Daugiau nei 60 dalyvių keliavo po Elektrėnų ir Kaišiadorių kraštus

Paskutinį spalio šeštadienį Elektrėnų savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus kolektyvas kartu su Elektrėnų turizmo informacijos centru rengė orientacines-pažintines varžybas automobiliais po Elektrėnų savivaldybės ir Kaišiadorių rajono kraštus. Renginys buvo skirtas skatinti savo krašto pažinimą, naujų vietų aplankymą, taip pat saugų eismą kelyje bei autoturizmą.

Iš viso varžybose komandų laukė 20 įvairių užduočių, sprendžiamų telefonu programėle „Actionbound“. Kai kuriose varžybų vietose komandoms reikėjo surasti paslėptus punktus, atsakyti į tam tikro lygio klausimus, rasti ir nufotografuoti objektus bei atlikti kitas užduotis.

Renginyje dalyvavo 19 komandų ir daugiau nei 60 dalyvių. Džiugu, kad komandų geografija pasižymėjo įvairumu – turėjome jų iš Elektrėnų, Vievio, Kaišiadorių, Žiežmarių, Lentvario bei Vilniaus.

Visas užduotis be klaidų atliko 3 komandos. Pirmąją vietą pelnė greičiausiai iš jų viską padariusi komanda iš Žiežmarių „6 ratai“. Antrieji liko svečiai iš Vilniaus „Sekmadienio žygiai“, o trečiąja vieta džiaugėsi vietinė komanda „JSO-Svaja“.

Atskiras prizas buvo įsteigtas greičiausiai sugrįžusiai komandai – jungtinė Elektrėnų ir Vilniaus komanda „Baro komanda“ trasą įveikė per 1 val. 54 min., tačiau dėl padarytų klaidų sprendžiant užduotis jie neužėmė pirmos vietos bendroje įskaitoje. Taip pat buvo paskatinta ir komanda „JSO-Svaja“, specialiai pasipuošusi šioms varžyboms.

Visiems dalyviams atiteko varžybų draugų ir rėmėjų prizai. Už juos dėkojame Elektrėnų savivaldybei, Elektrėnų turizmo informacijos centrui, Elektrėnų visuomenės sveikatos biurui, Kaišiadorių turizmo ir informacijos centrui. Už renginio viešinimą dėkojame laikraščiams „Elektrėnų Kronika“ bei „Elektrėnų žinios“. Pagrindinį prizą nugalėtojams įsteigė „Halkio sušių“ komanda, o Elektrėnų savivaldybės Sporto centras suteikė patalpas „Vaikų pasaulio“ teritorijoje varžybų startui bei apdovanojimams.

Dėkojame visiems aktyviems dalyviams ir laukiame kituose turizmo renginiuose Elektrėnuose.

 

Varžybų organizatorių informacija<- Grįžti į atgal