Lietuvoje

2014 m. lapkričio 19 d.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai toliau aktyviai ieško sekmadienį vakare pradingusios dvidešimtmetės studentės Justinos Šikšniūtės.

2014 m. lapkričio 17 d.

Sudraskyti didžiausią pasaulyje internetinį narkotikų prekybos tinklą užsimoję JAV slaptieji agentai jo šerdį - serverius - aptiko Lietuvoje.

2014 m. lapkričio 11 d.

Vilniaus apygardos teismui šiandien perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai šnipinėjus prieš Lietuvos Respubliką pateikti mūsų šalies piliečiui R. L.

2014 m. lapkričio 5 d.

Nuo 2014. m. lapkričio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos įstatymo "Dėl užsieniečių teisinės padėties" pakeitimai, kuriais siekiama užkirsti kelią užsieniečiams piktnaudžiauti teise apsigyventi Lietuvoje, steigiant ar įsigyjant Lietuvoje įmones neturint tikslo vykdyti realią ūkinę veiklą, o tik siekiant legalizuotis užsieniečiams Šengeno erdvėje.

2014 m. lapkričio 5 d.
Praėjusią savaitę, spalio 27-lapkričio 2 dienomis, policijos pareigūnai, vykdydami prevencines priemones, šalies keliuose išaiškino 909 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus.
2014 m. spalio 29 d.

Nustatytas asmuo, praėjusį sekmadienį melagingai pranešęs apie Vilniuje, Žirmūnų gatvės parduotuvėje padėtą sprogmenį.

2014 m. spalio 23 d.

Spalio 22 d. 10.44 val. į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) paskambinęs jaunuolis, pasisakęs savo vardą ir pavardę, taip pat nurodęs, kad yra Vilniuje, teigė, kad užminavo Marijampolėje esančios Jaunimo mokyklos (Parko g. 9) biologijos kabinetą.

2014 m. spalio 23 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus m. pirmajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Šarūno Barčiaus (gimusio 1999 m.). 2014 m. spalio 16 d. apie 16 val. Šarūnas išėjo iš namų Vilniuje, Kryžiokų Sodų 6-oje g. ir iki šiol negrįžo.

2014 m. spalio 22 d.

Praėjusį savaitgalį, spalio 17-19 dienomis, policijos pareigūnai šalies keliuose išaiškino 124 neblaivius vairuotojus, 93 neblaivius dviračių vairuotojus, 4 neblaivius vadeliotojus.

2014 m. spalio 20 d.

Šią savaitę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su kolegomis iš Lenkijos ir Rumunijos dalyvauja Birmingame vykdomoje tarptautinėje specialiojoje policinėje priemonėje "Trivium III". Šią priemonę organizuoja Europos kelių policijos tinklo TISPOL ir Jungtinės Karalystės Centrinės greitkeliu policijos valdyba. Tokia operacija rengiama jau trečią kartą ir kaskart sulaukia vis daugiau dėmesio ir rezultatų. Kelių policijos padaliniai iš įvairių ES šalių suvienija savo pajėgas siekiant

...
2014 m. spalio 14 d.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (toliau - VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (toliau - ONKTS) pareigūnai baigė du didelės apimties ikiteisminius tyrimus dėl Klaipėdos apskrityje veikusios organizuotos nusikalstamos grupuotės (toliau - ONG) narių ir su ja susijusių asmenų padarytų nusikaltimų.

2014 m. spalio 14 d.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (Kauno apskr. VPK ONTV) pareigūnai bei Kauno apygardos prokuratūros prokurorai, po išsamaus, 10 mėnesių trukusio, tyrimo, nutraukė organizuotos grupės veiklą neteisėtos narkotinių medžiagų apyvartos srityje bei nustatė organizuotos grupės narius - Kauno rajono gyventojus R. P. (gimusį 1960 m.), R. Š., (gimusį 1974 m.) ir E. V. (gimusį 1953 m.). Tiek R. P. tiek ir R. Š. anksčiau yra teisti: R. P. teistas...
2014 m. spalio 13 d.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai tęsia vairuotojų neblaivumo patikrinimus pirmadienio rytais vykstant į darbą - pasirodo, klaipėdiečiai taurelės nevengia.

2014 m. spalio 13 d.

Pastaruoju metu Vilniuje padaugėjo žaibiškų vagysčių. Jas tiriančių Vilniaus kriminalistų teigimu, nuo jų galima apsisaugoti naudojant gana nesudėtingą ir nebrangią įrangą, tačiau parduotuvių šeimininkai nepakankamai investuoja į naujausias apsaugos priemones.

2014 m. spalio 10 d.

Pilietiškų gyventojų dėka per kiek daugiau nei metus, kai internete pradėjo veikti su šešėline ekonomika raginanti kovoti svetainė www.beseselio.lt, visoje Lietuvoje jau uždaryta 300 "taškų“, kuriuose buvo nelegaliai prekiaujama alkoholiu, tabako gaminiais ir degalais.