Sportas

2015 m. spalio 14 d.
Kokios sporto varžybos be komentatoriaus? Ypač jei kalbame apie visą Lietuvą iš proto vedantį krepšinį ir ilgą laiką varžybas komentavusį Robertą Petrauską.
2015 m. spalio 12 d.
Vykstant permainoms Elektrėnų sportiniame gyvenime nereikėtų pamiršti ir Vievio sportininkų.
2015 m. spalio 9 d.
Mūsų šalyje po keleto metų stagnacijos prasideda pirmieji kartingo sporto atsigavimo ženklai.
2015 m. spalio 5 d.
Pirmą rugsėjo savaitgalį Elektrėnų ledo rūmai pasitiko naujo sezono Lietuvos ir Baltijos reitingo smiginio varžybų dalyvius.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Skaitant negausią lektūrą apie atokiausios Elektrėnų savivaldybės seniūnijos centrą nepavyktų rasti daug žinių apie šio miestelio istoriją. Gerokai plačiau aprašyta kalvotų Beižionių apylinkių gamta.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Rugsėjo 11-12 dienomis visus greičio mėgėjus viliojo Elektrėnai, kur pirmą kartą miesto istorijoje startavo ralio lenktynės "DHL Rally Elektrėnai 2015“.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Lietuvoje ir Baltarusijoje pergalių siekiantys Elektrėnų ledo ritulininkai išsirinko naujojo sezono kapitoną ir asistentus.
2015 m. rugsėjo 11 d.
Tarp šiandien vakare startuosiančio "DHL Rally Elektrėnai 2015“ dalyvių bus ir dvi mūsų šalies automobilių sportui nusipelniusios asmenybės. Atkreipkite dėmesį į ekipažą, važiuosiantį 20 numeriu pažymėtu "Mitsubishi Lancer EVO IX“: tai ralio legendų, po daugelio metų pertraukos vėl sėdančių į lenktynių automobiį Lino Vaitekūno ir Audriaus Šošo bandymas sudrebinti Lietuvos ralio gyvenimą.
2015 m. rugsėjo 11 d.
Lietuvos "Supermoto“ lenktynių meistrai laužo tradicijas ir pirmąkart varžysis vien tik asfalto trasoje. Sekmadienį lenktynininkai stos į paskutines šių metų čempionato kovas naujajame "Speedway“ kartodrome netoli Elektrėnų.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Dvejose lygose iškart rungtyniausiantys Elektrėnų ledo ritulininkai nusiteikę siekti prizinių vietų tiek Lietuvoje, tiek Baltarusijoje. Klubas kelia tikslus laimėti Lietuvos čempionatą ir užimti prizinę vietą pas kaimynus.
2015 m. rugsėjo 6 d.
Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masinis sporto renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją.
2015 m. rugsėjo 4 d.
Rugpjūčio 28-30 dienomis Šiauliuose vyko 11-oji tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo Talkšos regata.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Tradiciškai surengtame 18-ame bėgime Elektrėnai-Vievis-Trakai, skirtame Juodojo kaspino dienai paminėti, dalyvavo grupė jaunųjų ledo ritulininkų iš ESSM suorganizuotos stovyklos. Jie išbandė savo jėgas bėgdami Elektrėnų miesto gatvėmis.
2015 m. rugpjūčio 26 d.
Jau kelinti metai jaunieji ESSM rankininkai su sporto mokytoja-trenere Birute Vaišniene-Kavaliūne ilsisi ir sportuoja Palangoje organizuojamoje vasaros sporto stovykloje.
2015 m. rugpjūčio 25 d.
Rugpjūčio 16 dieną Elektrėnuose vyko atvira klubo pirmenybių regata, skirta Elektrėnų buriavimo pradininko Leono Valinevičiaus atminimui.