Su Vievio seniūnijos sporto bendruomenės atstovais aptarti aktualūs klausimai

Lapkričio 12 d. Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Virgilijus Pruskas, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas dalyvavo VšĮ Vievio miesto sporto ir sveikatingumo aikštyno (toliau – Įstaiga) vadovo Vytauto Apanavičiaus surengtame susitikime su Vievio seniūnijos sporto bendruomenės atstovais.

Susitikimą pradėjęs meras K. Vaitukaitis padėkojo Įstaigos vadovui V. Apanavičiui už iniciatyvumą telkiant sporto bendruomenę ir sunkų darbą kuriant būsimą sporto kompleksą Vievio mieste. Toliau savivaldybės vadovas kalbėjo apie 2014–2020 m. Europos Sąjungos finansavimo periodą, kurio metu bus plėtojama Elektrėnų ir Vievio miestų infrastruktūra, atnaujinami sporto objektai. Meras užsiminė apie galimybę atnaujinti Vievio gimnazijos stadioną naudojantis Švietimo ir mokslo ministerijos programomis ir pasidžiaugė įgyvendintu sporto objektu Vievio mieste. Vos per kelis mėnesius Elektrėnų savivaldybės administracijos darbuotojų pastangomis įrengta sporto aikštele šalia Vievio pradinės mokyklos sėkmingai naudojasi Vievio gimnazija ir miesto sportininkai.
Susitikimą tęsė V. Apanavičius trumpai apžvelgdamas Įstaigos nuveiktus darbus, artimiausius tikslus ir padėkojo Elektrėnų savivaldybės merui K. Vaitukaičiui už Vievio miesto sporto komplekso idėjos ir futbolo tradicijų palaikymą.
Vievio seniūnas Z. Pukėnas informavo susirinkusiuosius, kad netrukus bus pjaunamos žmonių sveikatai ir turtui pavojų keliančios tuopos, augančios būsimo sporto aikštyno vietoje. Seniūnas taip pat prašė susirinkusių vieviečių remti visus aktyvius visuomenininkus, prisidedančius prie Vievio seniūnijos plėtros. Susitikimas baigtas susirinkusiųjų klausimais ir pasiūlymais.
Įstaiga įsteigta 2012 m. vasario 1 d. Jos steigėjai yra Elektrėnų savivaldybė, UAB ,,Aglaja“, keletas žinomų Lietuvos futbolo atstovų. Įstaiga siekia įkurti Vievio miesto sporto kompleksą ir organizuoti jo veiklą, kuri tenkintų edukacinius, socialinius, kultūrinius šeimos ir bendruomenės poreikius.

Savivaldybės inf.<- Grįžti į atgal