Lietuvoje

2016 m. sausio 7 d.
Lietuvos policija nuolat fiksuoja sukčiavimo atvejus, kai sukčiai iš žmonių įvairiais būdais išvilioja nemažas pinigų sumas. Nors internetiniai sukčiai jau kurį laiką yra nusitaikę į skelbimų svetaines, tačiau jų išradingumui nėra ribų - plinta nauji sukčiavimo metodai.
2016 m. sausio 7 d.
Interneto svetainėje www.teismai.lt pradeda veikti bylų skirstymo protokolų paieškos sistema, kurioje visuomenė nuo šiol galės sužinoti, kokiam teisėjui yra paskirta nagrinėti jų byla, susipažinti su bylų skyrimo tvarka.
2015 m. gruodžio 30 d.
Gruodžio 28 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės ir viešosios policijos padalinių pareigūnai atliko 11 sankcionuotų kratų.
2015 m. gruodžio 30 d.
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad šventinį savaitgalį, gruodžio 24 - 27 dienomis, policijos pareigūnai vykdė sustiprintą eismo kontrolę visose šalies keliuose.
2015 m. gruodžio 18 d.
Praėjusią savaitę, gruodžio 7-13 dienomis, Lietuvos kaip ir daugelio Europos šalių policijos pareigūnai vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimus, t. y. dalyvauta Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuotoje prevencinėje priemonėje.
2015 m. gruodžio 17 d.
Vilniaus teritorinės muitinės inspektoriai Lavoriškių kelio poste sukliudė kontrabandininkams pasipelnyti iš neteisėto uždarbio. Kontrabandą piliečiai mėgino prasivežti ir slėptuvėmis paverstuose automobiliuose, ir kelioniniuose lagaminuose.
2015 m. gruodžio 9 d.
Lapkričio pabaigoje Kauno oro uosto poste, tikrindami į Lietuvos Respubliką atgabentas smulkias siuntas, muitininkai dvejose iš jų rado vieną skustuvą ir 15 708 vnt. skutimosi peiliukų, pažymėtų "Gillette“, "Gillette Mach 3“ ir "Gillette Fusion“ prekės ženklais.
2015 m. lapkričio 26 d.
Vilniaus apygardos administracinis teismas įvykdęs 220 nuotolinių apklausų su Lukiškių tardymo izoliatoriumi-kalėjimu valstybei sutaupė daugiau nei 8 tūkst. EUR. 100 suplanuotų nuotolinių posėdžių dar laukia savo eilės.
2015 m. lapkričio 26 d.
Bent vieną kartą metuose nuo 50 iki 80 proc. žmonių patiria vienokią ar kitokią žalą dėl kito asmens girtumo. Nuo alkoholio apsvaigę asmenys įvykdo 75% viso smurto artimoje aplinkoje ir 75% smurto viešosiose vietose, o nužudymų atveju ši dalis yra dar didesnė.
2015 m. lapkričio 18 d.
Pastarąją parą Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnams įkliuvo moteris, kuri cigaretes slėpė ir vaikiškoje mašinytėje, ir tuščioje įvairioje buitinėms reikmėms skirtoje taroje.
2015 m. lapkričio 9 d.
Penktadienį, lapkričio 6 d., Kauno teritorinės muitinės pareigūnams Kybartų kelio poste įkliuvo mūsų šalies pilietis, bandęs iš Kaliningrado srities į Lietuvą atgabenti nelegalių rūkalų už beveik 9 tūkst. eurų.
2015 m. lapkričio 2 d.
Prieš kelias savaites Marijampolės pataisos namuose, kuriuose bausmę atlieka apie tūkstantį ne pirmą sykį teistų asmenų, pradėjo veikti naujausios kartos mobilųjį ryšį blokuojanti įranga.
2015 m. lapkričio 2 d.
Praėjusios savaitės pabaigoje Šalčininkų kelio poste muitininkai užkirto kelią į šalį patekti pusės milijono eurų vertės cigarečių kontrabandai.
2015 m. spalio 16 d.
Tarptautinis WEEE forumas, Interpolas ir Jungtinių Tautų Tarpregioninio nusikalstamumo ir teisingumo tyrimo institutas atliko tyrimą "Kova su nelegalia prekyba elektronikos atliekomis“, kurio rezultatai rodo, kiek daug elektronikos atliekų vis dar sukasi šešėlinėje rinkoje, o tvarkant atliekas schemose dalyvauja ir organizuoti nusikaltėliai.
2015 m. spalio 5 d.
Praėjusį pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė sprendimą civilinėje byloje dėl atsakovo D.M. vidurinės mokyklos brandos atestato ir aukštosios mokyklos diplomų pripažinimo negaliojančiais.