Naujienos

2014 m. vasario 18 d.
Vasario 18 d. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius į pasitarimą dėl Tautinių mažumų įstatymo ir kitų aktualių klausimų sukvietė tautinių bendrijų, Tautinių bendrijų tarybos bei akademinės visuomenės atstovus.
2014 m. vasario 18 d.
Nuo šiol tapti kvalifikuotu išmanaus pastato automatikos specialistu galima ir Lietuvoje. Vilniuje veiklą pradėjo Baltijos šalyse pirmasis KNX mokymų centras, kuriame įgytas diplomas pripažįstamas 126 valstybėse.
2014 m. vasario 17 d.
Kauno technologijos universitetas (KTU), Jacobs universitetas Brėmene, vykdomasis direktorius prestižinėje finansų bendrovėje "Goldman Sachs“, nuosavas verslas "YPlan“, per metus pritraukęs 36,2 mln. litų investicijų. Tokia yra geometrine progresija į viršų šaunanti 32 metų Viktoro Juciko karjeros kreivė.
2014 m. vasario 12 d.
Ekologiška kosmetika pastaruoju metu susižavi ne vienas šalies gyventojas - visi mes norime saugoti gamtą, ir žodis "ekologija“ lengvai paliečia daugelio mūsų sąmonę. Bet posakis "gerais norais ir pragaras grįstas“ egzistuoja ne veltui. Ekologiškos kosmetikos priemonės turi ir savo tamsiąją pusę, taigi kartais kalbant apie jas net ir žodį "ekologija“ derėtų vartoti atsargiai.
2014 m. vasario 11 d.
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau - Departamentas) užsakymu pirmą kartą buvo atliktas "Neteisėtos alkoholio apyvartos Lietuvoje įvertinimas“. Iki šiol Lietuvoje nebuvo patikimos metodikos neapskaitytam alkoholiui apskaičiuoti, todėl buvo galima manipuliuoti neapskaityto alkoholio vartojimo mąstais.
2014 m. vasario 10 d.
Vasario 11-ąją daugelis Europos Sąjungos šalių mini Saugesnio interneto dieną. Lietuvoje irgi prasideda tam skirta savaitė, kurios metu įvairios organizacijos ir verslo atstovai pasakos mokiniams apie saugų elgesį internete.
2014 m. vasario 8 d.
Vasario 8 d. (Erfurtas) Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Erfurte susitiko su Vokietijos Federaline Kanclere Angela Merkel.
2014 m. vasario 7 d.
Kol George Clooney gerbėjai kino salėse nekantraudami laukia veiksmo trilerio "Brangenybių medžiotojai“ premjeros, "National Geographic Channel“ šiandieną (vasario 7 dieną), 19 val. Lietuvos laiku pristato dokumentinį šio meninio filmo porininką - "Beieškant Hitlerio pagrobtų lobių: brangenybių medžiotojai“ (angl. Hunting Hitler’s Stolen Treasures: The Monuments Men).
2014 m. vasario 6 d.
Šiandien į Vyriausybėje vykusį Viešojo valdymo tobulinimo komisijos posėdį pirmą kartą pakviesti ir ministerijų viešojo valdymo tobulinimo grupių atstovai, kurie pristatė savo 2013 metų veiklą ir 2014 metais planuojamus darbus. 2013 metais buvo įgyvendinamos įvairios veiklos efektyvumo didinimo ir valdymo tobulinimo iniciatyvos: įstaigų funkcijų peržiūra, administracinės naštos mažinimas, verslo sąlygų gerinimas, geresnis administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų teikimas, procesų valdymo...
2014 m. vasario 6 d.
Atšalęs oras verčia šalies gyventojus intensyviau ir dažniau kūrenti krosnis, jungti elektrinius šildymo prietaisus ar ieškoti dar kitų būdų šildyti savo gyvenamuosius būstus. Kūrendami krosnis gyventojai, deja, dažnai pažeidžia jų įrengimo ir eksploatavimo taisykles ir taip sukelia pražūtingus gaisrus. Štai sausio 29-osios ryte Kelmės rajono Pagryžuvio kaime bekūrenant krosnį daugiabučio namo rūsyje užsidegė prie jos supiltos šiukšlės ir sumestas prakuras. Per gaisrą apdegė minėtos šiukšlės ir ...
2014 m. vasario 6 d.
Vasario 11 dieną Lietuvoje bus minima "Saugesnio interneto diena“, kurią taip pat mini daugelis Europos valstybių. Ta proga vasario 10-14 dienomis šalies mokyklose pirmą kartą vyks "Saugesnio interneto savaitė“, kurios metu įvairių organizacijų atstovai kviečiami papasakoti mokiniams apie saugų elgesį internete.
2014 m. vasario 6 d.
Ūkio ministerija, siekdama skatinti verslumą ir ragindama pradedančiuosius verslininkus rinktis mažosios bendrijos juridinio asmens formą, parengė vadovavimo mažajai bendrijai paslaugų teikimo sutarties pavyzdį.
2014 m. vasario 6 d.
UNICEF Lietuva šalyje pradeda įgyvendinti naujo formato partnerystės su verslu programą - UNICEF Verslo lyderis vaikams. Ši priemonė kviečia įmones abipusiai naudingai partnerystei - įmonės parama padeda UNICEF išgelbėti vaikų gyvenimus, o už tai jai suteikiamas rėmėjo statusas ir atitinkamai "UNICEF Verslo lyderis vaikams“auna galimybę naudoti specialų programos ženklą. Specialiai mažoms ir vidutinėms įmonėms skirta programa sėkmingai įgyvendinama Anglijoje, Prancūzijoje, Austra...
2014 m. vasario 4 d.
Remiantis dabartiniais sergamumo Europos Sąjungoje rodikliais, trečdalis vyrų ir ketvirtadalis moterų gali susirgti vėžiu per pirmuosius 75 gyvenimo metus. ES valstybėse vėžys yra antra pagal dažnumą mirties priežastis po širdies ligų. Kasmet ši liga nusineša per pusantro milijono gyvybių ir dar 2,5 mln. piliečių, kuriems ji diagnozuojama, apkartina gyvenimą.
2014 m. vasario 3 d.
Nors bendri Lietuvos ekonomikos rodikliai praėjusiais metais gerėjo, finansinių ir socialinių rodiklių atotrūkis tarp šalies savivaldybių išlieka akivaizdus. Didžiausi skirtumai fiksuojami lyginant gyventojų pajamas, pensijas ir komunalinių paslaugų tarifus.