Naujienos

2015 m. kovo 13 d.

Mūsų šalis skaičiuoja 25-erius nepriklausomybės metus. Valstybei tai nėra daug... Jei palygintume su žmogaus amžiumi, laisva Lietuva tėra mažas vaikas, kuriam dar reikia daug ko išmokti, subręsti...

2015 m. kovo 9 d.

Vasario 23 d. Elektrėnų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (PGT) iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad Elektrėnų mariose, 300-400 m nuo kranto, eidamas per ledą įlūžo žmogus.

2015 m. kovo 9 d.

Taigi lietuviai jau išsirinko, kas atstovaus jų interesams savivaldybių tarybose. Dėl merų galutinai apsisprendė dar ne visi - daugiau nei 50 proc. balsų surinko 20 kandidatų. Mūsų savivaldybėje - vienoje iš keturiasdešimties - bus rengiamas antras turas: kovo 15 d. rinksimės iš dviejų kandidatų - liberalo Kęstučio Vaitukaičio ir socialdemokrato Arvydo Vyšniausko.

2015 m. kovo 9 d.

Vasario 26 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro (EPMC) abiturientai ir trečio kurso studentai šventė šimtadienį.

2015 m. kovo 6 d.

Vietos bendruomenių savivaldos programa - tai sėkmingą patirtį turinti iniciatyva, kurios rezultatai matomi Elektrėnų savivaldybėje, skirta bendruomenėms skatinti, kad priimtų gyventojams svarbius sprendimus, siekiant pagerinti jaunimo ir pagyvenusių žmonių užimtumą, prisidėti prie kultūrinių ir švietėjiškų renginių, viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimo, sporto ir sveikatinimo savivaldybėje, bendruomeninės veiklos organizavimo ir kitų vietos bendruomenės gyvenimo kokybę gerinančių iniciat

...
2015 m. kovo 6 d.

Elektrėnų seniūnijos vietos bendruomenės tarybai (toliau VBT) 2015 m. yra paskirti 6397,00 eurai.

2015 m. kovo 4 d.

Paskutiniu metu girdime daug, regis, neįtikimų istorijų apie Norvegijoje iš tautiečių atimtus vaikus. Lietuviams nesuprantamas griežtas šios šalies vaiko teisių tarnybos "Barnevernet“ požiūris į vaikų priežiūrą ir auklėjimą. Kita vertus, kieno vežime sėdi, to giesmę ir giedi - reikia išmanyti šalies, kurioje gyveni įstatymus, bei jų laikytis. Vadovaudamiesi šia logika, nusprendėme pasidomėti vaikų teisių politika Lietuvoje.

2015 m. vasario 26 d.
Trečiadienį, vasario 25 d., prasidėję išankstiniai rinkimai neapsėjo be pažeidimų. Elektrėnų savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkas Raimondas Hopenas teigia, kad į išankstinį balsavimą atėjo gana daug žmonių. Jis pripažįsta, kad pirmoje dienos pusėje darbą gerokai trikdė asocialūs rinkėjai.
2015 m. vasario 23 d.
Trečiadienį, vasario 18 d., UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ (EKŪ) vadovybė susitiko su Elektrėnų miesto gyventojais.
2015 m. vasario 20 d.
2015 metus jau dabar galima vadinti pokyčių metais: įvestas euras, savivaldybės tarybos rinkimuose netrukus patys rinksime merą, didėja minimali mėnesinė alga bei nedarbo išmokos, ketinama keisti kai kurias Darbo kodekso nuostatas ir kt.
2015 m. vasario 19 d.
Vasario 12 d. Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos salėje vyko susitikimas su žygio "Lietuvai apie pasaulį, pasauliui apie Lietuvą“ 2016-2019 metais sumanytojais ir vykdytojais.
2015 m. vasario 13 d.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate per tris dienas pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl sukčių išviliotų pinigų iš patiklių gyventojų.
2015 m. vasario 13 d.
Trečiadienį vyko paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis - po mėnesio jau turėtume matyti atsinaujinusias mūsų politikų gretas. Nepaisant to, gyvenimas vyksta: pristatytas ir patvirtintas 2015-2017 m. strateginis veiklos planas, 2015 m. biudžetas, kiti svarbūs sprendimai.
2015 m. vasario 11 d.

Artėjant savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, iniciatyva "Žinau, ką renku“ vėl pradeda stebėseną. Nuo vasario 2 d. pradeda veikti virtuali platforma, kurioje rinkėjai gali bendrauti su politikais ir susipažinti su jų veikla bei požiūriu, aktualiais savo miesto ar rajono gyvenimo klausimais.

2015 m. vasario 10 d.

1952 m. sausio 6 d. Smėlių r., Paškonių kaime, MGB vykdant karinę operaciją ir aptikus vienoje sodyboje 5 partizanus, partizanai ėmė veržtis iš apsuptos sodybos.