Naujienos

2015 m. rugsėjo 10 d.
Gerbiami gyventojai ir svečiai, informuojame, kad 2015 m. rugsėjo 12 d., vykdant "DHL Rally Elektrėnai 2015“ automobilių ralio varžybas, bus uždarytas bet koks eismas šiose kelio atkarpose nurodytu laiku:
2015 m. rugsėjo 10 d.
Pirmąją mokslo metų dieną Elektrėnų profesinio mokymo centro kiemelyje būriavosi daug garbingų bendruomenės narių ir miesto svečių, tačiau šio centro direktorė Silva Lengvinienė buvo nekalbi.
2015 m. rugsėjo 7 d.
Kad lietuviai pamišę dėl krepšinio, įsitikino ir Izraelio ambasadorius Amir Maimon, rugpjūčio 27 dieną apsilankęs Elektrėnų ledo rūmų arenoje, kurioje ne tik čiuožinėjo pačiūžomis, bet ir atliko kelis krepšininko vardo vertus kamuolio perdavimus.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Noriu visiems pasakyti - esu laiminga, kad esu MOKYTOJA.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Švietimo skyrius su spaudos atstovais nekalba. Dar daugiau, išsitraukus diktofoną, Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė priminė savo teises į privatumą.
2015 m. rugpjūčio 26 d.
Rugpjūčio 19 d. Elektrėnų savivaldybėje įvyko Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis.
2015 m. rugpjūčio 25 d.
Dar vienas žmogus, galintis nemažai papasakoti apie mūsų parapijos kūrimosi ištakas, yra Danutė Armonienė. Ją ir jos vyrą Stanislovą Armoną klebonas neabejodamas priskiria prie tų, kurie dėjo visas pastangas, kad parapija gyvuotų.
2015 m. rugpjūčio 19 d.
Pastaruoju metu bene daugiausiai dėmesio sulaukianti įstaiga mūsų savivaldybėje yra Sporto mokykla (ESSM).
2015 m. rugpjūčio 19 d.
Pastaruoju metu visą Lietuvą užplūdę tropiniai karščiai ne tik džiugina, bet ir grasina didelėmis nelaimėmis.
2015 m. rugpjūčio 10 d.
Prieš kurį laiką į "Elektrėnų žinių“ redakciją kreipėsi elektrėnietė J. M., norėjusi paviešinti esą nekompetentingus Elektrėnų ligoninės gydytojos chirurgės, ortopedės- traumatologės A.M. veiksmus.
2015 m. rugpjūčio 5 d.
Šiuo metu Elektrėnų savivaldybėje vyksta 16-os daugiabučių renovacijos darbai - šešių Vievyje ir dešimties Elektrėnuose.
2015 m. liepos 30 d.
Praeitame "Elektrėnų žinių“ numeryje daug dėmesio buvo skirta mūsų ligoninei. Tarybos narys Algimantas Adomaitis išsakė savo nuomonę, jog savivaldybės valdžia ir ligoninės vadovybė padarė ne viską, kad Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengtas šalies ligoninių pertvarkymo mechanizmas nepaliestų mūsiškės įstaigos.
2015 m. liepos 23 d.
Ko gero, daugelis klaidingai mano, kad narkomanijos pažabojimas yra išskirtinai policijos darbas. Tačiau taip nėra.
2015 m. liepos 14 d.
"Elektrėnų žinių“ redakciją pasiekė dar keletas skaitytojų pastebėjimų dėl vietų, kurias reikėtų vienaip ar kitaip tvarkyti.
2015 m. liepos 3 d.
Liepos 1 d. Elektrėnų savivaldybės mero Kęstučio Vaitukaičio kvietimu savivaldybės administracijoje lankėsi dekanas monsinjoras J. Sabaliauskas, klebonai A. Kelmelis, A. Tarasevičius, S. Čiupalas, G. Jančiauskas, šventikas Veniamin Savič.