Lietuvos sporto vilčių žaidynėse

Gegužės 8 d. Kaune vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių dailiojo čiuožimo sporto vilčių žaidynės.

Elektrėnams atstovavo 3 sportininkės, kurias treniruoja trenerė Ramunė Satkauskaitė. Džiugu, kad jaunosios sportininkės jau neturėdamos galimybių treniruotis ant ledo Elektrėnuose, pasiruošė sporto vilčių žaidynėms ir garbingai atstovavo savo miestui.
Jaunučių grupėje Gabrielė Tolvaišaitė tarp 18 sportininkių užėmė aukštą 4-ąją vietą. Toje pačioje grupėje dalyvavusi metais jaunesnė Adelija Katkutė užėmė 12-ąją vietą.
Jaunių grupėje dalyvavusi Dinara Rudalevičiūtė užėmė 7-ąja vietą. Šios sportininkės pelnė taškų Elektrėnų savivaldybei, tačiau galutinis rezultatas ir Elektrėnų savivaldybės sporto centro užimta vieta, paaiškės veliau, kai žaidynėse sudalyvaus visos sporto šakos.
Taip pat šiose varžybose buvo apdovanoti treneriai ir savivaldybių komandos už 2015 m. Lietuvos jaunimo ir jaunių sporto vilčių žaidynes, kurios vyko Kaune gruodžio 5-6 dienomis. Šiose varžybose Elektrėnų savivadybei atstovavo 5 sportininkės, iš kurių 4-ios buvo trenerės Ramunės Satkauskaitės. Dalyvavusios sportininkės pelnė taškų ir Elektrėnų savivaldybės sporto centro komanda iškovojo 2-ąją vietą. O trenerė Ramunė Satkauskaitė tarp 10-ies dalyvavusių Lietuvos čiuožimo trenerių, trenerių konkurse, užėmė 4-tą vietą.

Informaciją paruošė d. č. klubas „SVAJA“<- Grįžti į atgal