Varžybos Latvijoje

Elektrėnų savivaldybės sporto centro ir klubo SVAJA sportininkai sėkmingai pradėjo varžybų sezoną.

Lapkričio 1 d. trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtiniai dalyvavo tarptautinėse varžybose „Ozolnieku Zelta Rudens kauss 2015“ Latvijoje. Elektrėniečiams teko varžytis su dailiojo čiuožimo sportininkais iš įvairių Latvijos čiuožimo klubų. Įvairiose amžiaus grupėse rungtyniavo 10 mūsų auklėtinių. Džiugu, kad 9 iš jų buvo apdovanoti taurėmis. Namo parsivežėme tris aukso, keturias sidabro ir dvi bronzos taures.
Pirmas vietas ir auksines taures iškovojo Adelija Katkutė (2008 m.), Dominykas Chramčenko (2008 m.) ir Rusnė Kulevičiūtė (2006 m.).
Sidabro taures iškovojo Urtė Isabel Prūsaitė (2010 m.), Konstantinas Grigošaitis (2009 m.), Faustėja Gvazdauskaitė (2008 m.) ir Ūla Čoporovaitė (2006 m.).
Bronzines taures iškovojo Austėja Valaišaitė (2009 m.) ir Ema Komičiūtė (2008 m.). Ketvirtą vietą savo amžiaus grupėje užėmė Kornelija Snarskaitė (2008 m.).
Trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtiniai garbingai pradėjo varžybų sezoną. Labai didžiuojamės savo mažaisiais sportininkais ir linkime dar daugiau pergalių.

Informaciją parengė dailiojo čiuožimo klubas SVAJA<- Grįžti į atgal