Naujienos

2015 m. sausio 6 d.

Išvyka autobusu į Lietuvos sostinę - vienas iš labiausiai laukiamų mokinių nuotykių. Kelionės visada suvirpina širdeles, skatina norą pažinti, nekantrų laukimą ir džiugesį.

2014 m. gruodžio 23 d.

Gruodžio 18 d. Jungtinių Tautų sprendimu visame pasaulyje minima Tarptautinė migrantų diena. Nereikia nė sakyti, kokia aktuali ši tema Lietuvai, kuri nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo pradžios prarado daugiau žmonių, nei atvyko į ją gyventi.

2014 m. gruodžio 23 d.

Su gražiausiomis metų šventėmis atkeliauja ir paskutinis rubrikos "Jauni ir talentingi“ straipsnis. Šį kartą apie savo įkvepiančią veiklą pasakojo Rokas Bacevičius.

2014 m. gruodžio 22 d.

Kalėdos - viena laukiamiausių švenčių visame pasaulyje. Kiekviena šalis turi savų kalėdinių ritualų, tačiau daugybė tradicijų visame pasaulyje yra labai panašios - nudžiuginti artimuosius kalėdiniu atviruku, papuošti eglutę ir laukti raudonu kostiumu vilkinčio Kalėdų Senelio. Vis dėlto greičiausiai nedaugelis susimąsto, kad šie mums puikiai pažįstami kalėdiniai atributai turi savo prasmę ir priešistorę. Todėl prieš pasineriant į daugeliui malonius šventinius rūpesčius, siūlome susipažinti su įdo

...
2014 m. gruodžio 21 d.

Gruodžio viduryje pagaliau užbaigti magistralinio kelio bei nuovažų iš Sabališkių gatvės darbai, o iki Naujųjų metų žadama atidaryti ir degalinę.

2014 m. gruodžio 19 d.

Jei mūsų paklaustų, kas mums sukelia šypseną ir padaro dieną kitokią nei visos, mes nedvejodami atsakytume - besišypsantys žmonės, artėjančios Kalėdos ir papuošta eglė, smilkalai, bet labiausiai - namiškiai, susėdę aplink Kūčių stalą. Tačiau mažuosius džiugina įvairūs dalykai. Kas gi kelia džiugesį Vievio gimnazijos 5 klasių moksleiviams?

2014 m. gruodžio 19 d.

Antrąją gruodžio savaitę savivaldybės miestuose buvo įžiebtos kalėdinės eglutės. Gruodžio 11 d. įžiebimo šventė surengta Vievyje, o 13 d. - Elektrėnuose.

2014 m. gruodžio 19 d.

Gruodžio 20-ąją dziudo sportininkai, veteranai bei gausus būrys gerbėjų Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre (ESTPC) minės šių imtynių 35-metį. Ta proga pakalbinome pirmąjį elektrėniečių dziudo trenerį Gintautą Akelį ir buvusį jo auklėtinį, dabar ESTPC direktorių Kęstą Vitkauską.

2014 m. gruodžio 18 d.

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas suteikti žinių apie sveiką mitybą ir sveiką gyvenseną, gruodžio mėnesį Elektrėnų savivaldybės mokyklų mokiniams inicijavo konkursą "Sveikos gyvensenos piramidė“.

2014 m. gruodžio 18 d.

Saulei vis labiau tolstant nuo mūsų, jau apie lapkričio vidurį nejučia pradedame dairytis, kas ją pakeistų, kas bent kiek sušildytų sužvarbusią kasdienybę, praskaidrintų mintis. Kaip tik tuo metu neoninėmis šviesomis sutviska prekybos centrų fasadai, didžiųjų miestų ir turistų pamėgtų miestelių gatvėse sušvinta žėrinčios girliandos. Prieš keletą savaičių svarbiausiuose miestuose įžiebtos kalėdinės eglės.

2014 m. gruodžio 17 d.

Jau kelias savaites girdisi petardų pokšėjimas - vadinasi, artėja šventinis laikotarpis. Tačiau daugeliui gyventojų šie garsai skamba ne šventiškai, o pavojingai...

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio 9 d. 17 val. Vievio kultūros centras (VKC) kartu su vietos meno mokykla (VMM), padedant ekspozicijos autoriaus tėčiui VMM mokytojui Augeniui Kaspučiui, surengė Kipro Kaspučio analoginės (panašumo) fotografijos parodos "Abandoned“ ("Apleista“) pristatymą.

2014 m. gruodžio 15 d.

Gruodžio mėnesiui ypatingą prasmę suteikia adventas - laukimo metas. Tačiau tai ne tik tarpsnis iki didžiųjų švenčių, tai ir susikaupimo, gerumo, altruistiškos meilės laikas. Šiuo laikotarpiu svarbu ištiesti pagalbos ranką tiems, kam jos labiausiai reikia.

2014 m. gruodžio 14 d.

Gruodžio 9 d. "Lietuvos energijos gamybos“ vadovai svečiams iš Elektrėnų savivaldybės aprodė Elektrėnų komplekso teritorijoje baigiamas įrengti biokuro ir garo katilines.

2014 m. gruodžio 13 d.

Elektrėnų, Širvintų ir Švenčionių įmonės aktyviausiai Vilniaus apskrityje jungiasi prie Geros verslo praktikos memorandumo, įsipareigodamos nepiktnaudžiauti euro įvedimu. Ūkio ministerijos inicijuoto konkurso "Sąžiningiausio verslo savivaldybė“ gruodžio 8 d. duomenimis, pagal sąžiningo verslo reitingą Vilniaus apskrityje pirmauja Elektrėnų savivaldybė, užimanti 7 vietą iš visų 60 Lietuvos savivaldybių. Širvintų ir Švenčionių savivaldybės užima atitinkamai 9 ir 10 vietas šioje len

...