Naujienos

2015 m. lapkričio 2 d.
Elektrinė - ji pati to nori, ar ne - vis dar labai svarbi Elektrėnų dalis: ir dėl didelio ten dirbančių vietinių gyventojų skaičiaus, ir dėl sentimentų - "tiek metų išdirbta, tiek įdėta...“
2015 m. spalio 22 d.
Posėdis vyko spalio 16 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Tarybos pirmininkas, Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, pasveikinęs susirinkusiuosius, pasiūlė pažiūrėti kelių minučių trukmės filmą, skirtą Elektrėnų 55-erių metų sukakčiai paminėti.
2015 m. spalio 22 d.
Jau šią naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžio rodyklės sukamos viena valanda atgal. Tai reiškia, kad miegosime valanda ilgiau, rytais daugiau džiaugsimės šviesa, tačiau greičiau tems.
2015 m. spalio 16 d.
Visi butų, namų savininkai ir nuomininkai privalo laiku apmokėti kas mėnesį pateikiamas sąskaitas už suteiktas komunalines paslaugas. Jeigu iškilo materialinių sunkumų, laiku neapmokėjote sąskaitų ir dėl to susidarė įsiskolinimas, Jūs privalote rimtai susirūpinti skolos padengimu. Ką reikėtų daryti?
2015 m. spalio 13 d.
Sveiki sulaukę šildymo sezono pradžios - jau galime taip kreiptis į savo skaitytojus, nes spalio 7 d. centrinis šildymas įjungtas ikimokyklinėse įstaigose, ligoninėse, o spalio 9 d., penktadienį, jungiamas ir daugiabučių gyventojams.
2015 m. spalio 13 d.
Atsižvelgiant į pacientų pageidavimus, siekiant pagerinti paslaugų kokybę ir prieinamumą, ilginamas gydytojų priėmimo laikas vakarais.
2015 m. spalio 12 d.
Spalio 2 d. visoje Lietuvoje paminėta Angelų sargų - Policijos diena. Šventinis Elektrėnų policijos pareigūnų susibūrimas vyko bibliotekos salėje, kurioje skambėjo ne tik sveikinimo bei padėkos žodžiai, bet ir dainos, kurias atliko Elektrėnų meno mokyklos auklėtiniai, taip pat Rimvydas Kučinskas, vieną dainą padainavęs drauge su pareigūnu Gintaru Jančiausku.
2015 m. spalio 8 d.
Turbūt galime džiaugtis, kad Elektrėnų valdžia nesivadovauja žymiuoju posakiu "skaldyk ir valdyk“, nes bent jau šį trečiadienį vykusiame tarybos posėdyje sprendimai priimti, vadovaujantis priešinga formuluote - "vienykis ir bendradarbiauk“.
2015 m. spalio 5 d.
Šiemet 15 metų jubiliejų švenčia ne viena Elektrėnų savivaldybės įstaiga. Rugsėjo 28 d. šią sukaktį minėjo Elektrėnų socialinių paslaugų centras.
2015 m. spalio 2 d.
Elektrėnų priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai (EPGT) rugsėjo 22 d. oficialiai perduotas naujas sunkiasvoris automobilis SCANIA.
2015 m. spalio 2 d.
Šių metų kovo mėnesį "Elektrėnų žinios“ rašė, kad vienas savivaldybės teritorijoje esantis sklypas išnuomotas laidojimo paslaugų įmonei UAB "Ligamis“.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Elektrėnuose atsidarant naujai žaislų parduotuvei, FUNtastik žaislų specialistai parengė trumpą apžvalgą, padėsiančią išrinkti žaislus.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Gerbiami gyventojai ir svečiai, informuojame, kad 2015 m. rugsėjo 12 d., vykdant "DHL Rally Elektrėnai 2015“ automobilių ralio varžybas, bus uždarytas bet koks eismas šiose kelio atkarpose nurodytu laiku:
2015 m. rugsėjo 10 d.
Pirmąją mokslo metų dieną Elektrėnų profesinio mokymo centro kiemelyje būriavosi daug garbingų bendruomenės narių ir miesto svečių, tačiau šio centro direktorė Silva Lengvinienė buvo nekalbi.
2015 m. rugsėjo 7 d.
Kad lietuviai pamišę dėl krepšinio, įsitikino ir Izraelio ambasadorius Amir Maimon, rugpjūčio 27 dieną apsilankęs Elektrėnų ledo rūmų arenoje, kurioje ne tik čiuožinėjo pačiūžomis, bet ir atliko kelis krepšininko vardo vertus kamuolio perdavimus.