Naujienos

2023 m. vasario 7 d.

Sausio 30 d. Elektrėnų savivaldybės Viešojoje bibliotekoje Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis pristatė laiškų iš tremties, siųstų jo šeimai į Kauną, parodą "Skausmo ir vilties laiškai iš šalčio žemės“. Prieš renginį profesorius mielai sutiko pabendrauti, atsakyti į pateiktus klausimus istorinės atminties tema, apie veiklą Europos Parlamente.

2023 m. vasario 7 d.

Sausio 30 d. Elektrėnų sav. Viešosios bibliotekos Renginių salėje Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis pristatė tremtinių laiškų parodą "Skausmo ir vilties laiškai iš šalčio žemės“.

2023 m. vasario 2 d.

Sausio 19 d. Elektrėnuose vyko Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos naujai statomo pastato kapsulės įkasimo ceremonija.

Laišką ateities kartoms pasirašė ir simbolinę kapsulę įkasė Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministras Vitalij Dmitrijev, Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktorius Saulius Greičius, Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Jonas Chveduk i

...
2023 m. vasario 2 d.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį dalyvavo 1863-1864 m. sukilimo 160-ųjų metinių minėjime, kurio metu buvo pagerbti sukilimo vadai ir dalyviai. Respublikos Prezidento iniciatyva rengiama sukilėlių pagerbimo ceremonija kviečiama formuoti kasmetinę tradiciją prisiminti šį sukilimą, kuris Rusijos karo prieš Ukrainą kontekste įgauna ypatingą prasmę.

2023 m. vasario 2 d.

Sausio 13-osios įvykiai šiomis dienomis ypač priverčia susimąstyti, kokia svarbi yra laisvė ir nepriklausomybė. Jaučiame stiprų dėkingumą visiems kovojusiems ir gynusiems mūsų laisvę.

2023 m. vasario 2 d.

Sausio 13-osios vakarą į Elektrėnų kultūros centrą rinkosi žiūrovai pagerbti žuvusiųjų aukų atminimą, paminėti Laisvės gynėjų dieną performanse "Sausio sniegenos“ pagal V. Landsbergio prozą.

2023 m. sausio 9 d.

Šeštadienį, gruodžio 31 d., 9 val. 34 min. Vatikano "Mater Ecclesiae“ vienuolyne mirė popiežius emeritas Benediktas XVI.

2023 m. sausio 5 d.

Linkėdami, kad mūsų "Žinios“ džiugintų ir praskaidrintų Jūsų dienas, kviečiame ir šiemet būti su mumis!

Prenumeruokite

el. paštu info@elektrenuzinios.lt,

mob. 8 699 45 440

2022 m. lapkričio 9 d.

Spalio 25 d. Elektrėnuose Sabališkių gatvėje duris atvėrė nauja techninės apžiūros stotis. Atidaryme dalyvavo ir bendrovės ,,Tuvlita“ generalinį direktorių Domą Sidaravičių bei stoties darbuotojus pasveikino Savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Kartenienė. Atidaryme taip pat dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas, Seimo narė Silva Lengvinienė ir kiti

...
2021 m. spalio 15 d.

Jau gražia tradicija tapo asociacijos "Ištiesk gerumo ranką“ organizuojama Pagyvenusių žmonių diena. Šiemet ši labdaros organizacija, atsižvelgdama į sudėtingą pandeminę situaciją Lietuvoje, nusprendė kitaip atšvęsti šią dieną - aplankyti visas seniūnijas ir pasibelsti į vienišų brandžių žmonių namų duris.

2021 m. rugsėjo 6 d.

Po metų pertraukos Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis grįžo ten, kur ir turėtų būti - į savivaldybės tarybos salę.

2021 m. balandžio 29 d.

Automobilių Kolonoje nuo Klaipėdos iki Vilniaus Vingio parko jungsis visos apskritys ir rajonai…

Brangūs Žemiečiai, elektrėniečiai, kaimynai, bičiuliai,

gegužės 15d. 12.30val. junkimės ir mes prie Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo. Su tautine ir maršo atributika renkamės automobilių aikštelėje tarp Ledo rūmų ir buvusios parduotuvės (superneto, rimi). Apie 13.20val. iš Šviesos g. įsiliesime į bendrą koloną link Vilniaus…

Daugiau informacijos: tel. nr. 8 610 4508

...
2021 m. balandžio 29 d.

Savaitraščio "Elektrėnų žinios“ svečiai - verslininkai, ūkininkai, edukatoriai Regina ir Algis SINKEVIČIAI, prieš penkerius metus Mackonių kaime (Semeliškių sen. Elektrėnų sav.) įkūrę kaimo turizmo "Gamtos melodija“ sodybą. Regina ir Algis - ypatingi žmonės, vykdantys be galo įdomią veiklą ir teikiantys galybę paslaugų.

2021 m. balandžio 29 d.

Dailininkas, fotomenininkas, drožėjas, knygų iliustratorius, įvairių unikalių projektų, konkursų, parodų autorius, įgyvendintojas, Elektrėnų meno mokyklos dailės mokytojų būrelio pirmininkas, Vievio meno mokyklos mokytojas-metodininkas. Tiesiog - nepaprastai paprastas žmogus. Bičiulis, puikus pašnekovas. Mylimas ir mylintis vyras, puikus Tėvas. Į gyvenimą paleidęs nesuskaičiuojamą skaičių savo kūdikių - paveikslų, fotografijose meniškai įamžintų akimirkų.

...
2016 m. birželio 9 d.
Gegužės 25 d. vykęs tarybos posėdis prasidėjo ne sukaktuvininkų sveikinimais, kaip įprasta, o padėkos už ilgalaikį bendradarbiavimą perskaitymu.