Lietuvoje

2014 m. vasario 21 d.
Nuo vasario 22 d. žvejams jau draudžiama būti Kuršių mariose ant ledo, nes jis pradėjo aižėti ir todėl gali kilti didelė grėsmė jų saugumui. Šis draudimas įsigalioja pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles.
2014 m. vasario 21 d.
UAB "Agrovet“ bei su šia bendrove susijusios įmonės be perstojo bylinėjasi su AB "Klaipėdos vanduo“. Pati UAB "Agrovet“ už vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas yra įsiskolinusi AB "Klaipėdos vanduo“ apie 1,5 milijono litų.
2014 m. vasario 20 d.
Aplinkosaugininkams apskųsta su Druskininkų meru R.Malinausku siejama sodyba etnografiniame Latežerio kaime: prabangus namas išaugęs tiesiai ant Ratnyčios upės kranto, o tvora užtvėrusi praėjimą prie upės.
2014 m. vasario 17 d.
Per kiek daugiau nei 2 mėnesius į akcijos "Kaminukas“ vykdytojų akiratį pateko dešimtys pažeidėjų. Jos metu atlikta per 200 reidų. Tokie patikrinimai tęsis bent iki kovo.
2014 m. vasario 13 d.
Kultūros paveldo departamento Vilniaus teritorinio padalinio vedėjas Vitas Karčiauskas priėmė nutarimą skirti 40 000 litų baudą Leonpolio dvaro rūmų valdytojui UAB "Timber Pack“.
2014 m. vasario 11 d.
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau - Departamentas) užsakymu pirmą kartą buvo atliktas "Neteisėtos alkoholio apyvartos Lietuvoje įvertinimas“. Iki šiol Lietuvoje nebuvo patikimos metodikos neapskaitytam alkoholiui apskaičiuoti, todėl buvo galima manipuliuoti neapskaityto alkoholio vartojimo mąstais.
2014 m. vasario 7 d.
"PZU Lietuva“ įspėja apie padidėjusias nelaimingų atsitikimų grėsmes šaltuoju metų laiku, kuomet nemaža paros dalis apimta tamsos. Slidūs keliai, gatvės ir laiptai, menkas matomumas, atšvaitų trūkumas smarkiai padidina nelaimingų atsitikimų skaičių gatvėse ir keliuose.
2014 m. vasario 7 d.
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę (sausio 31-vasario 6 d.) mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, užregistruoti 42 eismo įvykiai.
2014 m. vasario 7 d.
Atšalus orams vis dažniau pastebime vairuotojų bandymus savo jėgas išbandyti ant užšalusių vandens telkinių. Deja, neretai tai sukelia sunkias pasekmes, be to - užtraukia administracinę atsakomybę.
2014 m. vasario 6 d.
Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys CERT-LT įspėja apie elektroninio pašto žinutėmis platinamą kenksmingą programinį kodą (kompiuterių virusą).
2014 m. sausio 29 d.
Lietuvos Respublikos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys CERT-LT apibendrina 2013 metų veiklos rezultatus. CERT-LT 2013 metais ištyrė 25 337 incidentus pagal iš Lietuvos elektroninių ryšių paslaugų teikėjų, užsienio CERT tarnybų, atliekančių tarptautinius incidentų tyrimus, ir iš Lietuvos interneto naudotojų gautus pranešimus apie incidentus elektroninėje erdvėje. Palyginti su 2012 metais (21 416 pranešimų), pranešimų buvo gauta 18 procentų d...
2014 m. sausio 28 d.
2014 m. sausio 27 d. Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Kauno AVMI) perspėja gyventojus dėl naujo telefoninių sukčių sumanyto pinigų išviliojimo būdo. Savaitgalį Kaune užfiksuotas atvejis, kuomet mokesčių inspektoriumi prisistatęs telefoninis sukčius iš kaunietės tikėjosi išsivilioti "baudą" už laiku nepateiktą deklaraciją, susijusią su būsimu euro įvedimu.
2014 m. sausio 22 d.
Gavus informacijos apie bandymus sukčiauti ir apgaudinėti žmones Lietuvoje ir užsienyje, policija nutraukė net 276 tinklalapių veiklą.
2014 m. sausio 22 d.
Policijos departamentas prie VRM informuoja, kad asmenys, turintys dujinius pistoletus (revolverius), senovinius ginklus bei jų kopijas, taip pat nedidelės galios (2,5 J - 7,5 J) šaunamuosius ginklus, kuriuos įgijo iki 2011 m. kovo 1 d., privalo juos iki 2014 m. liepos 1 d. užregistruoti teritorinėje policijos įstaigoje, kurios teritorijoje gyvena, bei gauti neterminuotą leidimą įsigyti laikyti (nešiotis) ginklus.
2014 m. sausio 21 d.
Sausio 19-ąją Šakių rajono Matulių kaime dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimo užsidegė individualus gyvenamasis namas.