Naujienos

2015 m. sausio 19 d.

Sausio 6 d. Krašto apsaugos ministerijoje pristatytas leidinys "Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“.

2015 m. sausio 19 d.

Elektrėnų "Versmės“ ir Danijos gimnazistai domėjosi Antrojo pasaulinio karo metu išgyvenusių lietuvių ir danų šeimų istorijomis.

2015 m. sausio 16 d.
Antradienį visoje Lietuvoje buvo minima Laisvės gynėjų diena.
2015 m. sausio 12 d.

Artėjant sausio 17 d. įvyksiančiam ataskaitos susirinkimui Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) "Bočiai“ Elektrėnų bendrijos vadovė Birutė Kizienė trumpai informavo apie 2014 m. nuveiktą darbą ir paprašė senjorams viešai perduoti geriausius naujametinius linkėjimus.

2015 m. sausio 11 d.

Sausio 5 dieną Genoefa Valentinovič sulaukė garbingų svečių - senolė buvo pasveikinta garbingo jubiliejaus proga.

2015 m. sausio 10 d.

...ramiai, tyrai bei gražiai gyventąjį amžių lydi tyki ir lengva senatvė.
Ciceronas

2015 m. sausio 9 d.

Būkite pasveikinti sulaukę 2015-ųjų! Viliamės, kad turiningai paminėjote šv. Kalėdas ir linksmai atšventėte Naujuosius. Aprimus šventiniam šurmuliui, galėsite įvertinti, ar didžiosios metų šventės jums paliko gerą įspūdį, o mes skubame jau dabar dalintis savo pastebėjimais. Šįkart - apie tai, kad gruodžio mėnesį didžiausias darbo krūvis tenka visai ne Kalėdų Seneliui...

2015 m. sausio 8 d.
Gruodžio 30 d. įvyko paskutinis 2014 m. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis.
2015 m. sausio 7 d.

Pasidomėjome, kaip Elektrėnų trečiojo amžiaus universitetas (TAU) sutinka artėjančias šventes.
Ta proga pakalbinome TAU Sveikos gyvensenos ir dvasinio tobulėjimo, Kultūros bei menų, Žmogaus socialinės aplinkos, kraštotyros ir turizmo, Informacinio raštingumo fakultetų kuratores Vidą Kandrotienę, Alą Pupininkienę, Liną Bernatavičienę ir Vidą Pranckevičienę.

2015 m. sausio 7 d.

Gruodžio 22 d. pasirašytos sutartys su UAB "Balkesta“ dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) techninių darbų projektų ir statybos rangos darbų.
Lapkričio 19 d. paskelbtas supaprastintas atviras konkursas dėl daugiabučių namų Trakų g. 25, Trakų g. 27, Trakų g. 29 modernizavimo darbų pirkimo, tačiau buvo sudėtinga rasti rangovus, kadangi įmonių, norinčių imtis renovacijos darbų, labai mažai, be to, ne visos atitinka reikalavimus ir kriterijus.

...
2015 m. sausio 6 d.

Išvyka autobusu į Lietuvos sostinę - vienas iš labiausiai laukiamų mokinių nuotykių. Kelionės visada suvirpina širdeles, skatina norą pažinti, nekantrų laukimą ir džiugesį.

2014 m. gruodžio 23 d.

Gruodžio 18 d. Jungtinių Tautų sprendimu visame pasaulyje minima Tarptautinė migrantų diena. Nereikia nė sakyti, kokia aktuali ši tema Lietuvai, kuri nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo pradžios prarado daugiau žmonių, nei atvyko į ją gyventi.

2014 m. gruodžio 23 d.

Su gražiausiomis metų šventėmis atkeliauja ir paskutinis rubrikos "Jauni ir talentingi“ straipsnis. Šį kartą apie savo įkvepiančią veiklą pasakojo Rokas Bacevičius.

2014 m. gruodžio 22 d.

Kalėdos - viena laukiamiausių švenčių visame pasaulyje. Kiekviena šalis turi savų kalėdinių ritualų, tačiau daugybė tradicijų visame pasaulyje yra labai panašios - nudžiuginti artimuosius kalėdiniu atviruku, papuošti eglutę ir laukti raudonu kostiumu vilkinčio Kalėdų Senelio. Vis dėlto greičiausiai nedaugelis susimąsto, kad šie mums puikiai pažįstami kalėdiniai atributai turi savo prasmę ir priešistorę. Todėl prieš pasineriant į daugeliui malonius šventinius rūpesčius, siūlome susipažinti su įdo

...
2014 m. gruodžio 21 d.

Gruodžio viduryje pagaliau užbaigti magistralinio kelio bei nuovažų iš Sabališkių gatvės darbai, o iki Naujųjų metų žadama atidaryti ir degalinę.