Merginų tinklinio turnyras

Jau trečią kartą gimnazijoje surengtas merginų tinklinio turnyras. Šiais metais renginys buvo skirtas Vievio gimnazijos dešimtmečiui paminėti.

Tinklinio varžybose dalyvavo aštuonios merginų komandos iš Elektrėnų, Lentvario ir Vievio. Džiugu, kad Vievio gimnazijos bendruomenė bendradarbiauja su kitų mokyklų mokytojais, mokiniais, kiekvienais metais dalyvauja įvairiose varžybose.
Merginų komandos rungtyniavo tris popietes. I vietą iškovojo Vievio gimnazijos 1-oji komanda, II vietą užėmė taip pat šauniai žaidusi Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda, trečią – Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos komanda, ketvirtą – Vievio gimnazijos 2-oji komanda.
Merginoms įteikti medaliai, trys geriausios žaidėjos apdovanotos atminimo taurėmis. Kūno kultūros mokytoja Z. Narkeliūnaitė džiaugėsi, kad į šią sporto šaką įsitraukia vis daugiau naujų ir jaunesnių žaidėjų. Svarbiausia, kad tarp komandų visuomet išlieka draugiški, šilti santykiai, o pats žaidimas tampa vis profesionalesnis. Tinklinio turnyro nugalėtojos nuoširdžiai džiaugėsi savo pergale, o renginio organizatoriai visiems palinkėjo būti aktyviems ir ateityje.
Dėkojame Vievio miesto sporto ir sveikatingumo aikštyno atstovams, gimnazijos direktoriui Gintarui Dobilaičiui, kūno kultūros mokytojai Zitai Narkeliūnaitei, teisėjams Tomui Bartušiui ir Gyčiui Maliauskui, tėvams, mokytojams, mokiniams už puikias varžybų akimirkas ir visų komandų palaikymą.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai<- Grįžti į atgal