Kokiais baldais užpildyti paauglio kambarį?

Kiekvienas tėvas, greičiausiai, sutiks, kad įrengti paauglio kambarį - tikras iššūkis. Kambarys turi būti funkcionalus, stilingas ir jaukus, o svarbiausia - atitikti visus paauglio norus. Tam, kad kambarys būtų jaukus ir stilingas tikrai nepakanka tik norima spalva nudažyti sienas. Funkcionalumo ir stiliaus erdvei, be abejo, suteikia ir tinkamai pasirinkti baldai. Tai neatsiejama kambario dalis, leidžianti ilsėtis, mokytis ir dirbti. Tiesa, pasirinkti tinkamai - labai svarbu. Kitu atveju, kambarys jaunuoliui gali būti nemielas ir nepatogus. Na, o apie tai, kokie baldai yra svarbiausi paauglio kambaryje, plačiau pakalbėsime šiame straipsnyje. 

Svarbiausias kambario baldas - patogi lova 

Joks kambarys ar miegamasis neapsieitų be patogios lovos. Tai svarbiausias kambario baldas, garantuojantis efektyvų, patogų ir kokybišką poilsį. Ne tik patogi, bet ir stilinga lova puikiai papuoš paauglio kambarį. Tiesa, pasirinkti tikrai yra iš ko. Vieni renkasi sofas-lovas, kurios pasižymi universalumu ir patogumu. Jos puikiai tinka tiems, kurie nori ir sofos ir lovos vaiko kambaryje. Kiti, žinoma, renkasi standartines lovas, o jų dydį pasirenka pagal turimus poreikius ir kambario dydį. Viengulės lovos - ekonomiškiausias ir kompaktiškiausias pasirinkimas. Jos neužims daug vietos kambaryje, bet suteiks jos pakankamai efektyviam ir kokybiškam poilsiui. Galima rinktis ir dvigules lovas, tačiau, būtina atminti,  kad jos yra brangesnės ir užima daugiau vietos kambaryje. Tiesa, svarbus yra ne tik dydis, bet ir lovos dizainas. Svarbu, kad lovos dizainas ne tik derėtų su kambario interjeru, bet ir atitiktų paauglio norus, poreikius. Klasikinis pasirinkimas - medinė lova, tačiau, industrinio ir minimalistinio stiliaus metalinė lova taip pat gali būti puikiu pasirinkimu. 

Spintos ir komodos - patogiam daiktų laikymui 

Svarbu, kad paauglio kambarys būtų papildytas ne tik patogia lova, bet ir turėtų spintą, komodą - patogiam ir efektyviam daiktų laikymui. Tai kambariui būtini baldai, kurie suteikia tinkamą ir patogią vietą asmeninių daiktų laikymui. Tiek spintos, tiek miegamojo komodos gali būti naudojamos drabužių, avalynės bei kitų asmeninių daiktų laikymui. Negana to, tinkamai pasirinkta komoda net gali tapti savotišku staliuku aksesuarams, dekoracijoms ir paaugliui reikalingiems daiktams. Žinoma, būtina pasirinkti tinkamą šių baldų dydį. Per didelė spinta užims ir užgoš per daug vietos, kambaryje. Tuo tarpu, per maža neleis visko susidėti patogiai. Tad, geriausia spintos dydį rinktis pagal turimų daiktų kiekį ir turint mintyje, kad ateityje daiktų gali padaugėti. Jei renkatės spintą, įsitikinkite, kad ji yra papildyta erdvia kabykla, patogiomis lentynomis ar stalčiais. Paaugliui tikrai turėtų patikti spinta su veidrodinėmis durimis. Na, o jos dizainą reikėtų derinti prie kitų kambaryje esančių baldų. 

Kokybiškas stalas ir kėdė - efektyviam ir patogiam mokymuisi 

Siekiant, kad erdvė būtų tikrai funkcionali ir praktiška, būtina kambarį aprūpinti ir kokybišku rašomuoju stalu bei kėde. Tai baldai, kurie užtikriną patogią ir saugią sėdimą vietą, pamokų ruošimui, mokymuisi bei kitoms veikloms. Labai svarbu, kad rašomasis stalas būtų tvirtas, patogus ir tinkamo aukščio. Naudinga rinktis tokį, kuris yra papildytas stalčiais ar lentynėlėmis, leidžiančiomis patogiai susidėti knygas, užrašus ar daiktus. Reguliuojamo aukščio stalas - geriausiais pasirinkimas. To priežastis - paprasta. Tokio tipo stalas galės efektyviai augti kartu su paaugliu. Nepamirškite, kad neatsiejamas nuo rašomojo stalo bus ir  stalinis šviestuvas, kuris suteiks tinkamą apšvietimą. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir kėdės, kuri yra ne ką mažiau svarbi. Kėdė privalo būti tvirta ir kokybiška, kadangi, nuo jos priklauso paauglio laikysena, sėdint. Geras pasirinkimas - kėdė ant ratukų, kuri gali būti reguliuojama įvairiais būdais. Taip bus lengvą ją pritaikyti prie turimų paauglio poreikių. 

Papildomi baldai ir aksesuarai 

Dalis žmonių teigtų, kad paaugliui tikrai užtenka lovos, spintos, stalo ir kėdės. Tačiau, norint kambaryje sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, naudinga pagalvoti ir apie kitus baldus ar aksesuarus. Pavyzdžiui, lentyna taps puikiu kambario baldu, suteikiančiu pakankamai vietos knygų kolekcijai, nuotraukų rėmeliams ar mėgiamiems daiktams laikyti. Tuo tarpu, fotelis gali tapti stilingu ar net pagrindiniu paauglio kambario interjero akcentu. Nepamirškite ir šviestuvų, lempučių, kilimų bei veidrodžių - tai kambario aksesuarai, kurie jam tikrai suteiks jaukumo ir šilumos. 

Tinkamai pasirinkti baldai suteiks paauglio kambariui funkcionalumo, jaukumo ir stiliaus. Na, o platų jų bei kitų baldų pasirinkimą galite rasti Varle.lt svetainėje. Čia rasite didelį, įvairių baldų asortimentą, už prieinamą kainą. Akcijų metu norimus baldus galėsite įsigyti už dar mažesnę kainą. <- Grįžti į atgal