Naujienos

2014 m. gruodžio 21 d.

Gruodžio viduryje pagaliau užbaigti magistralinio kelio bei nuovažų iš Sabališkių gatvės darbai, o iki Naujųjų metų žadama atidaryti ir degalinę.

2014 m. gruodžio 19 d.

Jei mūsų paklaustų, kas mums sukelia šypseną ir padaro dieną kitokią nei visos, mes nedvejodami atsakytume - besišypsantys žmonės, artėjančios Kalėdos ir papuošta eglė, smilkalai, bet labiausiai - namiškiai, susėdę aplink Kūčių stalą. Tačiau mažuosius džiugina įvairūs dalykai. Kas gi kelia džiugesį Vievio gimnazijos 5 klasių moksleiviams?

2014 m. gruodžio 19 d.

Antrąją gruodžio savaitę savivaldybės miestuose buvo įžiebtos kalėdinės eglutės. Gruodžio 11 d. įžiebimo šventė surengta Vievyje, o 13 d. - Elektrėnuose.

2014 m. gruodžio 19 d.

Gruodžio 20-ąją dziudo sportininkai, veteranai bei gausus būrys gerbėjų Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre (ESTPC) minės šių imtynių 35-metį. Ta proga pakalbinome pirmąjį elektrėniečių dziudo trenerį Gintautą Akelį ir buvusį jo auklėtinį, dabar ESTPC direktorių Kęstą Vitkauską.

2014 m. gruodžio 18 d.

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas suteikti žinių apie sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną, gruodžio mėnesį Elektrėnų savivaldybės mokyklų mokiniams inicijavo konkursą "Sveikos gyvensenos piramidė“.

2014 m. gruodžio 18 d.

Saulei vis labiau tolstant nuo mūsų, jau apie lapkričio vidurį nejučia pradedame dairytis, kas ją pakeistų, kas bent kiek sušildytų sužvarbusią kasdienybę, praskaidrintų mintis. Kaip tik tuo metu neoninėmis šviesomis sutviska prekybos centrų fasadai, didžiųjų miestų ir turistų pamėgtų miestelių gatvėse sušvinta žėrinčios girliandos. Prieš keletą savaičių svarbiausiuose miestuose įžiebtos kalėdinės eglės.

2014 m. gruodžio 17 d.

Jau kelias savaites girdisi petardų pokšėjimas - vadinasi, artėja šventinis laikotarpis. Tačiau daugeliui gyventojų šie garsai skamba ne šventiškai, o pavojingai...

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio 9 d. 17 val. Vievio kultūros centras (VKC) kartu su vietos meno mokykla (VMM), padedant ekspozicijos autoriaus tėčiui VMM mokytojui Augeniui Kaspučiui, surengė Kipro Kaspučio analoginės (panašumo) fotografijos parodos "Abandoned“ ("Apleista“) pristatymą.

2014 m. gruodžio 15 d.

Gruodžio mėnesiui ypatingą prasmę suteikia adventas - laukimo metas. Tačiau tai ne tik tarpsnis iki didžiųjų švenčių, tai ir susikaupimo, gerumo, altruistiškos meilės laikas. Šiuo laikotarpiu svarbu ištiesti pagalbos ranką tiems, kam jos labiausiai reikia.

2014 m. gruodžio 14 d.

Gruodžio 9 d. "Lietuvos energijos gamybos“ vadovai svečiams iš Elektrėnų savivaldybės aprodė Elektrėnų komplekso teritorijoje baigiamas įrengti biokuro ir garo katilines.

2014 m. gruodžio 13 d.

Elektrėnų, Širvintų ir Švenčionių įmonės aktyviausiai Vilniaus apskrityje jungiasi prie Geros verslo praktikos memorandumo, įsipareigodamos nepiktnaudžiauti euro įvedimu. Ūkio ministerijos inicijuoto konkurso "Sąžiningiausio verslo savivaldybė“ gruodžio 8 d. duomenimis, pagal sąžiningo verslo reitingą Vilniaus apskrityje pirmauja Elektrėnų savivaldybė, užimanti 7 vietą iš visų 60 Lietuvos savivaldybių. Širvintų ir Švenčionių savivaldybės užima atitinkamai 9 ir 10 vietas šioje len

...
2014 m. gruodžio 12 d.

Lapkričio 26-gruodžio 5 dienomis Elektrėnų savivaldybės meras, LSA viceprezidentas Kęstutis Vaitukaitis kartu su Lietuvos savivaldybių asociacijos delegacija (LSA) Kinijos liaudies ryšių su užsienio šalimis asociacijos kvietimu lankėsi Kinijos Liaudies Respublikoje.

2014 m. gruodžio 12 d.

Gruodžio 5 d. Kauno "Girstučio“ kultūros centre vyko konkurso "Metų ūkis“ nugalėtojų apdovanojimas.

2014 m. gruodžio 10 d.

Lapkričio 30 d. baigėsi Elektrėnų sveikuolių klubo (ESK, vad. Vida Kandrotienė) bei Visuomenės sveikatos biuro (vad. Agnė Sakalinskienė) suorganizuotos Dvasinio ir fizinio sveikatos ugdymo mokyklos užsiėmimai, vykę paskutinę mėnesio savaitę. Juose patirties sėmėsi 21 žmogus.

2014 m. gruodžio 9 d.

Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate buvo surengtas konkursas "Policija - vaikams“.