Naujienos

2015 m. birželio 14 d.

Viltis minima graikų mite apie Pandoros skrynią. Į šią skrynią pavydūs dievai sudėjo visas negandas žmonijai. Atidarius skrynią, žemę nusėjo blogybės, ligos, vargai. Nespėjo iš jos pasprukti tik VILTIS.

2015 m. birželio 14 d.

Šiomis savaitėmis Elektrėnų savivaldybėje renkami seniūnaičiai, o Seimas tuo tarpu svarsto Vietos savivaldos įstatymo projekto pataisas, kuriomis norima tarybai suteikti teisę seniūnaitijų išvis nesteigti.

2015 m. birželio 12 d.

Jei mėgsti saldumynus, skanų maistą ir tau smagu iškepti įdomų pyragą, sukurti nepaprastą patiekalą arba aptarnauti svečius ir suplakti kokteilį, daug negalvok - baigęs pagrindinę mokyklą ar dvylika klasių ateik mokytis į VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centrą ir būtinai pasirink vieną iš maisto ruošimo ar aptarnavimo specialybių.

2015 m. birželio 12 d.

Baigiantis mokslo metams jau 12 kartą surengta tradicija tapusi sveikatingumo ir paramos mokyklai akcija "Bėgu "Ąžuolynui“.

2015 m. birželio 12 d.

"Elektrėnų žinios“ ne kartą rašė apie sektiną Pilypiškėse (Vievio sen.) gyvenančio latvio Ričardo Kvedaravičiaus, jo žmonos Neringos, sūnaus Norberto ir dukros Elinos aktyvų sveikuolišką gyvenimo būdą.

2015 m. birželio 11 d.

Birželio 9 dieną Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatytas "Bibliotekos pažangai 2“ projektas "Saviraiškos erdvės paaugliams ir jaunimui įkūrimas“.

2015 m. birželio 10 d.
Vasara - tinkamas metas plėtoti turizmo temą. Deja, tenka konstatuoti, jog mūsų savivaldybė šiame kontekste atrodo nekaip.
2015 m. birželio 8 d.
"Lietuvos energijos gamyba“, AB, informuoja, kad nuo 2015 m. birželio 8 d. iki liepos 3 d. bus atliekami pakabinamo pėsčiųjų tilto, jungiančio Elektrėnų miestą ir bendrovės valdomo Elektrėnų komplekso teritoriją, remonto darbai.
2015 m. birželio 8 d.
Praeitame "Elektrėnų žinių“ numeryje rašėme apie VIII respublikinį džiazo-lengvosios muzikos festivalį-konkursą "Elektrėnų žiburiukai 2015“. Tačiau tai buvo ne paskutinis Elektrėnų meno mokyklos (EMM, vadovas Evaldas Petkevičius) suorganizuotas renginys.
2015 m. birželio 1 d.
Kazokiškių sąvartyne apsilankęs naujasis sostinės meras Remigijus Šimašius teigė, jog dėl ankstesnės valdžios priimtų netinkamų sprendimų vilniečiams gresia gerokai išaugti atliekų surinkimo ir utilizavimo kaina.
2015 m. gegužės 29 d.
Iškilmingas Kietaviškių bažnyčios šimtmečio paminėjimas vyks gegužės 31 d. Bažnyčia jubiliejų pasitiks atsinaujinusi: jau restauruotos kelios žvakidės, nupirkti nauji kiliminiai takai, altorių užtiesalai, atnaujinti vartai, keičiama dalis tvoros, klojamos naujos trinkelės.
2015 m. gegužės 27 d.
Šiandien Elektrėnuose, adresu Draugystės g. 13, atidaryta atnaujinta prekybos tinklo "IKI“ parduotuvė. Bendrovė "Palink“, valdanti "IKI“ prekybos tinklą, į parduotuvės Elektrėnuose remonto ir atnaujinimo darbus investavo 710 tūkst. Eur. Šiemet, vykdant tinklo plėtrą, atidarytos dvi naujos ir rekonstruotos 5 prekybos tinklo parduotuvės. Bendra investicijų suma - 3,33 mln. Eur.
2015 m. gegužės 27 d.
Gegužės 20 d. vyko Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje - net 74 klausimai. Būtų galima pagalvoti, kad toks ilgas posėdžiavimas numatytas kaip krikštas naujokams, visgi jokios intrigos nebuvo - tik techniniai dalykai.
2015 m. gegužės 18 d.
Praėjusią savaitę per šalį ritosi įvairių atgarsių, nuomonių banga, kurią sukėlė gegužės 9-osios minėjimas.

Vieni šią datą jau identifikuoja kaip tarptautinę Europos dieną, simbolizuojančią Europos taiką ir vienybę, kitiems, daugiausiai rusų tautybės Lietuvos piliečiams, tai - Pergalės diena, primenanti Raudonosios armijos pergalę prieš nacis

...
2015 m. gegužės 15 d.
Gegužės 8 dieną Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo surengta šventė, skirta Europos dienai paminėti. Kol vyko oficialioji programos dalis bibliotekos salėje, vaikai, jaunimas ir visi pageidavusieji galėjo užsiimti kitomis veiklomis - piešti ant grindinio, dėlioti Europos žemėlapio dėlionę, gaminti Europos šalių vėliavas, dalyvauti viktorinoje ir atsakinėti į klausimus apie Europą ar net apsilankyti "Euroblyninėje“.