Diena, kai Elektrėnai tapo sportinių šokių sostine

Gegužės 28 d. Elektrėnų ledo rūmuose vyko Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „Vaiku pasaulis – 2016“, skirtos Virginijos Grigaliūnienės atminimo taurei laimėti.

Varžybas atidarė ir sveikinimo žodį tarė Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, po kurio kalbos tylos minute buvo pagerbta varžybų pradininkė a. a. V. Grigaliūnienė.
Varžybos buvo suskirstytos į tris dalis ir 24 grupes, jose varžėsi 327 poros iš visos Lietuvos. Elektrėnų savivaldybės meras K. Vaitukaitis stebėjo varžybas ir išsirinko jam labiausiai patikusią porą, kuriai įteikė Mero taurę. Laimingąja pora tapo jaunimo-suaugusiųjų grupės šokėjai iš Gargždų Kipras Sasnauskas su Akvile Žiliūte.
Puikiais rezultatais džiaugėsi ir Elektrėnų šokėjai: „Reveranso“ klubo pora Tauras Žemaitis su Greta Suslavičiūte iškovojo 1 vietą Jauniai I+II amžiaus grupėje. Trečioje varžybų dalyje ir pačioje jauniausioje vaikų grupėje pirmuosius savo šokių žingsnelius parodė ir „Žiburėlių“ šokėjai. Šioje grupėje patys geriausi tapo vadovės Marijos Prūsaitis auklėtiniai Gabrielius Pranukevičius su Elija Kisieliauskaite. Iš viso varžybose dalyvavo 44 poros iš Elektrėnų.
Šiais metais dalyvavo ir senjorų grupės šokėjai, kurie varžėsi ne tik dėl geriausios vietos, bet ir dėl V. Grigaliūnienės vardo atminimo taurės. Atminimo taurė iškeliavo į vilniečių namus pas Jurij ir Liudmilą Taurinskus. Taures porai įteikė V. Grigaliūnienės vyras Vytautas Grigaliūnas su dukra Marija Prūsaitis.

Šokių klubo „Žiburėliai“ inf.<- Grįžti į atgal