Naujienos

2014 m. gruodžio 9 d.

Seimas neseniai įteisino savanorius ugniagesius ir numatė jų veiklos pagrindus, kurie turėtų įsigalioti 2016 metais.

2014 m. gruodžio 8 d.

Vieni jį atpažįsta kaip populiarių televizijos konkursų vertinimo komisijų narį, negailintį kritikos ne tik scenos naujokams, bet ir žinomiems atlikėjams. Kiti žino kaip nepailstantį Kristupo vasaros muzikos festivalio organizatorių.

2014 m. gruodžio 8 d.

VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras nuo 2013 m. gruodžio 4 d. bendradarbiauja su VšĮ "Socialiniai paramos projektai“ ir kartu įgyvendina projektą "Kompleksinis informavimas ir švietimas kaip socialinių problemų ir diskriminavimo darbo rinkoje mažinimo priemonė“, Nr. VP-1.3-SADM-01-K-02-009.

2014 m. gruodžio 8 d.

Lapkričio 27 d. Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centras (ŠPC) bei Visuomenės sveikatos biuras Elektrėnų sav. viešosios bibliotekos salėje surengė konferenciją "Sveikas vaikas - sveika šeima“.

2014 m. gruodžio 5 d.

Elektrėnų savivaldybė tarp savivaldybių, pateikusių paraiškas ir dalyvausiančių veiksmo tyrime "Standartizuotų testų taikymas savivaldybėse 2014-2015 m. m.“

2014 m. gruodžio 3 d.

Spalio 23 d. vyko pasitarimas, kuriame dar kartą aptartas teismo ar jo padalinio steigimo klausimas Elektrėnų savivaldybėje.

2014 m. gruodžio 2 d.

Pastaruoju metu internetinėje erdvėje buvo galima išvysti kvietimą, kuriuo moksleiviai buvo raginami užpildyti motyvacinę anketą, kuri galėjo tapti raktu į ISM ambasadorių bendruomenę. Vievio gimnazijos atstovėmis tapo 3b kl. moksleivė Guoda Karpičiūtė ir 4b kl. moksleivė Gabija Raslanaitė.

2014 m. gruodžio 2 d.

Seimas neseniai įteisino savanorius ugniagesius ir numatė jų veiklos pagrindus, kurie turėtų įsigalioti 2016 metais.

2014 m. lapkričio 30 d.

Su baltai pasipuošusiu gruodžiu į mūsų gyvenimus atkeliauja ir advento laikotarpis, kuris į kasdienybę įneša šiltų jausmų.

2014 m. lapkričio 30 d.

Elektrėnuose, Obenių gatvėje, įrengta žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelė. Joje bus kompostuojamos biologiškai skaidžios žaliosios atliekos, kurias galės priduoti aplinkinių seniūnijų gyventojai, miesto viešąsias erdves tvarkančios įmonės ir kiti pavieniai atliekų tiekėjai. Šios aikštelės tikslas - užtikrinti, kad bioskaidžios atliekos nepatektų į sąvartyną. Planuojama, kad aikštelė pradės veikti 2015 m. ir kasmet joje bus pagaminama apie 200 tonų komposto.

...
2014 m. lapkričio 28 d.

Pirmosios kelyje įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės atsirado Elektrėnų savivaldybėje, kelyje Vilnius-Kaunas.

2014 m. lapkričio 28 d.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra knyga, todėl bendrojo ugdymo mokykloms, neformaliojo švietimo įstaigoms buvo pasiūlyta kartu paminėti šią datą bei kurti Tolerancijos knygą.

2014 m. lapkričio 27 d.

Lapkričio 18 d. Vievio vaikų lopšelio-darželio "Eglutė“ ugdytinių tėveliams surengta atvirų durų diena.

2014 m. lapkričio 24 d.

Lapkričio 14 d. Vievio meno mokykla (VMM) paminėjo jubiliejinę 55 metų sukaktį. Šventėje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, vicemeras Vytautas Vėželis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas, jo pavaduotojas Vaidas Ratkevičius, Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas, kiti svečiai.

2014 m. lapkričio 24 d.

Lapkričio 15 d. Elektrėnų kultūros centro (EKC) patalpose entuziastai atidarė radijo klubą "Elektronas“.