Naujienos

2014 m. gruodžio 5 d.

Elektrėnų savivaldybė tarp savivaldybių, pateikusių paraiškas ir dalyvausiančių veiksmo tyrime "Standartizuotų testų taikymas savivaldybėse 2014-2015 m. m.“

2014 m. gruodžio 3 d.

Spalio 23 d. vyko pasitarimas, kuriame dar kartą aptartas teismo ar jo padalinio steigimo klausimas Elektrėnų savivaldybėje.

2014 m. gruodžio 2 d.

Pastaruoju metu internetinėje erdvėje buvo galima išvysti kvietimą, kuriuo moksleiviai buvo raginami užpildyti motyvacinę anketą, kuri galėjo tapti raktu į ISM ambasadorių bendruomenę. Vievio gimnazijos atstovėmis tapo 3b kl. moksleivė Guoda Karpičiūtė ir 4b kl. moksleivė Gabija Raslanaitė.

2014 m. gruodžio 2 d.

Seimas neseniai įteisino savanorius ugniagesius ir numatė jų veiklos pagrindus, kurie turėtų įsigalioti 2016 metais.

2014 m. lapkričio 30 d.

Su baltai pasipuošusiu gruodžiu į mūsų gyvenimus atkeliauja ir advento laikotarpis, kuris į kasdienybę įneša šiltų jausmų.

2014 m. lapkričio 30 d.

Elektrėnuose, Obenių gatvėje, įrengta žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelė. Joje bus kompostuojamos biologiškai skaidžios žaliosios atliekos, kurias galės priduoti aplinkinių seniūnijų gyventojai, miesto viešąsias erdves tvarkančios įmonės ir kiti pavieniai atliekų tiekėjai. Šios aikštelės tikslas - užtikrinti, kad bioskaidžios atliekos nepatektų į sąvartyną. Planuojama, kad aikštelė pradės veikti 2015 m. ir kasmet joje bus pagaminama apie 200 tonų komposto.

...
2014 m. lapkričio 28 d.

Pirmosios kelyje įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės atsirado Elektrėnų savivaldybėje, kelyje Vilnius-Kaunas.

2014 m. lapkričio 28 d.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra knyga, todėl bendrojo ugdymo mokykloms, neformaliojo švietimo įstaigoms buvo pasiūlyta kartu paminėti šią datą bei kurti Tolerancijos knygą.

2014 m. lapkričio 27 d.

Lapkričio 18 d. Vievio vaikų lopšelio-darželio "Eglutė“ ugdytinių tėveliams surengta atvirų durų diena.

2014 m. lapkričio 24 d.

Lapkričio 14 d. Vievio meno mokykla (VMM) paminėjo jubiliejinę 55 metų sukaktį. Šventėje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, vicemeras Vytautas Vėželis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas, jo pavaduotojas Vaidas Ratkevičius, Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas, kiti svečiai.

2014 m. lapkričio 24 d.

Lapkričio 15 d. Elektrėnų kultūros centro (EKC) patalpose entuziastai atidarė radijo klubą "Elektronas“.

2014 m. lapkričio 24 d.

Lapkričio 12 d. Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Virgilijus Pruskas, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas dalyvavo VšĮ Vievio miesto sporto ir sveikatingumo aikštyno (toliau - Įstaiga) vadovo Vytauto Apanavičiaus surengtame susitikime su Vievio seniūnijos sporto bendruomenės atstovais.

2014 m. lapkričio 24 d.

Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžių salėje įvyko Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarimas.

2014 m. lapkričio 21 d.

Vienos didžiausių Europoje kietmedžio grindų gamintojos "Bauwerk BOEN“ grupės įmonei "BOEN Lietuva“ Ūkio ministerijos teikiamuose apdovanojimuose "Už nuopelnus verslui“ įteiktas "Regiono verslo lyderio“ titulas.

2014 m. lapkričio 21 d.

Į "Elektrėnų žinių“ redakciją kreipėsi skaitytojas, susirūpinęs Kapaštėlio ežero likimu. Elektrėnietis prašė išsiaiškinti, ar ketinama šį natūraliai gamtos suformuotą vandens telkinį vienaip ar kitaip sutvarkyti - arba atgaivinti, arba deramai sunaikinti. Juk miesto ribose pelke virstantis ežeras ne tik prastai atrodo, bet ir gali būti pavojingas aplinkiniams.