Elektrėnų savivaldybė yra 11 vietoje iš 60 savivaldybių pagal bruto darbo užmokestį

Elektrėnų savivaldybėje gyventi gera. Tai parodo ir oficialūs rodikliai:

Elektrėnų savivaldybė yra 11 vietoje iš 60 savivaldybių pagal bruto darbo užmokestį, o tai reiškia, kad darbo atlyginimo dydžiu nusileidžiame tik dešimčiai savivaldybių, tarp kurių yra kur kas už mus didesnės savivaldybės, tokios kaip Vilniaus miesto ir rajono savivaldybės, Kauno miesto ir rajono savivaldybės, Klaipėdos miesto savivaldybė ir kt.

Elektrėnuose mažiausias nedarbo lygis Vilniaus apskrityje Oficialiais Užimtumo tarnybos duomenimis, mūsų savivaldybėje geriausi rodikliai Vilniaus apskrityje pagal registruotą nedarbą – Elektrėnų savivaldybėje registruotas nedarbas siekia 6,7 proc.

2022 metų trečiąjį ketvirtį bruto darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų buvo 345,7 Eur. Vidurio ir vakarų Lietuvos regione bruto darbo užmokestis buvo 1 644, 3 Eur ir per ketvirtį išaugo 1,4 proc.

Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis šalies ūkyje per ketvirtį išaugo visose apskrityse – nuo 0,4 proc. iki 3,2 proc.

Vidutinis mėnesinis neto darbo užmokestis per ketvirtį išaugo visose apskrityse nuo 0,4 iki 2,7 proc. Darbo užmokesčio pokyčiams 2022 m. trečiąjį ketvirtį įtakos turėjo didesnės darbų apimtys, sezoniniai svyravimai, dirbtų dienų skaičiaus pasikeitimas ir kitos priežastys.

Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis per metus (2022 m. trečiąjį ketvirtį, palyginti su 2021 m. trečiuoju ketvirčiu) padidėjo visose apskrityse – vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis per metus augo nuo 9,8 iki 13,6 proc.



<- Grįžti į atgal