EKKL savaitė: proga pasireikšti jauniausiems Elektrėnų žaidėjams

Sausio 28 vakarą Elektrėnuose įvyko  vienas B pogrupio susitikimas, kuriame susitiko aikštės šeimininkai ,,Centauras“ bei svečiai ,,Vytis“. Rungtynes geriau pradėjo gausiai susirinkę jaunieji šeimininkai, kurie per pirmą kėlinį spėjo įgyti 19 taškų pranašumą.

EKKL savaitė: proga pasireikšti jauniausiems Elektrėnų žaidėjams

Sausio 28 vakarą Elektrėnuose įvyko  vienas B pogrupio susitikimas, kuriame susitiko aikštės šeimininkai ,,Centauras“ bei svečiai ,,Vytis“. Rungtynes geriau pradėjo gausiai susirinkę jaunieji šeimininkai, kurie per pirmą kėlinį spėjo įgyti 19 taškų pranašumą. Antrajame kėlinuke jaunatviška energija ir ilgesnis atsarginių suoliukas leido ,,Centauras“ komandai įgyti dviženklę persvarą ir prieš ilgąją pertrauką pirmauti jau 16 taškų. Tai beveik sužlugdė svečių šansus kovoti dėl pergalės. Po ilgosios pertraukos šeimininkai dar didino savo persvarą ir po trečiojo kėlinuko pirmavo jau 26 taškų persvara, kas reiškė, kad dėl rungtynių nugalėtojo klausimų nekilo. Ketvirtą kėlinį vedami į priekį savo kapitono Arnoldo Urbanavičiaus ,,Vytis“ komanda laimėjo 10 taškų persvara, kas leido pralaimėti rungtynes padoresniu rezultatu 58:77. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė dar 15 metų nesulaukęs Ugnius Baslyk, kuris pelnė 17 taškų. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Arnoldas Urbanavičius, kuris pelnė 18 taškų. 

Sausio 30 dieną Elektrėnuose įvyko  dar vienos rungtynės, kurios   vėl vyko B pogrupyje. Čia susitiko aikštės šeimininkai ,,Sportas centras“ komanda prieš svečius ,,TPA-Elmenhorster“. Rungtynės prasidėjo uraganiniu aikštės šeimininkų puolimu, kuris leido šiai komandai po pirmojo kėlinuko pirmauti rezultatu 25:13. Antrajame kėlinyje krepšys atsirišo ir tai svečiams, kurie šiame kėlinuke geriau pataikė ir pralaimėjo kėlinuką tik vienu tašku, leido antrojoje rungtynių dalyje tikėtis, kad įmanoma pavyti varžovus. Visgi šeimininkai buvo kitos nuomonės ir sužaisdami rezultatyviausią savo rungtynių kėlinį nutolo nuo varžovų 24 taškų persvara ir praktiškai įsirašė pergalę į savo sąskaitą nors dar ir buvo likę sužaisti vieną kėlinuką. Jame nieko stebuklingo neatsitiko ir ,,Sporto Centras“ iškovojo pergalę rezultatu 87:66. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Rytis Kijanskas. Puikias rungtynes sužaidė ir Saulius Strasevičius, kuris pelnė 16 taškų bei atkovojo 18 kamuolių. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Mantas Radvilas, kuris pelnė 24 taškus. 

Vasario 2 dieną įvyko vienintelis savaitės A pogrupio susitikimas. Jame ,,Roda“ priėmė svečius iš Vievio - komandą ,,Žiedas“. Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje vyko lygi ir gan rezultatyvi kova. Tai natūralu, kai susitinka puikų sezoną kol kas turinčios komandos. Šeimininkams lemiamą persvarą įgyti pavyko tik ketvirtajame kėlinuke, kuris buvo pats rezultatyviausias rungtynėse ir ,,Roda“ jį laimėjo 26:15, kas leido šiai komandai laimėti rungtynes galutiniu rezultatu 77:65. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė komandos lyderis Justinas Kursevičius, kuris pelnė 26 taškus. Šis žaidėjas dar atliko ir 9 rezultatyvius perdavimus. Šie du pasiekimai jam jau ne pirmą kartą šiame sezone leidžia patekti tarp geriausių savaitės žaidėjų. Pralaimėjusių gretose vėl išsiskyrė Mindaugas Stoškus, kuris pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių. Jam gerai talkino Lukas Jančiauskas, kuris pelnė 20 taškų ir taip pat atkovojo 12 kamuolių. 

EKKL inf.

 <- Grįžti į atgal