Lietuvos moterų ledo rinktinės sutikimas Elektrėnuose

Balandžio 10 d. prie Elektrėnų ledo rūmų gausiai susirinkę savivaldybės gyventojai pasitiko Lietuvos moterų ledo rinktinės komandą, kuri grįžo iš Pasaulio čempionato su bronzos medaliais ir taure. Komandą pasitiko ir gėlėmis visas dalyves apdovanojo naujai išrinktas meras Gediminas Ratkevičius, vis dar einantis Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Skambant Marijono Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“, komandos dalyves pasitiko šeimos nariai, artimieji, sirgaliai, skanduodami „Ačiū, ačiū“! Džiaugsmo ašaros, padėkos, dovanojamos margaspalvės gėlės ir širdelių formos dovanėlės – padėka nuostabaus grožio ir atletiškumo komandai už bronzos medalius.

Per žingsnį nuo aukso: pasaulio čempionatą Lietuvos rinktinė baigė minimaliu pralaimėjimu

 

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinei nepavyko iškovoti pasaulio čempionato IIIA diviziono aukso medalių. Paskutinėse čempionato rungtynėse lietuvės po atkaklios kovos 1:2 nusileido Ukrainos rinktinei. Po šio pralaimėjimo keturias pergales iš penkių iškovojusi Lietuvos rinktinė galutinėje rikiuotėje liko trečia, į priekį praleisdama ukrainietes ir auksą iškovojusią Honkongo ekipą.

Pirmajame kėlinyje lietuvių rinktinė turėjo keletą gerų progų pasižymėti, bet Gabija Petrauskaitė pataikė į virpstą, o įvarčiais nevirto ir kitos lietuvių galimybės. Antrajame kėlinyje greitoje atakoje ukrainietės įsiveržė į priekį. Po nesėkmingo savo pačios metimo, tarpą lietuvių gynyboje atrado Khrystyna Zahrekova (33:07, rez. perd. Viktoria Tsenova, Hanna Lesa). Trečiojo kėlinio pradžioje lietuvėms pavyko rungtynėse atstatyti lygybę. Po Viltautės Jasinevičiūtės metimo, ritulį į vartus nukreipė Gabija Petrauskaitė (42:16, rez. perd. V. Jasinevičiūtė, Klara Miuller). Visgi, rungtynių pabaigoje sėkmė šypsojosi varžovėms: Viktorija Tsenova (53:45, rez. perd. K. Zahrekova, Varvara Izmailova) įskraidino ritulį į vartus, o lietuvių bandymai tikslo nepasiekė.

Nepaisant nesėkmės rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Haakė džiaugėsi savo auklėtinių kovingumu. „Po rungtynių merginoms sakiau neliūdėti, nes visas 60 minučių jos sunkiai dirbo, gerai čiuožė. Tai buvo neišnaudotų progų rungtynės. Turėjome pakankamai galimybių pasižymėti, bet neatlikome gerų metimų, kai to reikėjo, ir neišnaudojome savo daugumų“, – kalbėjo treneris.

Pasaulio moterų čempionato IIIA diviziono auksą iškovojo Honkongas, sidabrą – Ukraina, o bronza atiteko lietuvėms.

 

„Elektrėnų žinių“, hockey.lt informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų