Naujienos

2014 m. liepos 1 d.
Trečiadienį (birželio 25 d.) vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje buvo juntamos nesenų politinių rokiruočių nuotaikos. Politikams teko pakeisti ne vienos komisijos sudėtį, vietoj buvusio mero pavaduotojo Viktoro Valiušio pavardės įrašant dabartinio - Vytauto Vėželio.
2014 m. birželio 29 d.
Nuo š. m. gegužės 2 dienos prasidėjusi socialinė-informacinė akcija "Vaiko globa - neįkainojama dovana“ keliauja po Lietuvos miestų ir miestelių šventes, bendruomenių susibūrimus ir didžiuosius prekybos tinklus.
2014 m. birželio 19 d.
Birželio 18 d. beveik 2000 Lietuvos pedagogų susirinko į mitingą V. Kudirkos aikštėje Vilniuje, kad viešai ir aiškiai pasakytų valdžiai, jog tolesnis švietimo sistemos skurdinimas nebebus toleruojamas.
2014 m. birželio 17 d.
Birželio 2-5 dienomis Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas su delegacija lankėsi Stambulo miesto Sultanbeilio savivaldybėje Turkijoje.
2014 m. birželio 16 d.
Paskutinį gegužės penktadienį "Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje vykusioje tradicinėje šventėje "Sėkmės paukštė“ buvo pagerbti geriausi mokiniai ir aktyviausi tėveliai.
2014 m. birželio 13 d.
Jei verstume Lietuvos istorijos puslapius, rastume daug krauju pažymėtų datų.
2014 m. birželio 13 d.
Praėjusią savaitę nuo ketvirtadienio iki sekmadienio kietaviškiečiai ir svečiai dalyvavo Kietaviškių 510 metų jubiliejiniuose renginiuose, kuriuos suorganizavo seniūnija ir bendruomenė. Šia proga išleista leidinukas "Kietaviškės“, pagaminta suvenyrų su Kietaviškių atributika.
2014 m. birželio 12 d.
Neseniai šventėme dvi šiemet sutapusias šventes - Tėvo ir Vaikų gynimo dieną.
2014 m. birželio 2 d.
Gegužės 28 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo netikėtumu - mero pavaduotojas Viktoras Valiušis (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) neteko savo užimamų pareigų.
2014 m. gegužės 23 d.

Visi mokiniai laukia vasaros atostogų ir karštų saulės spindulių. Tačiau Vievio gimnazistai mokslo metų pabaigos laukia ne tik todėl - jie žino, kad kasmet mokslo metų pabaigoje gimnazijos direktorius Gintaras Dobilaitis organizuoja ,,Žvaigždučių šventę“, kurioje gali dalyvauti mokslo pirmūnai, olimpiadų, konkursų nugalėtojai ir prizininkai. Jau tapo tradicija, kad mokiniai kasmet keliauja ir aplanko gražiausius Lietuvos kampelius.

2014 m. gegužės 23 d.
Šįryt "Lietuvos energijos gamybos“ valdomą Elektrėnų kompleksą pasiekė svarbiausia statomos naujos biokuro katilinės dalis - du daugiau nei 80 t sveriantys, 15 m aukščio ir 6 m skersmens katilai, kurie bus naudojami vandens šildymui. Iš Suomijos atplukdyti į Klaipėdą toliau milžiniški katilai kruopščiai suplanuotu maršrutu buvo gabenami dviem galingais vilkikais.
2014 m. gegužės 23 d.
Gegužės 19 d. UAB Elektrėnų komunalinio ūkio generalinis direktorius Ričardas Leckas ir UAB "Santerma“ direktorius Tomas Andriejūnas pasirašė daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) techninio darbo projektų ir statybos rangos darbų sutartis.
2014 m. gegužės 9 d.
Šv. Florijono - ugniagesių globėjo - diena minima gegužės 4-ąją. Ta proga savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje surengtoje ceremonijoje buvo iškilmingai pagerbti pasižymėję Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (EPGT) pareigūnai.
2014 m. gegužės 6 d.
Balandžio 30 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo smagiai: be tradicinių sveikinimų gimtadienių proga, buvo išsakyti sveikinimai nusipelniusiems elektrėniečiams.
2014 m. gegužės 4 d.
Jei kas paklaustų, kas man brangiausia pasaulyje, net nedvejodama atsakyčiau - mama. O jei dar pasiteirautų, kodėl, rasčiau milijoną priežasčių tam įrodyti.