Naujienos

2015 m. gruodžio 18 d.
Šių metų pavasarį Socialinės apsaugos ir darbo ministerija supažindino visuomenę su kuriamu vadinamuoju socialiniu modeliu, kuris darbo santykius esą turėtų padaryti lankstesnius ir skatintų verslininkus kurti daugiau naujų darbo vietų. Ministerija net paskaičiavo, jog ilgalaikėje perspektyvoje būtų sukurta 85 tūkstančiai naujų darbo vietų!
2015 m. gruodžio 9 d.
Kalbos apie planus Kurkliškių kaime (Vievio sen.) statyti krematoriumą nerimsta jau kurį laiką. Bendruomenė netgi ėmėsi žygių, siekdama išvengti krematoriumo kaimynystės.
2015 m. gruodžio 9 d.
Dar 2010 m. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba (LGKT) gavo skundą dėl vairavimo mokymo tvarkos.
2015 m. lapkričio 26 d.
Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, vykdydami tikslines operacijas, skirtas transporto priemonių stovėjimo taisyklių pažeidimams nustatyti, pastebėjo, kad vairuotojai dažnai pažeidžia Kelių eismo taisykles transporto priemones palikdami stovėti maršrutinio transporto sustojimo aikštelėse.
2015 m. lapkričio 26 d.
Gal dėl to, kad nuo paskutinio tarybos posėdžio praėjo kiek daugiau laiko nei įprastai - beveik du mėnesiai, šį trečiadienį posėdžiavę vietos politikai, tiksliau, kai kurie iš jų, įsitraukė į ilgas diskusijas ir netgi ginčus.
2015 m. lapkričio 18 d.
Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigose ugdymas finansuojamas iš valstybės ir savivaldybių biudžetų mokinio krepšelio principu. Tiesa, pati Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) pažymi, kad tėvai "prisideda prie vaikų išlaikymo darželiuose“.
2015 m. lapkričio 9 d.
Iki Seimo rinkimų liko metai, taigi pats laikas ruoštis... Viena labiausiai šiuo metu eskaluojamų temų, susijusių su rinkimais, yra būtinybė perbraižyti rinkimų apygardų žemėlapį.
2015 m. lapkričio 2 d.
Spalio 19-23 d. Elektrėnų savivaldybės meras K. Vaitukaitis, administracijos direktorius V. Pruskas, savivaldybės administracijos ir "Elektrėnų komunalinio ūkio“ atstovai lankėsi Norvegijos Karalystės Hamaro, Elveriumo ir Evenstado miestuose.
2015 m. lapkričio 2 d.
Elektrinė - ji pati to nori, ar ne - vis dar labai svarbi Elektrėnų dalis: ir dėl didelio ten dirbančių vietinių gyventojų skaičiaus, ir dėl sentimentų - "tiek metų išdirbta, tiek įdėta...“
2015 m. spalio 22 d.
Posėdis vyko spalio 16 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Tarybos pirmininkas, Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, pasveikinęs susirinkusiuosius, pasiūlė pažiūrėti kelių minučių trukmės filmą, skirtą Elektrėnų 55-erių metų sukakčiai paminėti.
2015 m. spalio 22 d.
Jau šią naktį iš šeštadienio į sekmadienį laikrodžio rodyklės sukamos viena valanda atgal. Tai reiškia, kad miegosime valanda ilgiau, rytais daugiau džiaugsimės šviesa, tačiau greičiau tems.
2015 m. spalio 16 d.
Visi butų, namų savininkai ir nuomininkai privalo laiku apmokėti kas mėnesį pateikiamas sąskaitas už suteiktas komunalines paslaugas. Jeigu iškilo materialinių sunkumų, laiku neapmokėjote sąskaitų ir dėl to susidarė įsiskolinimas, Jūs privalote rimtai susirūpinti skolos padengimu. Ką reikėtų daryti?
2015 m. spalio 13 d.
Sveiki sulaukę šildymo sezono pradžios - jau galime taip kreiptis į savo skaitytojus, nes spalio 7 d. centrinis šildymas įjungtas ikimokyklinėse įstaigose, ligoninėse, o spalio 9 d., penktadienį, jungiamas ir daugiabučių gyventojams.
2015 m. spalio 13 d.
Atsižvelgiant į pacientų pageidavimus, siekiant pagerinti paslaugų kokybę ir prieinamumą, ilginamas gydytojų priėmimo laikas vakarais.
2015 m. spalio 12 d.
Spalio 2 d. visoje Lietuvoje paminėta Angelų sargų - Policijos diena. Šventinis Elektrėnų policijos pareigūnų susibūrimas vyko bibliotekos salėje, kurioje skambėjo ne tik sveikinimo bei padėkos žodžiai, bet ir dainos, kurias atliko Elektrėnų meno mokyklos auklėtiniai, taip pat Rimvydas Kučinskas, vieną dainą padainavęs drauge su pareigūnu Gintaru Jančiausku.