Festivalis „Vieversija 2023“ grįžo į Vievį aštuonioliktą kartą

Balandžio 22 dieną Vievio kultūros centre vyko tradicinis Solistų ir vokalinių ansamblių festivalis „Vieversija 2023“. Tą dieną vyko ir vaikų, ir suaugusiųjų pasirodymai. Daina jungia, daina vienija, daina suteikia viltį. Pavasarinė „Vieversija“ Vievyje jau 18-ą kartą sujungė dainuojančiųjų širdis. Šeštadienio dieną dainorėliai dovanojo gražiausius kūrinius.

Vaikų koncerte dalyvavo septyni ansambliai ir duetai

Elektrėnų meno mokyklos mokiniai: Aurėja Petrauskaitė, Jokūbas Kveraga, Arista Tiukšaitė, Adrija Gaveikaitė, Augustė Daniūnaitė, Amėja Horbačauskaitė, Akvilė Suslavičiūtė, Geistautė Gudeliūnaitė (vadovė Laima Mažuolytė). Vievio gimnazijos mokiniai: Ernestos Šukytės ir Ričard Briuchanov duetas; mergaičių ansamblis: Akvilė Vasiliauskaitė, Elina Kvedaravičiūtė, Aida Aliubavičiūtė, Ernesta Šukytė, Kotryna Čižaitė, Saulė Ramanauskaitė (vadovė Dalia Davidavičienė). Trakų lopšelio-darželio „Obelėlė“ vaikai: Rugilė Beatričė Vasilenkaitė, Meida Nepesovaitė, Paulina Grincevičiūtė-Plaksickytė, Gabrielė Slavinskytė, Sofija Marcinkaitė, Andrius Aleksandravičius, Benas Skerla, Ema Čekanavičiūtė, Majus Matuliūkštis, Ąžuolas Gedmintas (vadovė Vilma Šerpenskienė). Trakų r. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokiniai: Sabina Lavrukaitytė ir Ernest Palevič (vadovė Lilija Kieras). Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikų ansamblis (vadovė Drąsa Ramanauskienė). Elektrėnų pradinės mokyklos ansamblis ,,Žvaigždutė“ (vadovė Giedrė Takarauskaitė).

 

Suaugusiųjų koncertas

Festivalio vedėjas Antanas Anskaitis pavasariu alsuojančiomis eilėmis pasveikino atvykusius į festivalį ir pristatė suaugusiųjų koncerto dalyvius. Šiemet į Vievį atvyko 12 solistų, duetų ir ansamblių ne tik iš mūsų savivaldybės, bet ir iš įvairių Lietuvos savivaldybių. Tai: Vievio kultūros centro kamerinis choras „Con moto“, šio choro vyrų ir moterų vokaliniai ansambliai bei moterų kvartetas – Jūratė Špikienė, Audronė Stepankevičiūtė, Dalia Liubinienė ir Dalia Davidavičienė (vadovė Audronė Stepankevičiūtė, koncertmeisterė Eglė Vosyliūtė); Vievio kultūros centro neįgaliųjų ansamblis „IEVARAS“, vadovė Rita Kraucevičiūtė; Vievio kultūros centro Senjorių vokalinis ansamblis, vadovė Rita Kraucevičiūtė; Gilučių moterų ansamblis „Obelėlė“ (vad. Nijolė Norušienė); Jadvygos Strasevičienės ir Silvijos Bielskienės duetas „PaSiJa“ (vad. Adolfas Blažonis); Senųjų Trakų vokalinis ansamblis „Stare Troki“ (vad. Lilija Kieras); Žiežmarių kultūros centro  Pakertų laisvalaikio skyriaus moterų vokalinis ansamblis (vad. Laimutė Kaulakienė); Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos solistė Rusnė Bukšnaitytė, mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Eglė Vosyliūtė; Dainuojamosios poezijos atlikėjas ir dainų autorius Vidmantas Velička.

Renginį vainikavo festivalio dalyvių ir žiūrovų atliktas J. Cechanovičiaus ir S. Žlibino kūrinys „Lietuva – dainų šalis“.

Visi kolektyvai ir jų vadovai buvo apdovanoti Vievio kultūros centro direktorės, festivalio organizatorės Audronės Stepankevičiūtės padėkomis ir pagrindinio rėmėjo – UAB „Malsena Plius“ bei Vievio kultūros centro įsteigtais prizais. Pagrindinis organizatorius ir prizų steigėjas – Vievio kultūros centras – visus dalyvius po koncertų pavaišino gardžiais saldumynais ir arbata.

Šventė baigėsi, tad susitiksime kitoje, devynioliktoje, „Vieversijoje“. Juk tai tokia puiki proga savo gebėjimus parodyti, kitais pasidžiaugti ir pabūti bendraminčių draugijoje.

 

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų