Naujienos

2015 m. balandžio 26 d.

Balandžio 1 ir 2 d. Elektrėnų savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyriaus, Elektrėnų ir Vievio seniūnijų darbuotojai kartu su Elektrėnų policijos komisariato pareigūnais Elektrėnuose ir Vievyje organizavo šunų savininkų ir nedrausmingų automobilių vairuotojų sudrausminimo akciją.

2015 m. balandžio 26 d.

Prieš savaitę visi pageidavusieji galėjo susipažinti su naujai išrinkta taryba, kurios branduolį sudaro praeitos kadencijos politikai - penkiolika iš dvidešimt penkių. Tarp dešimties naujokų esti tokių, kurie tarybos nario kėdę yra išbandę anksčiau. Tad kaip ir tiesioginiuose mero rinkimuose, rinkdami tarybos narius Elektrėnų savivaldybės gyventojai didelių staigmenų nepateikė. Tuo tarpu pažvelkime, kokių staigmenų galime tikėtis iš naujosios valdžios.

...
2015 m. balandžio 23 d.

Vilniaus regionas nuo šiol gali pasidžiaugti šešiomis naujomis žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėmis. Viena iš jų - Elektrėnuose.

2015 m. balandžio 23 d.

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2015 metų balandžio 23 -29 dienomis skelbia 15-ąją, Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Jos tema - "Biblioteka: informacija ir žinios - kiekvienam“.

2015 m. balandžio 23 d.

"Nevertas laisvės tas, kuris jos negina“ - aksioma, puikiai žinoma ne tik praeityje gyvenusiems žmonėms, bet ir mūsų amžininkams.

2015 m. balandžio 23 d.

Kartais užtenka vieno saulės spindulio.
Malonaus žodžio. Pasisveikinimo. Glamonės.
Šypsenos.
Tiek mažai, kad tie, kurie yra šalia mūsų, taptų laimingi.
Bruno Ferrero

2015 m. balandžio 22 d.

Balandžio 11 d. Elektrėnų "Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje pirmą kartą surengta Sportiškiausių šeimų šventė. Šios šventės tikslas - skatinti bendruomeniškumą, stiprinti šeimos ir mokyklos ryšius, ugdyti sveiką gyvenseną bei meilę sportui.

Balandžio 11 d. Elektrėnų "Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje pirmą kartą surengta Sportiškiausių šeimų šventė. Šios šventės tikslas - skatinti bendruomeniškumą, stiprinti šeimos ir mokykl

...
2015 m. balandžio 22 d.

Balandžio 15 d. įvyko pirmasis Elektrėnų savivaldybės penktos kadencijos tarybos posėdis.

2015 m. balandžio 21 d.

Balandžio 15-oji - Pasaulio kultūros diena. Jos prasmė - skatinti visuomenę saugoti visos žmonijos kultūros vertybes.

2015 m. balandžio 20 d.

Balandžio 9 d. Vievio lopšelio-darželio "Eglutė“ vadovė Ringailė Jundienė suorganizavo darbinę išvyką į netoli Rygos veikiančią Adažų savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigą.

2015 m. balandžio 17 d.

Balandžio 10 d. Elektrėnų savivaldybės administracijoje lankėsi mokiniai iš Elektrėnų mokyklų, dalyvaujančių visuotinėje akcijoje "Šok į tėvų klumpes“, kurios tikslas buvo supažindinti vaikus su tėvų profesijomis iš arčiau.

2015 m. balandžio 17 d.

Elektrėnų savivaldybės taryba kovo 25 dieną patvirtino Elektrėnų savivaldybės ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros išlaidų kompensavimo tvarkos aprašą.

2015 m. balandžio 16 d.

Pirmadienį (kovo 23 d.) skubėjome į Elektrėnų kultūros centrą susitikti su radijo mėgėjais. Tiesą pasakius, nelabai įsivaizdavome, kas ten vyksta. Mus pasitikęs Klemensas Žemaitaitis nusivedė į klubo patalpas, kur jau laukė klubo vadovas Žilvinas Batisa ir klubo narys Giedrius Varnas.

2015 m. balandžio 15 d.

Sakoma, kad pavasarį reikia daryti generalinę tvarką - apsikuopti, atsikratyti to, kas nebereikalinga, atsinaujinti. Ko gero, prieš šv. Velykas daugelis taip ir padarėme savo namuose.

2015 m. balandžio 15 d.

"Saugosime atmintyje šią dieną kaip šviesios ateities dieną, kaip dar vieną naudingų kūrybinių pasiekimų impulsą. Ši diena - balandžio 15-oji - bus ir turi būti atmintina.“
(N. Rerichas)