verslo konkurencingumui“ - šiemet didžiausias akcentas teikiamas inovatyviems sprendimams, leidžiantiems didinti verslo pajėgumus nedidinant energijos sąnaudų. Ekspertai iš Lietuvos ir užsienio dalysis sukaupta patirtimi ir praktika.
2014 m. sausio 24 d.
Savaitgalį visoje Lietuvoje bus organizuojami aplinkosaugininkų reidai. Jų metu inspektoriai tikrins, ar žvejai mėgėjai atsakingai pasiruošę žūklei ir ar turi leidimus žvejoti.
2014 m. sausio 23 d.
Artimiausiomis dienomis sinoptikams prognozuojant šalčius, Švietimo ir mokslo ministerija primena: jei oro temperatūra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai. Jei spusteli 25 laipsnių speigas, į mokyklą gali neiti ir vyresni (6-12 klasių) mokiniai.
2014 m. sausio 23 d.
Žiema atnešė net tik šaltojo sezono pramogas. Žemyn kritęs termometro stulpelis daugeliui siejasi su didėjančiomis sąskaitomis už šildymą. Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų pažangių valstybių, vis daugiau gyventojų šią problemą spendžia savarankiškai, iš esmės ir ilgam.
2014 m. sausio 21 d.
Kiekvienas fizinis asmuo, naudojęsis Lietuvos banko sprendimu uždarytos kredito unijos "Vilniaus taupomoji kasa“ paslaugomis, atgaus ne tik apdraustą indėlį, bet ir unijoje laikytą vieną privalomą 100 Lt dydžio pajų. 62 kredito unijas vienijanti Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) nusprendė unijos pajininkams iš savo lėšų skirti per 800 tūkst. Lt kompensacijoms.
2014 m. sausio 20 d.
Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius lankėsi Klaipėdoje, kur Kuršių mariose, ties Kiaulės nugaros sala, buvo simboliškai įleista Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo krantinės statybos kapsulė su laišku ateities kartoms.
2014 m. sausio 17 d.
Didėjantį renovacijos pagreitį rodo ne tik naujausi duomenys apie įgyvendintus ir įgyvendinamus projektus, bet ir dvigubai išaugęs pavienių gyventojų domėjimasis konkrečiais daugiabučių atnaujinimo klausimais. Jau kelerius metus veikianti nemokama konsultacijų linija, kuria gyventojams atsakoma į visus su renovacija susijusius klausimus, šiuo metu sulaukia dvigubai daugiau skambučių nei įprastai.
2014 m. sausio 17 d.
Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) atliktų nelaimingų atsitikimų darbe tyrimų duomenimis, per paskutiniųjų šešerių metų laikotarpį nelaimių darbe, kai nukentėjusieji asmenys buvo neblaivūs, skaičius nuosekliai mažėja: mirtinų - nuo 29 atvejų 2007 m. iki 8 atvejų 2013 m. (arba atitinkamai 29 proc. ir 22 proc. nuo visų ištirtų mirtinų nelaimingų atsitikimų darbe skaičiaus); sunkių - nuo 37 atvejų 2007 m. iki 12 atvejų 2013 m. (arba atitinkamai 19 proc. ir 9,5 proc. nuo visų ištirtų sunkių nelai...
2014 m. sausio 14 d.
Nuo 2014 m. sausio 1 d. įsigaliojo naujos redakcijos Teritorijų planavimo įstatymas. Kaip ir buvo galima tikėtis, naujasis įstatymas sukėlė didelį šurmulį, nes į šią sritį įnešė daug naujovių. Aplinkos ministerija iš anksto numatė, kad taip gali nutikti, todėl ir buvo sugalvota paskelbti teritorijų planavimo informacinį numerį.
2014 m. sausio 14 d.
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ragina žmones aktyviau dalyvauti Lietuvoje vykdomose prevencinėse programose ir nemokamai pasitikrinti sveikatą. Nepaisant to, kad jose dalyvauti ir gauti profesionalių medikų įvertinimą apie sveikatos būklę nieko nekainuoja, vis tik tai daroma vangiai.