Naujienos

2014 m. birželio 2 d.
Gegužės 28 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo netikėtumu - mero pavaduotojas Viktoras Valiušis (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) neteko savo užimamų pareigų.
2014 m. gegužės 23 d.

Visi mokiniai laukia vasaros atostogų ir karštų saulės spindulių. Tačiau Vievio gimnazistai mokslo metų pabaigos laukia ne tik todėl - jie žino, kad kasmet mokslo metų pabaigoje gimnazijos direktorius Gintaras Dobilaitis organizuoja ,,Žvaigždučių šventę“, kurioje gali dalyvauti mokslo pirmūnai, olimpiadų, konkursų nugalėtojai ir prizininkai. Jau tapo tradicija, kad mokiniai kasmet keliauja ir aplanko gražiausius Lietuvos kampelius.

2014 m. gegužės 23 d.
Šįryt "Lietuvos energijos gamybos“ valdomą Elektrėnų kompleksą pasiekė svarbiausia statomos naujos biokuro katilinės dalis - du daugiau nei 80 t sveriantys, 15 m aukščio ir 6 m skersmens katilai, kurie bus naudojami vandens šildymui. Iš Suomijos atplukdyti į Klaipėdą toliau milžiniški katilai kruopščiai suplanuotu maršrutu buvo gabenami dviem galingais vilkikais.
2014 m. gegužės 23 d.
Gegužės 19 d. UAB Elektrėnų komunalinio ūkio generalinis direktorius Ričardas Leckas ir UAB "Santerma“ direktorius Tomas Andriejūnas pasirašė daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) techninio darbo projektų ir statybos rangos darbų sutartis.
2014 m. gegužės 9 d.
Šv. Florijono - ugniagesių globėjo - diena minima gegužės 4-ąją. Ta proga savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje surengtoje ceremonijoje buvo iškilmingai pagerbti pasižymėję Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (EPGT) pareigūnai.
2014 m. gegužės 6 d.
Balandžio 30 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo smagiai: be tradicinių sveikinimų gimtadienių proga, buvo išsakyti sveikinimai nusipelniusiems elektrėniečiams.
2014 m. gegužės 4 d.
Jei kas paklaustų, kas man brangiausia pasaulyje, net nedvejodama atsakyčiau - mama. O jei dar pasiteirautų, kodėl, rasčiau milijoną priežasčių tam įrodyti.
2014 m. gegužės 3 d.
Balandžio 24 d. surengta Vievio neįgaliųjų draugijos (VND) ataskaitinė - rinkiminė konferencija.
2014 m. gegužės 2 d.
Balandžio 29 d. Seime vyko konferencija, kurioje Kultūros ministerija tradiciškai apdovanoja geriausius metų bibliotekininkus.
2014 m. balandžio 28 d.
Balandžio 17 d. Elektrėnų savivaldybės, seniūnijų, bendruomenės centrų atstovams, taip pat verslininkams bei gyventojams buvo surengti trys seminarai tema "Euras ateina į Lietuvą“.
2014 m. balandžio 25 d.
2014 metų sausio-kovo mėnesiais savivaldybės biudžetas gavo skirtas specialiąsias dotacijas - 5750,9 tūkst. Lt, surinko mokestinių ir kitų pajamų - 7486,4 tūkst. Lt, kurios 341,1 tūkst. Lt arba 4,36 proc., mažesnės nei prognozuotos Valstybinės mokesčių inspekcijos.
2014 m. balandžio 22 d.
Elektrėnų savivaldybė vėl prisijungė prie akcijos "Darom“, kuri visoje Lietuvoje vyks balandžio 26 d. Į talkas taip pat galite rinktis ir kitomis balandžio mėnesio dienomis, tik prieš tai informuokite seniūnijos atstovus ir sutarkite dėl atliekų surinkimo ir išvežimo taškų.
2014 m. balandžio 17 d.
Balandžio 12 d. VšĮ "Nacionalinė buriavimo akademija“ (vad. Darius Gerasimavičius) kartu su Elektrėnų buriuotojų klubu "Poseidonas“ (Šarūnas Linkus) organizavo susitikimą su žinomu sinoptiku Nagliu Šulija, o vėliau - aplinkos tvarkymo talką.
2014 m. balandžio 15 d.
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Vilniaus AVMI) informuoja, kad Elektrėnų savivaldybės gyventojai aktyviai deklaruoja pajamas ir turtą.
2014 m. balandžio 14 d.
Tokiais žodžiais Seimo narys Bronius Bradauskas balandžio 17-ąją pradėjo savo metinę ataskaitą elektrėniečiams ir šio krašto gyventojams.