Naujienos

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 24-ąją per Lietuvą nuvilnijo renginys "Laisvė šviečia“, skirtas karo Ukrainoje metinėms paminėti. Įvairiuose Lietuvos miestuose ir mieteliuose vyko Ukrainai palaikyti mitingai, solidarumo koncertai, diskusijos, ekskursijos. Tą vakarą palaikymo Ukrainai akcijos vyko ir Elektrėnuose bei Vievyje.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 18 d. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyrius paminėjo savo veiklos 1-ąjį gimtadienį. Į jaukią baseino patalpų salytę susirinko gausus būrys savanorių su vadove Rasa Kulevičiene priešakyje, renginyje dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos generalinė sekretorė Kristina Meidė, Elektrėnų sav. administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius, Seimo narė dr. Silva Lengvinienė, savanoriai, žiniasklaidos atstovės.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 7 d. Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius gavo VšĮ "Elektrėnų savivaldybės Futbolo akademijos“ kreipimąsi dėl Futbolo akademijos tėvų susirinkimo, kuriame buvo informuojama, kad į savivaldybės administraciją nori kreiptis Akademijos tėveliai, kurie negali taikstytis su viešoje erdvėje pilamu purvu ir neteisybe dėl Akademijos ir jos atstovų. Tėvai nori išsakyti savo nuomonę ir poziciją šiuo aktualiu jiems klausimu. Prašymą pasirašė Futbolo akad

...
2023 m. vasario 23 d.

Vasario 1-ąją Elektrėnuose, Rungos g. 12 (buvusiose AB Swedbank patalpose), duris atvėrė naujai įsikūrusi, pavadinimą ir logotipą pakeitusi Elektrėnų kredito unija. Iškilmingai juostelę perkirpo administracijos vadovė ir valdybos pirmininkė Jolita Virganavičienė ir Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Vievio parapijos vikaras Povilas Tekorius pašventino naujas patalpas.

2023 m. vasario 7 d.

Sausio 30 d. Elektrėnų savivaldybės Viešojoje bibliotekoje Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis pristatė laiškų iš tremties, siųstų jo šeimai į Kauną, parodą "Skausmo ir vilties laiškai iš šalčio žemės“. Prieš renginį profesorius mielai sutiko pabendrauti, atsakyti į pateiktus klausimus istorinės atminties tema, apie veiklą Europos Parlamente.

2023 m. vasario 7 d.

Sausio 30 d. Elektrėnų sav. Viešosios bibliotekos Renginių salėje Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis pristatė tremtinių laiškų parodą "Skausmo ir vilties laiškai iš šalčio žemės“.

2023 m. vasario 2 d.

Sausio 19 d. Elektrėnuose vyko Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos naujai statomo pastato kapsulės įkasimo ceremonija.

Laišką ateities kartoms pasirašė ir simbolinę kapsulę įkasė Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministras Vitalij Dmitrijev, Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktorius Saulius Greičius, Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Jonas Chveduk i

...
2023 m. vasario 2 d.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį dalyvavo 1863-1864 m. sukilimo 160-ųjų metinių minėjime, kurio metu buvo pagerbti sukilimo vadai ir dalyviai. Respublikos Prezidento iniciatyva rengiama sukilėlių pagerbimo ceremonija kviečiama formuoti kasmetinę tradiciją prisiminti šį sukilimą, kuris Rusijos karo prieš Ukrainą kontekste įgauna ypatingą prasmę.

2023 m. vasario 2 d.

Sausio 13-osios įvykiai šiomis dienomis ypač priverčia susimąstyti, kokia svarbi yra laisvė ir nepriklausomybė. Jaučiame stiprų dėkingumą visiems kovojusiems ir gynusiems mūsų laisvę.

2023 m. vasario 2 d.

Sausio 13-osios vakarą į Elektrėnų kultūros centrą rinkosi žiūrovai pagerbti žuvusiųjų aukų atminimą, paminėti Laisvės gynėjų dieną performanse "Sausio sniegenos“ pagal V. Landsbergio prozą.

2023 m. sausio 9 d.

Šeštadienį, gruodžio 31 d., 9 val. 34 min. Vatikano "Mater Ecclesiae“ vienuolyne mirė popiežius emeritas Benediktas XVI.

2023 m. sausio 5 d.

Linkėdami, kad mūsų "Žinios“ džiugintų ir praskaidrintų Jūsų dienas, kviečiame ir šiemet būti su mumis!

Prenumeruokite

el. paštu info@elektrenuzinios.lt,

mob. 8 699 45 440

2022 m. lapkričio 9 d.

Spalio 25 d. Elektrėnuose Sabališkių gatvėje duris atvėrė nauja techninės apžiūros stotis. Atidaryme dalyvavo ir bendrovės ,,Tuvlita“ generalinį direktorių Domą Sidaravičių bei stoties darbuotojus pasveikino Savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Kartenienė. Atidaryme taip pat dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas, Seimo narė Silva Lengvinienė ir kiti

...
2021 m. spalio 15 d.

Jau gražia tradicija tapo asociacijos "Ištiesk gerumo ranką“ organizuojama Pagyvenusių žmonių diena. Šiemet ši labdaros organizacija, atsižvelgdama į sudėtingą pandeminę situaciją Lietuvoje, nusprendė kitaip atšvęsti šią dieną - aplankyti visas seniūnijas ir pasibelsti į vienišų brandžių žmonių namų duris.

2021 m. rugsėjo 6 d.

Po metų pertraukos Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis grįžo ten, kur ir turėtų būti - į savivaldybės tarybos salę.