FK „Elektrėnų versmė“: sąlygos žaisti – prastos, o rezultatai – geri

Ledo ritulio miesto vardą garsina futbolininkai – taip šiek tiek ironizuojant būtų galima apibūdinti išties puikius vos antrus metus gyvuojančio futbolo klubo (FK) „Elektrėnų versmė“ rezultatus.

Vilniaus regiono futbolo lygoje 4 lygos C grupės divizione elektrėniečiai laimėjo pirmą vietą iš dvylikos dalyvių.

Dideli tikslai

Elektrėniečių treneris Romas Ščiuka sako, kad į komandą susibūrė futbolo entuziastai – mėgstantys ne tik žiūrėti, kaip žaidžia kiti, bet ir patys žaisti. Komanda bendradarbiauja ir su Elektrėnų sav. sporto mokykla – keletas jos auklėtinių yra FK „Elektrėnų versmė“ nariai. R. Ščiuka neabejoja, kad Elektrėnuose yra perspektyvaus jaunimo, galinčio gerai žaisti futbolą ir padėti komandai pasiekti aukštesnius divizionus. Iš to, kokius aukštus tikslus sau kelia FK „Elektrėnų versmė“, galima spręsti, jog elektrėniškiai tikrai žais ir aukštesniuose divizionuose. Vos įsikūrus klubui, buvo nuspręsta per dešimtmetį pakilti iki trečios futbolo lygos.
FK „Elektrėnų versmė“ norėtų kurti ir antrą komandą – tam, kad jaunimas turėtų, kur pasireikšti, ir kiltų futbolo lygis savivaldybėje apskritai.

Džiaugsmai ir rūpesčiai

Iš asmeninės iniciatyvos įkurtas klubas asmenine iniciatyva ir gyvuoja – pagrindinės išlaidos sportiniam inventoriui, kelionėms į varžybas ir pan. tenka pačiai komandai. Tiesa, R. Ščiuka pasidžiaugė, kad savivaldybė, pernai apmokėjusi dalį startinio mokesčio, šiemet jį padengė visą. Treneris sako, jog kosminių pinigų komandai išgyventi nereikia – sezonui užtektų maždaug 1500 eurų, visgi ir tuos reikia surinkti.
Tačiau, ko gero, labiau nei finansiniai rūpesčiai Elektrėnų futbolo komandą neramina treniruočių sąlygos. O jos tikrai nekokios – miesto futbolo stadione, daugiau palijus, beveik galima rengti plaukimo varžybas, ką jau kalbėti apie futbolą... Visa laimė, jog, R. Ščiukos žiniomis, stadiono renovacijos reikalai jau pajudėjo ir galbūt kitais metais stadionas bus atnaujintas. Deja, kol vyks darbai, „Elektrėnų versmė“ net ir vadinamąsias namų rungtynes turės žaisti išvykose. Tikėkimės, kad laikini sunkumai nesumažins komandos entuziazmo, noro žaisti ir atstovauti Elektrėnams.

Giedrė Pūrienė<- Grįžti į atgal