Naujienos

2023 m. lapkričio 23 d.

Lapkričio 9 d. Vyriausybės kanceliarijos Didžiojoje posėdžių salėje Vilniuje įvyko renginys "Valstybės duomenų ežero istorija: I dalis Ledynmetis“, skirtas aptarti valstybės duomenų inventorizaciją. Renginį organizavo Valstybės duomenų agentūra ir Lietuvos Respublikos Vyriausybė.

2023 m. lapkričio 20 d.

Spalio 28 d. 10 val. švęsti savo šventės - LPKTS 35-mečio - rinkosi Sąjungos nariai iš visos Lietuvos ir svečiai iš Lenkijos Tremtinių Sąjungos. Nešini savo filialų vėliavomis ankstų rytmetį jie skubėjo į Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią, kur šv. Mišias aukojo kunigas Vytautas Vaškelis. Pamokslo metu daug gražių ir prasmingų žodžių kunigas skyrė susirinkusiesiems, tremtinius pavadinęs mūsų tautos elitu, susibūrusiu į Lietuvos politinių kalinių

...
2023 m. spalio 16 d.
2023 m. spalio 10 d.

Praėjusią savaitę Elektrėnų savivaldybės meras Gediminas Ratkevičius kartu su savo komanda surengė netradicinę socialinę akciją pavadinimu "Skink Obuolius, ne stoteles“. Ši žinutė, kuri buvo paskelbta Elektrėnų savivaldybės socialiniame tinkle facebook, sulaukė daugelio skaitytojų susidomėjimo. Su šia originalia akcija supažindinti mūsų skaitytojus paprašiau merą Gediminą Ratkevičių. Kaip sakoma - išgirskime komentarus iš pirmų lūpų.

2023 m. rugpjūčio 10 d.

Paskutinį liepos penktadienį jaukioje sakurų erdvėje prie Vievio gimnazijos atidarytas mini džiazo parkas. Tai vienas projekto "Festivalis "Vievio džiazo klavišai“ organizatorių sumanymų. Tarp tvarkingai susodintų ir pavasarį gražiais žiedais džiuginančių medelių sumontuotos penkios (kol kas!) informacinės lentelės. Jose gali perskaityti šiųmetinio festivalio dalyvio pavardę ar grupės pavadinimą, trumpai susipažinti su šių atlikėjų veikla, o nuskenavęs QR kodą išmaniuoju įrenginiu gali pa

...
2023 m. rugpjūčio 10 d.

Liepos 31 d. buvo minimos 32-osios Medininkų tragedijos metinės, kai 1991 m. ankstų vidurvasario rytą Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje per sovietų omonininkų išpuolį buvo nužudyti septyni ir sunkiai sužeistas vienas Nepriklausomybę paskelbusios Lietuvos pareigūnas.

2023 m. liepos 25 d.

Penktadienį, liepos 7 d., startuojant akcijai "Keliu vėliavą už Ukrainą Nato”, ant Elektrėnų savivaldybės pastato sienos pakabintos Lietuvos ir Ukrainos vėliavos. Jau daugiau nei 500 dienų Ukraina ginasi pati, taip gindama ir mus.

2023 m. liepos 25 d.

Liepos 11-12 dienomis viso pasaulio akys per NATO viršūnių susitikimą buvo nukreiptos į Lietuvą. Pirmadienį, liepos 10 dieną, į sostinę atvyko NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas, o vakare Vilniuje jau leidosi JAV prezidento Joe Bideno lėktuvas. Pirmadienį į Lietuvą taip pat atvyko Kanados premjeras Justinas Trudea. Liepos 11-ąją į Vilniuje vykusį NATO viršūnių susitikimą atvyko ir Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis. Esminės Aljanso narių diskusijos ir

...
2023 m. birželio 9 d.
Gegužės 30 d. Elektrėnų savivaldybėje lankėsi Konstantinopolio patriarchato Lietuvoje kunigas Vitalijus Mockus ir Elektrėnų dekanas mons. Jonas Sabaliauskas.
2023 m. gegužės 29 d.

Elektrėnų savivaldybės meras Gediminas Ratkevičius suformavo mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų komandą:

2023 m. gegužės 29 d.

Gegužės 4-osios popietę Prezidentas Gitanas Nausėda jaukioje Prezidentūros kolonų salėje susitiko su rajonine ir regionine žiniasklaida. Susitikime dalyvavo apie 50 žurnalistų, redaktorių iš trisdešimties žiniasklaidos priemonių.

2023 m. gegužės 29 d.

Būdamas tarybos nariu, kiekvienais metais turėjau tradiciją viešinti jums savo veiklos ir finansinę ataskaitas. Jos yra išlikusios mano anketos apačioje kiekvienų metų kovo mėnesiais.

Svarstydavau ar tai yra įdomu ir aktualu žmonėms. Po šiais metais A. Tapino pradėtų #Skaidrinam tyrimų akivaizdu - tokia mano iniciatyva dabar įgauna dar kitokį atspalvį.

2023 m. kovo 16 d.
2023 m. kovo 16 d.

Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas nuo 2019 metų gegužės 31 dienos eina Gediminas Ratkevičius.

2019-2023 metų kadencija G. Ratkevičiui pirmoji, todėl kviečiame gyventojus apžvelgti, kas buvo nuveikta, ir rasti atsakymus į klausimus visuomenei rūpimomis temomis.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 24-ąją per Lietuvą nuvilnijo renginys "Laisvė šviečia“, skirtas karo Ukrainoje metinėms paminėti. Įvairiuose Lietuvos miestuose ir mieteliuose vyko Ukrainai palaikyti mitingai, solidarumo koncertai, diskusijos, ekskursijos. Tą vakarą palaikymo Ukrainai akcijos vyko ir Elektrėnuose bei Vievyje.