Įdomybės

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Prezervatyvai nėra šimtaprocentinė, tačiau tinkama apsauga nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų (pvz., ŽIV ir hepatito B), jei jie naudojami teisingai. Idealiomis sąlygomis jų Perlio indeksas yra du (tai reiškia, kad tik dvi moterys iš 100 pastotų, jei visus metus naudotų tik šį metodą). Tačiau įprastai naudojant "Perl" indeksas yra 13. Kodėl? Nes daugelis žmonių nežino, kaip teisingai naudoti prezervatyvus.

2020 m. gegužės 6 d.

Gelinis manikiūras gali būti vienas geriausių visų laikų grožio išradimų.... Leiskite paaiškinti: Jie atsparūs atplaišoms ir pasižymi ilgaamžiškumu, su kuriuo įprastas nagų lakas net negalėtų varžytis. Trumpai tariant, galite nesijaudindami turėti tobulus nagus iki dviejų savaičių.

2020 m. vasario 21 d.
Kai šiomis dienomis sportas internete sulaukia tokio didžiulio žiūrovų skaičiaus, o sporto arenos rungtynių metu būna sausakimšos, visa tai labai akivaizdžiai parodo, kokia yra šiandieninė situacija sporto pasaulyje.
2020 m. vasario 18 d.
Nepaisant to, kokiai šventei jūs ruošiatės ir kokia proga bandote išrinkti dovaną savo artimajam, labai tikėtina, kad jaučiatės patekę į didelę aklavietę. Ko iš tikrųjų nori jums brangus žmogus? Ko jam reikia? Ką jūs galėtumėte jam padovanoti?
2020 m. vasario 12 d.

Augantis kavinių tinklas parodo, kokie aistringi kavos mėgėjai esame ir kokia įvairi yra kavos kultūra. Atsiranda vis daugiau vietų, kur galima rasti naujų kavos skonių. Tačiau ne mažiau nuostabi yra galimybė paruošti puikios kavos puodelį tiesiog namuose ar darbe. Skirtingi kavos aparatų tipai gali atverti skirtingas skonių ir paruošimo galimybes. Tad kaip pasirinkti kavos aparatą?

2020 m. vasario 12 d.

Daugelis dirbusiųjų užsienyje, sužinoję apie šią galimybę, siekia susigrąžinti mokesčius. Tačiau šis procesas gali pasirodyti pernelyg sudėtingas ar varginantis, todėl kai kuriuos tai atbaido. Viena pagrindinių to priežasčių tampa šio proceso nepažinojimas, todėl įgavus žinių bus lengviau tam ryžtis ir susigrąžinti mokesčius iš užsienio.

2020 m. vasario 12 d.

Kai spaudžia šaltukas ir lauke tamsu, gera įžengti į šviesius ir šiltus namus. Bet kartais vien namų šilumos neužtenka, ir vis tiek jaučiamės sužvarbę. Tokiu atveju puodelis su karštu ir skaniu gėrimu gali padėti jūsų kūnui greičiau sušilti ir atsipalaiduoti. Ir tai neturi būti tik arbata ar kava - per kelias minutes galite pasigaminti karšto šokolado, karšto vyno ar net karšto alaus, jeigu išsirinksite vieną iš šių receptų.

2020 m. vasario 12 d.

Miego kokybei užtikrinti neužtenka tik lovos ir patogaus čiužinio. Ne mažiau svarbu ir kuo miegodami apsigaubiame, kas mus saugo nuo šalčio, ant kokios pagalvės sapnuojame. Taigi svarbu įsigyti tinkamą lovos patalynę, kurios medžiagų savybės atitiktų jūsų poreikius ir taptų patikimiausiu miego prieglobsčiu.

2020 m. vasario 12 d.
Pakavimo medžiagos yra tie gaminiai, kurie dažnu atveju net nepastebimi arba apskritai nesusimąstoma apie jų svarbą - dažniausiai pakavimo medžiagos yra suvokiamos, kaip savaime suprantamas dalykas, tačiau pamirštama pakalbėti apie tai, kokios iš tiesų svarbios jos yra.
2020 m. vasario 12 d.
Mūsų oda turi ypatingų galių mus apsaugoti, nes ji ne tik dengia visą mūsų kūno paviršių, bet ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, mechaninių pažeidimų, įvairių kenksmingų bakterijų ar kitų mikroorganizmų tiesioginio patekimo į mūsų organizmą.
2016 m. liepos 3 d.
Vos pasukus už Vytauto Didžiojo Universiteto Kauno botanikos sodo oranžerijos, prieš akis atsiveria mirguliuojanti prabangių žiedų jūra ir pasitinka su niekuo nesupainiojamas rožių aromatas. Čia, maždaug 6 tūkstančių kvadratinių metrų plote, vasaros saulėje spindi ir bitėmis dūzgia tūkstančiai žiedų ant beveik tūkstančio veislių bei rūšių rožių.
2016 m. birželio 9 d.
Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki vieno didžiausių šių metų sporto įvykių - Europos futbolo čempionato - pradžios, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žvaigždės dalinasi savo prognozėmis, kas, jų manymu, turėtų triumfuoti šiose pirmenybėse. Prizas už teisingą spėjimą, daugiau nei įspūdingas - vienas milijonas eurų.
2016 m. kovo 28 d.
Praėjus beveik dviem mėnesiams nuo užstato sistemos starto, Lietuvos gyventojai aktyviai grąžina vienkartines pakuotes ir domisi naujosios sistemos principais.
2016 m. kovo 13 d.
Vietinių turistų skaičius auga jau kelintus metus iš eilės. Atostogas ar keliones savaitgaliais po Lietuvą renkasi ne tik turistai iš kaimyninių užsienio šalių, bet vis dažniau ir patys lietuviai.
2016 m. kovo 13 d.
Higienos institute atilikto tyrimo metu gauti duomenys padeda prognozuoti tikėtiną žmonių bendrąjį mirtingumą ir mirtingumą nuo kai kurių ligų. Nustatyta, kokius padarinius visuomenės sveikatai sukels rūkymas ir alkoholis per artimiausius dešimtmečius.