Naujienos

2015 m. birželio 11 d.

Jau penktą kartą surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose pirmos pagal dydį Europoje parketo gamintojos "Bauwerk Boen grupės“ įmonė "BOEN Lietuva“ sulaukė aukšto įvertinimo ir gavo "Metų eksportuotojo“ titulą.

2015 m. birželio 10 d.
Vis labiau populiarėjanti ir aktyvaus gyventojų įsitraukimo sulaukianti atliekų rūšiavimo tendencija - didelis žingsnis į priekį aplinkosaugos problemų Lietuvoje sprendime. Vis dažniau į šią veiklą įsitraukia ir įmonės, neabejingos ekologiniams sprendimams.
2015 m. birželio 8 d.
Lietuvoje vis dar nėra aišku, kas yra šeima, nes skirtinguose teisės aktuose, teismų išaiškinimuose yra pateikiami skirtingi apibrėžimai, o šeimos politika vykdoma fragmentiškai, neįvardinant aiškių, visuomenei suprantamų ir priimtinų prioritetų. Tokios mintys buvo išsakytos penktadienį Seime vykusioje politikų ir valdininkų diskusijoje, skirtoje išgryninti šeimos politikos tikslą.
2015 m. gegužės 15 d.
Antrą dieną Nacionalinėje teismų administracijoje (NTA) vyksta Europos teisminio mokymo tinklo (EJTN) mokymai teisėjams ir prokurorams "Žmogaus teisės ir teisė į teisingą teismą Europos Sąjungoje“.
2015 m. gegužės 13 d.
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius apžiūrėjo šiandien atidaromą naująją Elektrėnų komplekso biokuro katilinę, kuri šilumos energiją gamins panaudojant vietinius atsinaujinančius energijos išteklius ir taip gyventojams leis mokėti mažesnę kainą už būsto šildymą.
2015 m. gegužės 12 d.
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Priėmimo-skubios pagalbos skyrius visu pajėgumu galės priimti pacientus atsinaujinusiose patalpose jau nuo rudens.
2015 m. gegužės 7 d.
Latvijos viešųjų paslaugų komisijos valdybos narys Rolandas Irklis, dalyvausiantis Vilniuje kitą savaitę vyksiančiame ketvirtajame kasmetiniame tradicinės ir atsinaujinančios Energetikos Forume, sako, jog Baltijos šalims būtų naudingiau sutarti dėl bendro suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projekto ir kartu siekti ES finansavimo jam vystyti.
2015 m. gegužės 5 d.

Šiandien socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė susitiko su savivaldybių pavaldumo įstaigų, dalyvaujančių institucinės globos pertvarkoje, vadovais, tų savivaldybių vadovais ir socialinės paramos skyrių vedėjais, kurie iš esmės pritarė pertvarkai.

2015 m. gegužės 4 d.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Latvijos Respublikos Prezidentą Andrį Bėrzinį nacionalinės šventės - Latvijos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt penkerių metų sukakties - proga.

2015 m. balandžio 27 d.
Patvirtintos Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės "Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos srities ,,Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ įgyvendinimo taisyklės.
2015 m. balandžio 27 d.

Kaip modernizuoti kaimą? Kaip pritraukti jaunimą, kad kaimas augtų ir klestėtų? Atsakymų į šiuos ir panašius klausimus ieškojo Lietuvos kaimo parlamento atstovai susirinkę į antrąją sesiją.

2015 m. balandžio 26 d.
Balandžio 15 d. Elektrėnų viešosios bibliotekos salėje paminėta Kultūros diena.
2015 m. balandžio 22 d.

"Nuo šių metų liepos mėnesio minimalią mėnesio algą (MMA) ketinama padidinti 25 eurais iki 325 eurų, o nuo kitų metų pradžios ji turėtų didėti dar 25 eurais iki 350 eurų“, - antradienį teigė premjeras Algirdas Butkevičius.

2015 m. balandžio 22 d.

Europos Komisija trečiadienį ketina pateikti kaltinimų Rusijos dujų bendrovei "Gazprom“ dėl konkurencijos pažeidimų.

2015 m. balandžio 21 d.

Apie 30 proc. Lietuvos gyventojų kasdien vartoja šachtinių šulinių vandenį. Kaip rodo tyrimai, dalies jų vanduo yra užterštas ir maistui jo nereikėtų vartoti. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto (NMVRVI) specialistai primena, kad pavasarį būtina ypatingą dėmesį skirti šulinių priežiūrai, apsaugai nuo taršos ir bent vieną kartą per metus atlikti svarbiausius vandens mikrobiologinės ir cheminės taršos tyrimus.

...