Lietuvoje

2015 m. liepos 20 d.
Holivudinių filmų siužetus Lietuvos "auksinis“ jaunimas bando perkelti į realybę. Nelegalių gatvės lenktynių dalyviai neretai lekia prabangiais BMW, "Mercedes Benz“ ar net "Chevrolet Corvette“ automobiliais, o juos sudaužę prašo atlyginti nuostolius. Nelegalių gatvės lenktynių faktą sunku įrodyti, o nuostolių sumos gali būti net su keturiais ar penkiais nuliais, sako ne gyvybės draudimo bendrovės BTA ekspertai.
2015 m. liepos 2 d.
Kiekviena valstybė turi savitų, tik jai būdingų Kelių eismo taisyklių, bet jas patartina žinoti, norint išvengti nesusipratimų. Kad atostogos nesugadintų nuotaikos, draudimo bendrovės "If“ ekspertai siūlo atsižvelgti į patarimus keliaujantiems automobiliu po Europą.
2015 m. birželio 12 d.

Lietuvos kelių policijos tarnyba ir AB "Lietuvos geležinkeliai" skatina visus eismo dalyvius geležinkelio pervažose elgtis saugiai (išskirtinė vaizdo medžiaga iš avarijos geležinkelio pervažoje vietos).

2015 m. birželio 12 d.

Pirmąją birželio savaitę (1-7 dienomis) Lietuvos, kaip ir daugelio Europos šalių, policijos pareigūnai vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimus, t. y. dalyvauta Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuotoje prevencinėje priemonėje.

2015 m. birželio 12 d.

Jau kelerius metus policijoje vykdomos antikorupcinės programos, kuriomis siekiama didinti policijos pareigūnų atsparumą korupcijai ir mažinti jų kyšininkavimo lygį. Nemaža dalis visuomenės yra linkusi kaltinti policijos pareigūnus dėl kyšininkavimo, tačiau dažnai užmirštama, kad šiame veiksme dalyvauja dvi pusės. Dažnai vairuotojai ar kiti eismo dalyviai patys įkalbinėja policijos pareigūnus "draugiškai susitarti“, siūlo kyšį. Lietuvos policijos generalinis komisaras Lin

...
2015 m. birželio 1 d.
Kauno apylinkės teismas atmetė ieškinį, kuriuo transporto įmonė mėgino iš buvusio darbuotojo prisiteisti nemenką kompensaciją už neva padarytą žalą. Iš tolimųjų reisų vairuotojo buvo reikalaujama daugiau nei 20 tūkst. Lt, tačiau darbo ginčų komisija, o dabar ir teismas, šį prašymą atmetė.
2015 m. gegužės 18 d.
Praėjęs savaitgalis pažeidėjams buvo liūdnas, o gamtos sergėtojams - darbingas. Utenos regiono aplinkosaugininkams įkliuvo nesąžiningas žvejys verslininkas, bandęs nuslėpti laimikį. Šiaulių regiono aplinkosaugininkai sugavo tinklais žvejojusius pažeidėjus.
2015 m. gegužės 16 d.
Gegužės 14 d. Kauno apygardos teisme buvo paskelbtas nuosprendis Marijampolės vyriausiojo policijos komisariato patruliams R. B. (24 m.) ir Ž. B. (24 m.) už 200 Lt kyšio priėmimą.
2015 m. gegužės 14 d.
Balandžio mėnesį darbo inspektoriai kartu su policijos pareigūnais nelegalaus darbo ir neblaivumo darbe prevencijai Lietuvoje patikrino per 100 statybviečių. Tikrinimų rezultatai toli gražu nedžiuginantys: statybose nustatyta 18 neblaivių, nenušalintų nuo darbo, kaip to reikalauja įstatymai, darbuotojų. Dėl šių pažeidimų surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, atitinkamos sankcijos taikytos ir darbdaviams, ir darbuotojams.
2015 m. gegužės 14 d.
Nuostoliai dėl vagysčių iš elektros skirstymo tinklo įrenginių pernai buvo 18 proc. mažesni nei 2013 metais. Vagysčių skaičių mažino LESTO prevencinės priemonės ir gyventojų pagalba pranešant apie vagystes. Bendra nuostolių suma 2014 metais siekė 213 tūkst. eurų. Visgi šį pavasarį vagys ir vėl suaktyvėjo.
2015 m. gegužės 6 d.
LR Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui pateiktas siūlymas koreguoti įstatymą, reglamentuojantį nuobaudas neblaiviems vairuotojams. Pastebima, kad dabartinės įstatymo nuostatos nepadeda sutramdyti piktybiškų pažeidėjų, bet taip pat sukelia papildomų nuostolių nesusijusioms trečiosioms šalims - automobilių nuomos ar lizingo bendrovėms, kurių transporto priemonės yra konfiskuojamos.
2015 m. balandžio 22 d.

2015-04-20 visuomenės informavimo priemonėse (www.lrytas.lt - Iš 17 degalinių nepilnametis alaus negavo tik trijose, www.15min.lt - Nufilmuotas eksperimentas: iš 17 degalinių alaus nepilnamečiui nepardavė tik 3, www.delfi.lt - 17-mečio eksperimentas pribloškė: slapta darytame vaizdo įraše - verslininkų aplaidumas) buvo pateikta informacija apie mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais vietose (įvairiose Vilniaus mieste esančiose degalinėse) galimai padarytus Alkoholio kontrolės į

...
2015 m. balandžio 21 d.

Balandžio 13-17 dienomis Lietuvos policija organizavo prevencinę policinę priemonę, kurios metu aktyviai kontroliavo leidžiamą važiavimo greitį viršijančius vairuotojus. Per penkias dienas buvo nustatyti 5 432 atvejai, kai vairuotojai viršijo nustatytą greitį.

2015 m. balandžio 16 d.

Visą šį mėnesį policijos pareigūnai šalies keliuose vykdo prevencines priemones, skirtas eismo dalyvių elgesio kelyje kontrolei užtikrinti.

2015 m. balandžio 13 d.

Konkurencijos taryba baigė tyrimą dėl UAB "Vilniaus energija“ ir UAB "Bionovus“ veiksmų galimai ribojusių konkurenciją biokuro tiekimo rinkoje.