Jaunųjų vandensvydininkų vasara

Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos (ESSM) treneris Liudas Putrimas papasakojo apie jaunųjų vandensvydžio žaidėjų vasarą.

Treneris informavo, kad birželį oficialiai įkurtas Elektrėnų vandensvydžio klubas „Žaibas“ (vad. vilnietis Justas Liubartas), kviečiantis vaikus nuo 5 metų amžiaus užsiimti minima sporto šaka. Klube dirba jaunas perspektyvus treneris Antonas Sugoniak.
Anot pašnekovo, gegužę pasibaigus sportiniam sezonui birželį vandensvydininkai atostogavo. Liepos 10–24 d. penkiolika mažųjų elektrėniškių treniravosi Zarasuose vykusioje sporto stovykloje, kurioje turiningai ilsėjosi ir jų bendraamžiai latviai, moldavai bei ukrainiečiai.
Padedant Zarasų savivaldybės merui Nikolajui Gusevui sporto stovykla buvo puikiai suorganizuota, tik surengti numatytus renginius sutrukdė tuomet vyravusios nepalankios oro sąlygos. Mūsiškiai dalyvavo tarptautiniame turnyre mero įsteigtai taurei laimėti ir vaikų grupėje užėmė antrą vietą. Turnyro nugalėtojais tapo moldavai, treti liko latviai, ketvirti ukrainiečiai. Vienas iš minėtų varžybų iniciatorių ir organizatorių buvo L. Putrimas.
Šiuo metu treniruotės vyksta Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų baseine. Kaip sakė kalbintas vandensvydžio treneris, nuo rugpjūčio 10 d. dešimt dienų pas mus stovyklauja svečiai iš Vilniaus ir Izraelio. Nuo tada veikia Lietuvos vandensvydžio jaunių stovykla, į kurią pakviesti gerai pasirodę elektrėniškiai Rokas Stankevičius ir Edvinas Baradulinas, besiruošiantys lapkritį vyksiančiam Europos Šiaurės ir Baltijos šalių vandensvydžio čempionatui.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal