„(Gal)Aktyvūs 2022“

Jau antrus metus iš eilės vykstantys jaunimo apdovanojimai „(Gal)Aktyvūs“ šiais metais grįžo su trenksmu. Gruodžio 17-ąją buvo apdovanotas aktyviausias Elektrėnų savivaldybės jaunimas. Pasiūlymų į apdovanojimų kategorijas buvo sulaukta tikrai daug. Išrinkus po tris kiekvienos kategorijos nominantus, balsavimo etape dalyvavo Elektrėnų savivaldybės gyventojai bei ekspertinė komisija.

Šių metų laimėtojai: „Metų protas“ — Diana Viktorija Kartenė, „Metų menininkė“ — Silvija Vaškelytė, „Metų sportininkas“ — Adas Stefanovič, „Metų savanorė“ — Vakarė Antanavičiūtė, „Metų lyderis“ — Paulius Sagevičius bei „Metų komanda“ — Elektrėnų jaunimo centras. Kadangi darbas su jaunimu tikrai nėra lengvas, padėkos buvo įteiktos ir už savanorišką darbą su jaunimu užsiimantiems asmenims: Neringai Pulauskienei, Astai Arbačiauskaitei-Dijokienei bei Margaritai Skarčienei. Na, o minint jaunimo metus taip pat buvo įteikti pažymėjimai Jaunimo savanoriškąją tarnybą atlikusiems moksleiviams. Apdovanojimų metu savo koncertinį pasirodymą atliko „Lietuvos balso“ finalistė Paulina Paukštaitytė, o „(Gal)Aktyvūs 2022“ renginį grandioziškai užbaigė Gabrielius Vagelis.

,,(Gal)Aktyvūs” organizatoriai dėkoja rėmėjams ,,UAB FINĖJAS“, Elektrėnų savivaldybei, ,,Halkio sushi“, ,,Trolių pica“, ,,Raspa“ bei nuostabiesiems vedėjams, fotografui ir savanoriams. Nepraleiskite kosminės kelionės ir kitąmet, o iki tol — likite aktyvūs!

Elektrėnų savivaldybės Jaunimo reikalų taryba<- Grįžti į atgal