Puikūs plaukikių startai

Gruodžio 16 d. Utenos 25 m ilgio baseine vyko atviros miesto plaukimo pirmenybės.

Į pirmenybes suvažiavo per šimtas dalyvių iš Kėdainių, Visagino, Elektrėnų ir šeimininkai uteniškiai. Varžybos vyko penkiose amžiaus grupėse skirtinguose nuotoliuose.
Pirmenybėse puikiai sekėsi Elektrėnų mokyklos-darželio „Pasaka“ trečiokei Deimantei Davidavičiūtei, kuri plaukdama 50 m krūtine tapo nugalėtoja, antra buvo Elektrėnų pradinės m-klos 3d klasės mokinė Viltė Karlapavičiūtė. Taip pat gerai startavo ir 3c klasės mokinė Junda Balsevičiūtė, kuri plaukdama 50 m nugara užėmė trečią vietą.
Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinės m-klos 5c kl. mokinė Gintarė Pališauskaitė, plaukusi 100 m kompleksu, užėmė garbingą antrą vietą.
Mergaitės varžybose iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos, t. y. keturis medalius.