Naujienos

2014 m. gruodžio 18 d.

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas suteikti žinių apie sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną, gruodžio mėnesį Elektrėnų savivaldybės mokyklų mokiniams inicijavo konkursą "Sveikos gyvensenos piramidė“.

2014 m. gruodžio 18 d.

Saulei vis labiau tolstant nuo mūsų, jau apie lapkričio vidurį nejučia pradedame dairytis, kas ją pakeistų, kas bent kiek sušildytų sužvarbusią kasdienybę, praskaidrintų mintis. Kaip tik tuo metu neoninėmis šviesomis sutviska prekybos centrų fasadai, didžiųjų miestų ir turistų pamėgtų miestelių gatvėse sušvinta žėrinčios girliandos. Prieš keletą savaičių svarbiausiuose miestuose įžiebtos kalėdinės eglės.

2014 m. gruodžio 17 d.

Jau kelias savaites girdisi petardų pokšėjimas - vadinasi, artėja šventinis laikotarpis. Tačiau daugeliui gyventojų šie garsai skamba ne šventiškai, o pavojingai...

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio 9 d. 17 val. Vievio kultūros centras (VKC) kartu su vietos meno mokykla (VMM), padedant ekspozicijos autoriaus tėčiui VMM mokytojui Augeniui Kaspučiui, surengė Kipro Kaspučio analoginės (panašumo) fotografijos parodos "Abandoned“ ("Apleista“) pristatymą.

2014 m. gruodžio 15 d.

Gruodžio mėnesiui ypatingą prasmę suteikia adventas - laukimo metas. Tačiau tai ne tik tarpsnis iki didžiųjų švenčių, tai ir susikaupimo, gerumo, altruistiškos meilės laikas. Šiuo laikotarpiu svarbu ištiesti pagalbos ranką tiems, kam jos labiausiai reikia.

2014 m. gruodžio 14 d.

Gruodžio 9 d. "Lietuvos energijos gamybos“ vadovai svečiams iš Elektrėnų savivaldybės aprodė Elektrėnų komplekso teritorijoje baigiamas įrengti biokuro ir garo katilines.

2014 m. gruodžio 13 d.

Elektrėnų, Širvintų ir Švenčionių įmonės aktyviausiai Vilniaus apskrityje jungiasi prie Geros verslo praktikos memorandumo, įsipareigodamos nepiktnaudžiauti euro įvedimu. Ūkio ministerijos inicijuoto konkurso "Sąžiningiausio verslo savivaldybė“ gruodžio 8 d. duomenimis, pagal sąžiningo verslo reitingą Vilniaus apskrityje pirmauja Elektrėnų savivaldybė, užimanti 7 vietą iš visų 60 Lietuvos savivaldybių. Širvintų ir Švenčionių savivaldybės užima atitinkamai 9 ir 10 vietas šioje len

...
2014 m. gruodžio 12 d.

Lapkričio 26-gruodžio 5 dienomis Elektrėnų savivaldybės meras, LSA viceprezidentas Kęstutis Vaitukaitis kartu su Lietuvos savivaldybių asociacijos delegacija (LSA) Kinijos liaudies ryšių su užsienio šalimis asociacijos kvietimu lankėsi Kinijos Liaudies Respublikoje.

2014 m. gruodžio 12 d.

Gruodžio 5 d. Kauno "Girstučio“ kultūros centre vyko konkurso "Metų ūkis“ nugalėtojų apdovanojimas.

2014 m. gruodžio 10 d.

Lapkričio 30 d. baigėsi Elektrėnų sveikuolių klubo (ESK, vad. Vida Kandrotienė) bei Visuomenės sveikatos biuro (vad. Agnė Sakalinskienė) suorganizuotos Dvasinio ir fizinio sveikatos ugdymo mokyklos užsiėmimai, vykę paskutinę mėnesio savaitę. Juose patirties sėmėsi 21 žmogus.

2014 m. gruodžio 9 d.

Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate buvo surengtas konkursas "Policija - vaikams“.

2014 m. gruodžio 9 d.

Seimas neseniai įteisino savanorius ugniagesius ir numatė jų veiklos pagrindus, kurie turėtų įsigalioti 2016 metais.

2014 m. gruodžio 8 d.

Vieni jį atpažįsta kaip populiarių televizijos konkursų vertinimo komisijų narį, negailintį kritikos ne tik scenos naujokams, bet ir žinomiems atlikėjams. Kiti žino kaip nepailstantį Kristupo vasaros muzikos festivalio organizatorių.

2014 m. gruodžio 8 d.

VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras nuo 2013 m. gruodžio 4 d. bendradarbiauja su VšĮ "Socialiniai paramos projektai“ ir kartu įgyvendina projektą "Kompleksinis informavimas ir švietimas kaip socialinių problemų ir diskriminavimo darbo rinkoje mažinimo priemonė“, Nr. VP-1.3-SADM-01-K-02-009.

2014 m. gruodžio 8 d.

Lapkričio 27 d. Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centras (ŠPC) bei Visuomenės sveikatos biuras Elektrėnų sav. viešosios bibliotekos salėje surengė konferenciją "Sveikas vaikas - sveika šeima“.