Naujienos

2021 m. balandžio 29 d.

Automobilių Kolonoje nuo Klaipėdos iki Vilniaus Vingio parko jungsis visos apskritys ir rajonai…

Brangūs Žemiečiai, elektrėniečiai, kaimynai, bičiuliai,

gegužės 15d. 12.30val. junkimės ir mes prie Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo. Su tautine ir maršo atributika renkamės automobilių aikštelėje tarp Ledo rūmų ir buvusios parduotuvės (superneto, rimi). Apie 13.20val. iš Šviesos g. įsiliesime į bendrą koloną link Vilniaus…

Daugiau informacijos: tel. nr. 8 610 4508

...
2021 m. balandžio 29 d.

Savaitraščio "Elektrėnų žinios“ svečiai - verslininkai, ūkininkai, edukatoriai Regina ir Algis SINKEVIČIAI, prieš penkerius metus Mackonių kaime (Semeliškių sen. Elektrėnų sav.) įkūrę kaimo turizmo "Gamtos melodija“ sodybą. Regina ir Algis - ypatingi žmonės, vykdantys be galo įdomią veiklą ir teikiantys galybę paslaugų.

2021 m. balandžio 29 d.

Dailininkas, fotomenininkas, drožėjas, knygų iliustratorius, įvairių unikalių projektų, konkursų, parodų autorius, įgyvendintojas, Elektrėnų meno mokyklos dailės mokytojų būrelio pirmininkas, Vievio meno mokyklos mokytojas-metodininkas. Tiesiog - nepaprastai paprastas žmogus. Bičiulis, puikus pašnekovas. Mylimas ir mylintis vyras, puikus Tėvas. Į gyvenimą paleidęs nesuskaičiuojamą skaičių savo kūdikių - paveikslų, fotografijose meniškai įamžintų akimirkų.

...
2016 m. birželio 9 d.
Gegužės 25 d. vykęs tarybos posėdis prasidėjo ne sukaktuvininkų sveikinimais, kaip įprasta, o padėkos už ilgalaikį bendradarbiavimą perskaitymu.
2016 m. balandžio 29 d.
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) skyrė 3000 eurų baudą UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ (EKŪ).
2016 m. balandžio 10 d.
Kovo 30 d. vyko Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis.
2016 m. balandžio 10 d.
Kovo 30 d. vykęs Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo pakiliai - ką tik Lietuvos ledo ritulio čempionais tapę Elektrėnų "Energijos“ nariai atėjo pasidžiaugti savo laimėjimu ir padėkoti už paramą.
2016 m. kovo 28 d.
Kovo 15 d. meras Kęstutis Vaitukaitis ir mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas priėmė Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos ir Prancūzijos mokyklų projekto dalyvius.
2016 m. kovo 28 d.
Kovo 16 d. savivaldybėje lankėsi VĮ Registrų centro atstovai.
2016 m. kovo 13 d.
Vasario 29 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas ir Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija surengė apskritojo stalo diskusiją "Bendruomeninių socialinių paslaugų teikimo problemos šalies savivaldybėse. Socialinių darbuotojų praktinio darbo realijos“.
2016 m. kovo 13 d.
Vasario 29 d. Elektrėnų savivaldybėje lankėsi garsus ledo ritulininkas Darius Kasparaitis.
2016 m. kovo 13 d.
Praeitą savaitę šalies žiniasklaidos priemonėse paviešintas vaizdo įrašas, kuriame elektrėniškiai nesunkiai galėjo atpažinti vieną pagrindinių savo miesto gatvių - Draugystės.
2016 m. kovo 13 d.
Į Lietuvą atėjęs pavasaris neaplenkė ir parduotuvių lentynų. Pirkėjai jau gali įsigyti pirmuosius ilgavaisius agurkus ir salotas vazonėliuose, o netrukus galės mėgautis ir šviežiais lietuviškais trumpavaisiais agurkais. Dar už pusantro arba dviejų mėnesių parduotuvėse išvysime pirmuosius lietuviškus pomidorus.
2016 m. vasario 22 d.
Vasario 17 d. tarybos posėdyje patvirtintas 2016 metų savivaldybės biudžetas - tai viena iš priežasčių, kodėl posėdis užtruko ilgiau nei planuota.
2016 m. vasario 22 d.
Nepaisant to, kad privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims gydymas Lietuvoje yra nemokamas, vis tik išgirstame pasakojimų iš aplinkinių apie tai, kad gydantis vienoje ar kitoje medicinos įstaigoje teko susimokėti už kokias nors medicinos pagalbos priemones, vaistus, procedūras ir pan.