Naujienos

2014 m. lapkričio 24 d.

Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžių salėje įvyko Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarimas.

2014 m. lapkričio 21 d.

Vienos didžiausių Europoje kietmedžio grindų gamintojos "Bauwerk BOEN“ grupės įmonei "BOEN Lietuva“ Ūkio ministerijos teikiamuose apdovanojimuose "Už nuopelnus verslui“ įteiktas "Regiono verslo lyderio“ titulas.

2014 m. lapkričio 21 d.

Į "Elektrėnų žinių“ redakciją kreipėsi skaitytojas, susirūpinęs Kapaštėlio ežero likimu. Elektrėnietis prašė išsiaiškinti, ar ketinama šį natūraliai gamtos suformuotą vandens telkinį vienaip ar kitaip sutvarkyti - arba atgaivinti, arba deramai sunaikinti. Juk miesto ribose pelke virstantis ežeras ne tik prastai atrodo, bet ir gali būti pavojingas aplinkiniams.

2014 m. lapkričio 19 d.

Vis labiau vėstant orams dažniau persišaldome, neretai paūmėja lėtinės ligos, tad norom nenorom tenka prisiminti kelią į polikliniką. Tačiau vizitą pas gydytoją dažnas linkęs atidėlioti kuo ilgiau: viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės "TNS LT“ atlikto tyrimo duomenimis, 68,5 proc. gyventojų į medikus kreipiasi tik ištikti rimtos bėdos, kitais atvejais gydosi savarankiškai.

2014 m. lapkričio 19 d.

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienį šeštą pergalę septintose rungtynėse iškovojo čempionato lyderis, Elektrėnų "Lokiai - Poseidonas“, kurie namuose 6:1 (1:0, 2:0, 3:1) nugalėjo Vilniaus "Hockey Punks“.

2014 m. lapkričio 18 d.

Visą savaitę į Lietuvos bibliotekas skubėjo mažieji ir suaugę - vyko tradicinė šviesos ir knygos šventė - Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, rengiama jau septynioliktus metus.

2014 m. lapkričio 18 d.

Užkalbintas Elektrėnų sporto centro vandensvydžio treneris Liudas Putrimas susirūpinęs teigė: "Žmonės neina į baseiną.“ Tuo tarpu vanduo, anot pašnekovo, yra gyvybės šaltinis.

2014 m. lapkričio 17 d.

Lapkričio 6 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko projekto "Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ Dzūkijos regiono varžytuvės.

2014 m. lapkričio 17 d.

Lapkričio 7 d. Elektrėnų savivaldybės verslininkai rinkosi į Abromiškių reabilitacijos ligoninėje vykusį renginį, skirtą Verslo dienai paminėti.

2014 m. lapkričio 16 d.

Jau keletą savaičių Elektrėnuose sklando nelabai linksma žinia - bus ardomas pirmasis Lietuvos elektrinės kaminas, o galbūt ir visi trys. Plačiau pasidomėjus šiuo klausimu, paaiškėjo tikroji tiesa.

2014 m. lapkričio 14 d.

Lapkričio 12 d. vyko Elektrėnų savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (ESK) posėdis.

2014 m. lapkričio 14 d.

Siekiant prisidėti prie savo unikalios ir gražios gimtosios kalbos puoselėjimo spalio 29 d. buvo suorganizuotas konkursas "Raštingiausias VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro mokytojas“.

2014 m. lapkričio 13 d.

Lapkričio 9 d. Vievio kultūros centras kartu su partnere - Vievio bendruomenės santalka gimnazijos salėje suorganizavo XII tradicinę Elektrėnų savivaldybės kapelų šventę "Stovi malūnas prie kelio“.

2014 m. lapkričio 11 d.

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Naujojo Džersio "Devils“ klubo puolėjas lietuvis Dainius Zubrus per 11 pirmųjų sezono rungtynių pelnė 2 įvarčius.

2014 m. lapkričio 10 d.

Lapkričio 5 d. buvo sušauktas veikiausiai priešpaskutinis šiais metais Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis.