Lietuvoje

2014 m. spalio 8 d.
Eismo priežiūrą vykdantys policijos pareigūnai, siekdami gerinti avaringumo situaciją šalies keliuose, atkreipti pėsčiųjų, dviračių vairuotojų, taip pat ir kitų eismo dalyvių dėmesį į padidėjusius pavojus tamsiuoju paros metu, būtinybę naudoti atšvaitus, dėvėti ryškiaspalves liemenes ar kitus drabužius su šviesą atspindinčiais elementais, iki spalio 19-osios organizuoja prevencines priemones. Tokios priemonės, skatinančios eismo dalyvių sąmoningumą, savisaugą, rūpinimąsi savo ir kitų saugumu kel...
2014 m. spalio 8 d.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą ir į teismą perdavė bylą dėl sukčiavimo stambiu mastu įtariamo K. J. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad nuo sukčiavimo nukentėjo ne tik Lietuvos ir užsienio valstybių privačios bendrovės, taip pat buvo sumenkintas tarptautinis Lietuvos prestižas bei pamintas pasitikėjimas Lietuvos pervežimo kompanijomis.

2014 m. spalio 7 d.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (toliau - VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnai baigė du ikiteisminius tyrimus dėl disponavimo neteisėtu būdu gautu turtu bei piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.

2014 m. spalio 7 d.

Kaip jau tapo įprasta, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai pirmadienio rytą tikrino vairuotojų blaivumą. Marijampolės mieste ir kelyje "Via Baltica" dirbo 4 kelių patrulių ekipažai. Per keletą valandų patikrino 164 vairuotojus.

2014 m. spalio 7 d.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatas ieško Povilo Senūtos (gimusio 1985 m.), kuris 2014-10-01 išvyko į Kauną, pas psichiatrą bei į universitetą, ir iki šiol namo negrįžo.
2014 m. spalio 7 d.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, glaudžiai bendradarbiaudami su Vokietijos policija, sulaikė 2 organizuotos nusikalstamos grupuotės narius, įtariamus prekyba žmonėmis, siekiant pasipelnyti iš kitų asmenų prostitucijos.

2014 m. spalio 1 d.

Rugsėjo 30 d. Lietuvos kelių policijos tarnyba vykdė specialų policijos reidą Alytaus apskrityje.

2014 m. rugsėjo 30 d.

Per praėjusią parą (rugsėjo 29-30) registruoti net 9 nesėkmingi bandymai papirkti policijos pareigūnus. Išsisukti nuo atsakomybės bandė šeši neblaivūs vairuotojai, po vieną neapsidraudę civilinės atsakomybės draudimu ar be techninės apžiūros, viena moteris dėl neteisėto cigarečių pardavimo. Pareigūnams per parą siūlytos sumos svyruoja nuo 50 zlotų iki 1300 eurų. Dėl visų bandymų pradėti ikiteisminiai tyrimai, 6 įtariamieji uždaryti į areštinę.

...
2014 m. rugsėjo 27 d.
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, rugsėjo 19-25 dienomis (penktadienis-ketvirtadienis), šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 67 eismo įvykiai.
2014 m. rugsėjo 27 d.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai vykdydami transporto priemonių grobimų tyrimus bei pavogtų transporto priemonių paiešką, 2014-09-18 Kaune, R. Kalantos g., įmonės, prekiaujančios naudotomis automobilių detalėmis, patalpose aptiko vogtų automobilių detalių.

2014 m. rugsėjo 27 d.

Niekas nepaneigs to, kad griežtinant sankcijas už Kelių eismo taisyklių pažeidimus buvo tikimasi, kad pažeidžiančiųjų taisykles mažės. Tačiau šiandien Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Kelių policijos skyriaus užfiksuotų pažeidėjų, remiantis statistikos duomenis, daugėja.

2014 m. rugsėjo 27 d.

Rugsėjo 24-ąją Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai bendradarbiaudami su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, kelyje Vilnius-Prienai-Marijampolė, sulaikė du kauniečius.

2014 m. rugsėjo 24 d.

2014 metų pradžioje Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Tyrimas pradėtas gavus įvairių bankų atstovų pranešimus, kad nuo 2013 metų lapkričio mėn., įvairiose Lietuvos vietose, ant bankomatų pinigų išdavimo nišų neteisėtai buvo sumontuojami (pritvirtinami) įrenginiai, visiškai blokuojantys pinigų išdavimą. Bankomate pasirinkus pinigų išdavimą, pinigai būdavo išmokami, tačiau pritvirtinta pinigų gaudyklė juos surinkdavo ir asmuo ni

...
2014 m. rugsėjo 23 d.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono kriminalinės policijos pareigūnams tiriant vagystę iš Šiaulių rajono negyvenamos sodybos, buvo atskleistos dar dvi vagystės.

2014 m. rugsėjo 23 d.

2014-09-19 apie 11.37 val. gautas pranešimas, jog Kaišiadorių rajone, Kruonio miestelyje, dideliu greičiu važinėja geltonas sportinis motociklas.